O, m Tvyw 9 0 WINKELHOF 40 p woensdag 28 maart a.s. vindt een uniek evenement plaats in Winkelhof 't Loo in Heiloo. Van 19.00 tot 22.30 uur is het win kelcentrum geopend op deze speciale avond. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij Didi, Hema Vastenhoven Mode en Albert Heijn. De toegang is 10,00 inclusief een kopje koffie of thee met een heerlij ke petitfour bij aankomst en een drankje later op de avond. Boven dien ontvangt men een goed gevulde goodybag met informatie over de deelnemers van de avond en uiteraard tal van verrassingen. De gasten gaan een heel speciale avond beleven. Behalve de werve lende modeshows vindt men op de pleinen van het winkelcentrum alles op het gebied van beauty en verzorging, demonstraties, presen taties en heerlijke hapjes, kookdemonstraties en livemuziek van het Olivier King Trio. De winkels houden de deuren open tot maar liefst 22.30 uur! Modeshows Winkelen Food Muziek Beautybelevenissen Urban Oasis Ciao Bella Garra Rufa Fish Tassenmaken Betteke Ratten Agathe-M Hoedenontwerpster Marianne Schouten van Tophat Design Boudoir Fotografie in op dracht van Hunkemöller, dé trend in Amerika! Astrid Kops, voetreflextherapie Mi-Moneda sieraden bij Strego FASHION AND LIFESTYLE NIGHT IN WINKELHOF 'T LOO Woensdag 28 maart 2012 van 19.00 tot 22.30 uur Hippro 21 MAART 2012 UITKIJKPOST Met medewerking van een groot aantal win kels van Winkelhof 't Loo worden twee spec taculaire modeshows voorbereid. Deze vinden plaats om 19.30 en 21.00 uur. De organisatie is in handen van bureau PM Fashion Events en zij staan garant voor professionaliteit en originaliteit. De genodigden kunnen een wervelende show zien met medewerking van vele branches in het winkelcentrum. De voorjaarsmode 2012 wordt geshowd door fantastische modellen/ danseressen onder begeleiding van de muziek van Lady Lago. Ladyspeaker Rik Floris vertelt u de ins en outs van de getoonde voorjaars mode. Omdat vele winkels deelnemen, kan gegarandeerd een gevarieerde show worden gepresenteerd en is 'voor elk wat wils' zeker van toepassing. Voor en na de shows kan men op de pleinen terecht voor demonstraties en presentaties op het gebied van koken, eten, lichaamsverzor ging etc. Bij Brasserie Veldt en het restaurant van de Hema, staat een gratis kopje koffie of thee klaar met petitfour. Ook is er volop de gele genheid om in de winkels de najaarsmode te bekijken en uiteraard te passen. Hiervoor heeft men tot 22.30 uur de gelegenheid! De foodondernemers van Winkelhof 't Loo laten zich deze avond ook niet onbetuigd. Zij hebben de handen ineengeslagen en twee pro fessionele koks aangetrokken die gerechten be reiden waarvan de bezoekers kunnen genieten. Voor de liefhebbers zijn er oesters en bij Jamin wordt gedemonstreerd wat men kan doen op het gebied van het opmaken van cupcakes. Het evenement wordt opgeluisterd door het vermaarde Oliver King Trio. De Hema heeft een visagist gevraagd om de bezoekers te adviseren op het gebied van make-up. Bij Mooi kan men terecht voor een huidverzorgingadvies. Op het gebied van beauty en verzorging heb ben ook een aantal bedrijven van buiten hun medewerking toegezegd. Praktijk Huidzorg Heiloo van Marlies Geldof is gespecialiseerd op het gebied van huidtherapie en laserontharing. Zij maken gebruik van de lightsheer diode laser voor het behandelen van overbeharing, vaatjes en pigmentvlekken. Huidzorg Heiloo behandelt ook acne, littekens en goedaardige onregelmatigheden van de huid. 7W" Urban Oasis is de spa waar massage- en zuur- stofaromatherapie aangeboden wordt! In rela tief korte tijd optimaal ontspannen door Aqua massage Spa Capsule Men kan bijvoorbeeld tijdens de lunchpauze even langskomen voor een ontspanningsmassage en binnen een half uur weer helemaal fris en ontspannen buiten staan. Tijdens de Fashion and Lifestyle avond staan twee spa's opgesteld waar men in een paar minuten een goede indruk kan krijgen wat de Urban Oasis voor het lichaam kan doen. Ciao Bella dé schoonheidssalon waar een uitgebreide keuze aan schoonheidsbehande lingen geboden wordt. Dit varieert van een korte reinigende behandeling tot een speciale en resultaatgerichte (medische) behandeling. Ook voor permanente make-up, anti-aging, behandelen van huidproblemen, visagie en ontspanning kunt u bij Ciao Bella terecht. Tij dens de Fashion and Lifestyle avond zullen de medewerkers van Ciao Bella de bezoekers met zoveel mogelijk informatie ter wille zijn. Garra Rufa Fish Spa Centre biedt haar klanten de mogelijkheid een natuurlijke huidpee- ling door