34 STYLES IBUIsl 21 MAART 2012 UITKIJKPOST ||Uiiwiiniww Drie facetten in het kappersvak, waarin Styles Hair zich continu blijft ontwikkelen en vernieu wen: creativiteit en innovatie door inspiratie op te doen bij de wereldtop, perfectione ring van technieken door het volgen van trainingen bij top- stylisten en continu opzoeknaar exclusieve producten, die de creativiteit uitdagen! In januari heeft Rob Offerman de crème de la crème van zijn vakgebied ontmoet tijdens The World Wide Hair Tour van Davines, een groots en im posant internationaal kap perspektakel, dat dit keer in Miami werd gehouden. Tijdens deze mega-inspiratiebron voor kappers waren hairstylisten vanuit de hele wereld drie dagen bijeen voor presenta ties en shows, gegeven door de ultieme top uit de kappers wereld. „Je ziet daar extreme technieken die uiterst beheerst worden toegepast, zodat haar nog mooier valt!" Vol inspira tie weer op Hollandse bodem geland, maakt hij samen met zijn team de vertaalslag naar het werk in de salon van Styles Hair. Ook het team van Styles Hair is continu in ontwikkeling. Annelot is net terug uit Lon den, waar ze een exclusieve training heeft gevolgd bij Allilon. Een selecte groep van acht stylisten heeft van Alli lon een intensieve training in knip- en stylingtechnieken ge kregen, met als doel deze tot in de perfectie te beheersen. Per fectionering ter ontwikkeling van een creatief denkproces. Styles Hair heeft onlangs de exclusieve productenlijn van EVOaan het assortiment toege voegd. Het tegendraadse 'easy going' merk EVO is in Australië al jaren een hit en daagt nu ook Nederland uit. Alles in styling wordt mogelijk met de produc ten van EVO. Styles Hair is de enige kapsalon in de omge ving, waar met deze producten gewerkt wordt. Een uitdaging die Styles Hair maar al te graag aangaat! Kennemerstraatweg 388, HeilooT 072-5331078, www.styles-hair.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 34