De Foresters winnaar in doelpuntenfestijn met Flamingo's Limmen slaagt er niet van aartsrivaal te winnen Kane van Raalte vijfde op NH kampioenschappen m heé^ *""V Vennewater SPORT ongetrainde mannen en vrouwen in Heiloo en omgeving. Voor onderzoek naar fitheid! Q Dan is dit de aanbieding voor u! Start onderzoek: vrijdag 23 maart Voor een 6 2 7 Rachelle van de Griek sluit seizoen succesvol af Wij zoeken ongetrainde mannen en vrouwen die gedurende 4 weken iets aan hun gezondheid willen doen. Wilt u aan uw gezondheid werken? En kunt u de hulp van professionele begeleiders gebruiken om uw persoonlijke doel te bereiken? In een periode van 4 weken nemen wij uw gezondheid onder de loep. Zo meten wij uw cholesterol, suikerspiegel, conditie, bloeddruk, gewicht, bodymass-index, ruststofwisseling, vetpercentage, vetmassa, - lichaamsvocht, botmassa, visceraal vet en metabolische leeftijd. Gedurende deze vier weken mag u ook onbeperkt komen trainen bij Healthcenter Vennewater. Een leuke en vrijblijvende manier om kennis te maken. De kosten voor het onderzoek en het trainingprogramma bedragen samen slechts 39 euro. Zet de eerste stap en meld u voor dit programma aan uiterlijk donderdag 22 maart. UITKIJKPOST 21 MAART 2012 VOETBAL HEILOO - Spelers en supporters van De Foresters waren aan het eind van de wedstrijd tegen Flamingo's blij en verrast. Met tien man had het eerste elftal vlak voor tijd de overwinning binnengehaald. De Foresters kan na deze over winning weer met enig vertrouwen naar het eind van de competitie uit kijken. Maar hoe andere zag het er naar uit nadat in de vierde minuut aanvoerder Carlo Smit met rood van het veld werd gestuurd. De return van de wedstrijd De Foresters tegen Flamingo's afge lopen zondag had het karakter van een degradatiewedstrijd. Hoe anders was het een half seizoen geleden toen beide teams nog om de bovenste plaatsen speelden. Flamingo's won toen ruim, maar staat inmiddels gedeeld laatste. De Foresters speelde toen nog om de periodetitel, maar begon vandaag in het rechter rijtje. De pimten waren deze middag dus belangrijk. Dat was direct te zien aan het spel van de Alkmaardere. Zij zetten de ver dediging van De Foresters vanaf het begin onder druk en dat leidde in de vierde minuut al tot het weg zenden met rood van aanvoerder Carlo Smit. Een te korte terugspeel bal kwam voor de voeten van spits Stephane Tremour. Smit greep in, maar volgens scheidsrechter van Loen werd een doorgebroken speler onderuitgehaald. Vanaf dat moment was De Foresters met tien man en werd achter één op één gespeeld met Nick Kramer in de dubbelrol van laatste man en vooretopper. Aanvankelijk was dat geen pro bleem, want na een mooie combina tie tussen Niels Haring en Niels Kok kwam Jeffrey Klijbroek vrij voor doelman Gerjan Stet en scoorde de 1-0. Flamingo's richtte zich daarna op. Met goed combinatiespel werd het doel van keeper Thijs Laagland gezocht met als resultaat twee geweldige doelpunten. Randy Apler scoorde in de 27ste minuut met een geweldige uithaal vanaf de 16-meterlijn de 1-1. In de 31ste minuut maakte Ibrahim Sabili een geweldige rush langs de zijlijn en zijn voorzet vanaf de achter lijn werd door Tremour eenvoudig ingetikt. Beide elftallen zochten daarna veelvuldig de aanval, maart gescoord werd er in de eerste helft niet meer. De tweede helft beloofde vanaf het begin veel goeds. Ondanks de numerieke minderheid trok De Foresters weer ten aanval. Vooral de aanvallers Kok, Meijer en Breed onderscheidden zich samen met Jeffery Klijbroek met diverse goed uitgevoerde combinaties. In de 47ste minuut leidde dat al tot een kopbal op de lat van Tjeerd Meijer. Maar even later in de 57ste minuut was het aan de andere kant wel VOETBAL LIMMEN - Limmen 1 is er niet in geslaagd om de drie punten in Limmen te houden. Meervogels ging hiermee na een 1-0 