The Yoga Company bestaat al weer acht jaar PCC-Maalwater Run viert lustrum GTH trampolinespringers in categorie pupillen springen hun eerste wedstrijd Pascal Wiebering op weg naar Sint Petersburg Vredeburg verliest nipt van koploper SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELING UITSLAGEN Bridgeclub Sans Atout Bridgeclub 't Oosthonk Heilooer Bridge Club UITKIJKPOST 21 MAART 2012 HEILOO - In tegenstelling tot wat de naam doet vermoeden, gaat er achter The Yoga Company een eenmansbedrijf schuil. Eigenaresse Wil Kooij zag moeders bij de zwangerschapsyoga die later hun peuters opgaven voor de peutergym, en zag de peutertjes opgroeien vanaf de peutergym tot aan de kinderyoga aan toe. Regelmatig waren er drie generaties tegelijk actief bij The Yoga Company in verschillende lessen. Drie jaar geleden groeide The Yoga Company uit zijn jas en is The Yoga Company verhuist naar een ruime re locatie op de Hoefsmid 30 in Heiloo. De kracht van The Yoga Company zit hem in veel persoonlijke aandacht doordat de lessen worden gegeven aan kleine groepen voor een schappelijke prijs. The Yoga Company heeft dan ook veel te bieden. Je kunt er als volwassene zes dagen in de week terecht voor diverse vormen van yoga op verschillende niveaus, tot en met de Bootcamp op zaterdag toe waar hard getraind wordt in de mooie groen voorzieningen van Heiloo. Er is een speciaal programma voor senioren in de vorm van Yoga en meditatie voor een aangepast tarief. Voor de kids is er peutergym, kleuteryoga en Pilates, de Club Duiven en Doen. Voor aan staande moeders is er de zwangerschapsyoga. Na de bevalling zijn moeders welkom voor de babymassage en niet zelden gaan ze door voor yogalessen. Op 11 april is er Lach yoga workshop voor kids vanaf 4 tot en met 8 jaar. Elke maand verschijnt de nieuwsbrief met daarin de activiteiten voor de komende maand. Wil je ook op de hoogte gehouden worden, meld je dan aan op www.theyogacompany.nl. Een proefles is altijd mogelijk. Info@they- ogacompany.nl HEILOO - Op zondag 17 jimi gaat voor de vijfde keer de PCC-Maalwater Rim van start. Rotaryclub Heiloo organiseert dit recreatieve en wedstrijd hardloop-evenement in nauwe samenwerking met Atletiekvereniging Trias. Evenals vorig jaar is gekozen voor een datum in jimi die goed valt in het wedstrijdseizoen. Maar de organisatie richt zich dit jaar vooral op het active ren van bewegen door jongeren en ouderen. Daartoe zullen alle scholen in Heiloo worden uitgenodigd om mee te doen aan de recreatieve afstanden. Er wordt een speciaal trainingsprogramma aangeboden. Voor de allerjongsten is er de bambinimn over 400 meter. De jongeren tot 12 jaar kunnen twee kilometer lopen. Er is ook een mogelijkheid om vier kilometer hard te lopen en uiteraard voor de gevorderde- en wedstrijdrenners is er de tien kilometer loop. Inschrijven kan vanaf nu via www.avtrias.nl. Het batig saldo van de sponsor-en deelnamegelden wordt bestemd voor het goede doel. Dat is dit jaar Stichting ShelterBox Nederland. ShelterBox voorziet in noodonderdak, warmte en waardigheid voor mensen die getroffen zijn door (natuur) ram pen. Heel bijzonder is dat iedere box een traceerbaar nummer heeft zodat u na de actie kunt vernemen wat het nummer is van de boxen die door Heiloo