Garra Rufa visjes te ervaren. Een echte weldaad voor de huid! Helaas is het niet mogelijk deze ervaring tijdens de Lifestyle and Fashion Night te ondergaan omdat de visjes niet vervoerd kunnen worden. Wel zullen de medewerkers van Garra Rufa Fish de bezoekers uitgebreid informeren over de mogelijkheden in de salon. Tevens is het mogelijk een voet- of handmassa- ge te ondergaan en/of uw wenkbrauwen te epileren en verven. kilo wilt afvallen met het eiwit dieet kun je snel een gezond gewicht bereiken. Steeds meer mensen zijn inmiddels overtuigd dat het afvallen met het eiwitdieet werkt. Bij het eiwitdieet let je in plaats van alleen het minderen met vetten, ook vooral op de koolhydraten. Als je alleen de vetinname verlaagt heb je namelijk toch nog veel sui kers (koolhydraten) in je voeding. Wie geen koolhydraten eet zorgt ervoor datje lichaam alleen zijn vetreserves aanspreekt, hierdoor val je af. Janneke Koeman: "Ik krijg vaak klanten die op de reguliere methode niet meer afvallen terwijl ze zich precies aan de aanbevolen hoeveelheden houden. Met mijn begeleiding in combinatie met het eiwitdieet, ben ik blij deze mensen een oplossing te kunnen bieden. Deze mensen zijn vaak al jaren bezig met hun overgewicht, maar weten niet hoe ze dit aan moeten pakken." Tijdens het Fashion and Lifestyle avond krijgt u alle informatie over het dieet. Haar producten zijn altijd uniek, en volledig door haarzelf gemaakt. Het leer zoekt ze zelf uit en af en toe gebruikt ze bont, dat koopt ze niet maar ruilt ze tegen een tas of iets anders. Betteke: "Ik vind het zonde als dingen weg gegooid worden, dus probeer ik daar weer wat van te maken. Als iemand iets speciaals wil kan ik altijd kijken of ik er iets van kan maken. Mijn motto: gaat het niet linksom dan gaat het wel rechtsom. Ik hou wel van een uitdaging". Agathe-M is de merknaam van Miijam Blom. Zij heeft haar hele leven al een fascinatie voor hergebruik van spullen en materialen. Zij begon met het maken van jurken van handgemaakte en gebreide stoffen uit de jaren '70. Door het zoeken naar nieuwe pro ducten is zij in contact gekomen met mensen die heel creatief bezig zijn met het maken van kleding en accessoires in het buitenland. Marianne Schouten uit Beverwijk is ontwerp ster van exclusieve hoeden. Eén van haar ontwerpen heeft de prestigieuze Franse prijs 'Prix Hermès' gewonnen. Met haar bedrijf Tophat Design maakt zij op maat gemaakte hoeden, petten en accessoires. Tijdens de Lifestyle and Fashion Night is Marianne aanwezig met een selectie van eigen werk, die te koop is of op maat besteld kan worden. Tevens kunt u een kijkje nemen 'achter de schermen', waar zij vertelt over het maak- proces van ontwerp tot hoed. Of u de hoeden ook kunt bewonderen tijdens de modeshows op de catwalk is nog een verrassing. Trakteer jezelf op een "feel good" ervaring en laatje op een spannende en smaakvolle ma nier fotograferen. Speciaal voor deze avond maakt Marieke Elias, fotografe van Beautiful Boudoir, een minisessie van een kwartier. Vi sagie vooraf en je krijgt drie portretten thuis gestuurd. De kosten zijn slechts 10 voor de onkosten. Kijk voor meer informatie op www. beautifulboudoir.nl. Vooraf inschrijven kan bij Hunkemöller in Winkelhof 't Loo. Voetreflextherapie is een techniek waarbij druk wordt uitgeoefend op de reflexzones en reflexpunten op de voeten. Deze reflexpunten corresponderen met alle klieren, organen en andere delen van het lichaam. Voetreflextherapie activeert het zelfhelende vermogen van de mens, het creëert rust en ontspanning, stimuleert de bloedsomloop en het bevordert de afvoer van afvalstoffen. Strego laat het allernieuwste zien op het gebied van Mi-Moneda sieraden. Exclusieve avond voor liefhebbers van Mode, Beauty Weiness en Culinaire Specialiteiten Programma 19.00 uur Het eiwitdieet is één van de snelst groeiende diëten van Nederland omdat het mensen op een snelle, maar toch veilige en doeltreffende manier laat afvallen zonder honger gevoel. Of je nu 5 of 50 19.30 uur 21.00 uur 19.30 uur ontvangst met welkomstdrankje en lekkernij bij Brasserie Veldt of de Hema aanvanq spectaculaire mode-dansshow van dames-, heren en kinderkleding op het Fashronplein start beauty 8. weinessdemonstraties op het Beautyplein en diverse proeverijen Livemuziek door Oliver King Trio! Awweusof ^3391^1 Consumptiebon Welkomstdrankje en lekkernij bij Brasserie Veldt of de Hema Consumptiebon Glas prosecco of verse jus d'orange op de kraam Voor een luxe Goodybag

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 40