over winning terug naar Akersloot. Vooraf was de rivaliteit tussen beide verenigingen al snel dui delijk. De fanatieke aanhang van Meervogels had er alles aan gedaan om een soort van thuisvoordeel voor Meervogels te creeren. Spandoeken, ontvoeringen, vuurwerk en zelfs een hijskraan kwam er aan te pas om te imponeren. De supportersvereniging van Limmen stelde daar een eredi- visie-achtige opkomst tegenover. De eerste helft van de wedstrijd, welke door ruim duizend bezoe kers werd bekeken, was van een lage kwaliteit. Limmen probeerde het voornamelijk met schoten van afstand, die de keeper niet konden verrassen. Meervogels kon alleen gevaarlijk worden uit stilstaande situaties. In de 28ste minuut moest Limmen-doelman Koen Seignette zich tot het uiterste rekken om een vrije trap over het doel te tikken. Uit de overgebleven comer kwam het, naar later bleek, enige doelpunt van de wedstrijd. Alles leek er op dat de corner makkelijk weggekopt kon worden door Ramon Tabois. Ware het niet dat een flinke duw in de rug andere deed blijken. Aanvaller Emile Veldt rekende hier niet op en kreeg de bal op zijn kruin, waarna het leder Koen Seignette passeer de, 0-1. Hoe andere was het na rust voor Limmen. Limmen ontdeed zich van alle schroom en voetbalde naar behoren. Meervogels kwam de gehe le tweede helft niet onder de druk van Limmen uit en moest met acht man achter de bal proberen tegen te houden. Dit lukte hen met moeite. Toch kreeg Limmen niet de kans om de wedstrijd gelijk te trekken. Middenvelder Wouter Koot kreeg wellicht onbewust nog de groot ste kans. Een voorzet van rechts draaide dusdanig richting doel dat de keeper de bal moest overtikken om een doelpunt te voorkomen. Helaas mocht het voor Limmen niet baten, maar kon het op basis van de tweede helft met opgeheven hoofd het veld verlaten. JUDO HEILOO - Kane van Raalte is knap vijfde geworden op de NH kampioenschappen pupillen B. De eerste twee partijen werden overtuigend gewonnen. In de halve fmale tegen de latere kampioen begon Kane de partij goed en was de betere in de wed strijd. Door een pakkingsfout werd Kane jammer genoeg op zijn mg gewoipen. De volgende partij om het brons werd verloren. Voor Kane uiteindelijk een vijfde plaats. Bram Brantjes en Xander Schoemaker waren beide ook geplaatst voor de NH Kampioenschappen. Ze wisten alle bei een partij te winnen en verloren twee partijen. Voor de jongens was toen het toernooi over. Maar voor de judoka's van Judoclub Groefsema was het een leerzame dag en het proefde zeker naar meer! raak toen Tremour de buitenspelval ontliep en Sabili de 1-3 liet scoren. In het laatste halfuur van de wed strijd was het voor de supporters van beide elftallen billen knijpen. Bijna elke aanval leidde tot een scoringskans. In de eerste minuut scoorde Niels Kok de 2-3 na een snel genomen vrije trap van Kramer. Sabili scoorde in de 65ste minuut de 2-4. In de 69ste minuut hield keeper Stet een schot van Joey Breed nog uit de kruising, maar in de 71ste en 78ste minuut was het Tjeerd Meijer die tweemaal scoorde. De Foresters geloofde in de overwinning en werd beloond voor de grote inzet en het goede veldspel met de winnende treffer in de 88ste minuut van Nick Kramer. HEILOO - Dit weekend is Rachelle van de Griek als tweede geëin digd tijdens de Viking Race, de grootste internationale schaats wedstrijd voor kinderen van 11 tot en met 16 jaar ter wereld, die jaarlijks wordt gehouden in Heerenveen. Na een titel op de lan- gebaan en marathon werd dit seizoen afgesloten met een gewel dige tweede plaats op dit sterk bezette toernooi. Aangeleverde foto ADVERTENTIE 1 Gezocht Mail naar: info@healthcentervennewater.nl bel met 072 533 01 67 of kom even langs. Het Zevenhuizen 48 1852 JC Heiloo 072 - 533 0167 www.healthcentervennewater.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 27