zijn gedoneerd en u kunt zien of en waar ze zijn ingezet. Trampolinespringster Pascal heeft de primeur om als eerste Nederlandse ooit mee te doen aan het EK U21. Aangeleverde foto TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Zaterdag 17 maart kwamen vijf springers van GTH in actie op het districtkampi oenschap trampolinespringen te Kudelstaart. GTH doet dit jaar voor het eerst mee met wedstrij den, voor alle vijf de springers was het de eerste wedstrijd, best spannend. In de categorie pupillen gemengd sprongen voor GTH; Zilver Stavenuiter, Nadja Boersen en Milenka Hoorn. Bij de jeugd/ juni oren deden mee Casper Arends en Raquel Schouten. Iedereen begon met de verplichte oefening. Er wer den mooie oefeningen gesprongen, Milenka sprong een keurige 21,90! Ronde twee was de eerste keuzeoefe ning, Casper miste helaas een sprong, maar ondanks dat toch een 16,80. Hetzelfde gold voor Zilver, een 16.50. Daarna alweer de laatste ronde; de tweede keuzeoefening, dit verliep niet bij iedereen vlekkeloos. Maar zowel Nadja(21.70) als Raquel(22,40) sprongen een prima oefening. Na deze wedstrijd sprong GTH tramster Leontine Warmer haar wedstrijd. Zij sprong haar drie oefeningen keurig uit! In het eindklassement was het spannend, maar uiteindelijk werden Milenka en Raquel beide tweede en Leontine eerste! Die middag kwam GTH trainer Patrick Warmer ook in actie op de trampoline, hij sprong de tweede plaatsingswedstrijd te Apeldoorn in de B-klasse. Patrick sprong een goede wedstrijd en kan tevreden zijn met zijn resultaten. De uitslagen van de maandag 20 maart gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. fam. van Diepen 61.3, 2. fam. Willemse 56.7, 3. Coebergh - Kemmere 52.1, 4. fam. Schaffer 51.7; B-lijn 1. fam. Kuyt 61.6, 2. Bakker - Kooij 57.7, 3. v. Toornburg - de Vries 56.6, 4. v. Baar - Haan 53.9; C-lijn 1. v. Dam - v. Lochem 63.2, 2. Schmidt - Kaandorp 56.4, 3. v.d. Vlies - v.d. Klis 55.4, 4. v. Toornburg - de Vries 56.9; D-lijn 1. Hendrikse - Sprengers 63.9, 2. Helmus - v. Baar 52.8, 3/4. Schilte - Ekkes Schilte - Schuiling 50.0. De uitslagen van woensdag avond 14 maart A- lijn: 1. A. en J. Admiraal 68,75 2. D. de Klerk - G. Bes 65,42 3. R. Hogeslag - G. Voskuil 57,50 4. A. Brugman - A. Groeneveld 50,42 B- lijn: 1. F. en D. Cnossen 65,83 2/3. B. v. Dortmont - N. Jacobs 56,25 T. v/d Zande - M. Blom, 4. Fam. Oei 55,00 Donderdagavondcompetitie, eerste zitting laatste ronde: A-lijn: 1. Margareth de Bruyckere - Nel Stark 56,77; 2. Riet van der Linden- Rita van Os 56,77; 3. Fenny en Dik Cnossen 56,25. B-lijn: 1. Anneke Plas-John van Poeijer 80,73; 2. Mieke Hendrikse-Gerard Bes 67,71; 3. Taetske Haan-Irma van Loon 48,96. C-lijn: 1. Tiny Olgers - Gert Weel 59,58; 2. Cocky en Jan Piet 58,75; 3. Peter Lampe - Joop Muller 58,33. D-lijn: 1. Corrie en Theo de la Porie 63,19; 2. Marie Louise en Pieter van Wiechen 62,50; 3. Truus en Piet de Graaff 55,56. Dinsdagavond com petitie, eerste zitting laatste ronde. A-lijn: 1. Columby Coebergh - Ger Kemmere 62,50; 2. Aad Kemper - Jan Reuzenaar 56,25; 3. Truus Klerk -Nel Stark 53,13. B-lijn: 1. Bema Bakkum - Anneke Nijman 65; 2. Theo en Ton Rey 56,67; 3. Ank Lodder - Margo Schaaper 50,83. In het eindklassement is hij vierde geworden! GTH kan terugkijken op een goed trampoline weekend! TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Op voordracht van de bondscoach van trampoline springen, Lennart Villafuerte, is Pascal Wiebering door de Koninklijke Nederlandse Gym nastiek Unie uitgenodigd om Nederland te vertegenwoor digen tijdens de Europese Kampioenschappen trampoline springen. Dit grote internationale toer nooi wordt gehouden in Sint Petersburg van 12 tot en met 14 april. Trampolinespringster Pascal heeft de primeur om als eerste Nederlandse ooit mee te doen aan het EK U21. Die categorie vindt SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 16 maart speelde het eerste achttal van SV Vredeburg de bondswedstrijd tegen Caissa 2. De Hoornse koploper uit de tweede klasse B wist met een nipte overwin ning van 4,5-3,5 de punten uit Limmen mee te nemen. Door dit resultaat moet Vredeburg zich nog zorgen maken om degrada tie. En dat teiwijl Vredeburg het sei zoen zo goed begon met twee fraaie overwinningen. Maar daarna volg den maar liefst vier nederlagen. De zevende en laatste competitiewed strijd bij Aartswoud, op 13 april, moet voor Vredeburg minimaal een 4-4 opleveren om handhaving af te dwingen. Zonder de sterke Koen Kramer, Ed Stolp, Jos Admiraal en Jaap Limmen stond Vredeburg op voorhand voor een lastige opgave. Niettemin wisten Cees Dinkla en Gerij an Hafkamp een vol pimt te scoren. De overwinning van Dinkla was enigszins gelukkig, omdat hij een dame losliet op een verkeerd veld. Hij herstelde dat onmiddel- voor het eerst als testwedstrijd plaats tijdens dit kampioenschap. De nationale senioren selectie bestaat verder uit vier dames en drie heren. Zij reizen op zondag 8 april met de Nederlandse delegatie (fysiothe rapeuten, bondscoach, bondsarts, juryleden) naar Sint Petersburg alwaar Pascal op donderdag 12 april om 09.00 uur haar wedstrijd zal springen. De Nederlands kam pioene van 2011 zal er alles aan doen om een zo hoog mogelijke plek te bemachtigen en zo een visi tekaartje voor Nederland proberen af te geven. Op zondag 15 april zal de ploeg weer richting Nederland vertrekken. lijk en zijn sportieve tegenstander liet hem ermee wegkomen, waarna Dinkla de voordelige stelling in winst omzette. Bob Stolp, Harold Ebels en Robin Rommel dwongen een remise af. Nederlagen waren er voor Niels Hageman, Bert Hollander en Ronald van der Storm. Met name de nederlaag van Hollander was onnodig: in een geheide remisestelling verzuimde hij een vluchtgaatje voor de koning te maken en werd pardoes matge- zet. Op dezelfde avond werd ronde 22 van de interne competitie gespeeld. Opvallend was de snelle nederlaag van Remi Aafjes tegen Marlies Sturk, die blijkbaar geen hinder meer ondeivond van haar gebroken arm. Aafjes plaatste op de achtste zet dame en koning op één diagonaal. Met een ijzersterke loperzet toonde Sturk aan hoe onverstandig dat was: vanwege het aanstaande dameverlies gaf Aafjes direct op. Sandra Hollander won op knappe wijze van de sterke Barry Blekemolen en Robert Termes wist na een lang en spannend gevecht Dick Aafjes mat te zetten. Het team van GTH met achter (v.l.n.r): Casper Arends en Zilver Stavenuiter, v.l.n.r. voor: Milenka Hoorn, Nadja Boersen en Raquel Schouten. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 23