De overtreffende trap van scherpte Succesvol Lifestyle Event Silhouet La Locanda Heiloo Lampe Berger verkrijgbaar bij Letschert Smit Partners geeft Visie op Cijfers H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Prijswinnares bekend Isabeau Bodyfashion Paaslunch Het Koninkrijken Oranje Yoga voor 50+ Windows Vervolg Veilige en opgeruimde PC Bewegen Weerbaarheid Veilig verkeer Vreeburg in Schagen Mergelbeeld voor beginners UITKIJKPOST 21 MAART 2012 HEILOO - Na de succesvolle lan cering van Beleving Magazine op 7 februari hielden Silhouet La Locanda op zondag 18 maart onder het mom 'kwali teit van het leven' hét Beleving Lifestyle Event. Alle aanwezige exposanten waren aanbieders van luxe pro ducten op het gebied van wonen, kunst, juwelen, beauty, fashion, auto's, exclusieve wijnen, gastro nomie en alles wat er verder op lifestyle gebied te zien en te koop is. Een goede reden om dit bijzon dere evenement te bezoeken. En dat deden dan ook velen. Silhouet La Locanda stonden tijdens Beleving Lifestyle Event garant voor de prachtige locatie, huisves ting voor genodigden en uitmunten de catering. De exposanten waren onder andere: Juweliershuis Ibink, Isabeau Bodyfashion, Styles Hair, De Witte Markies Bruidsmode, Johan Alleman Herenmode, Lars Brillen, Kèk Women Damesmode, Wijnhandel Beauvin, Bar en Boots Shoes Accessoires, Martin Schilder Automobielen, Kaashuis Tromp, Kuyper Blom Makelaars, Trots! verzekeringen Trots! Hypotheken, Restaurant Kozzina, en anderen. Onder het genot van livemuziek, een hapje en drankje toonden exposanten de bezoekers op-en-top Lifestyle, gelardeerd met heerlijke gerechten en proeverijen van chef-kok Fernando van restau rant Silhouet La Locanda en zijn enthousiaste team. Ook werd volop genoten van de enerverende mode show die onder het genot van een heerlijk viergangendiner plaats vond. Tussen het voor- tussen- en hoofdgerecht werd een uitdagende lingerieshow en de nieuwste heren en damesmode gepresenteerd. Tijdens het dessert werden de gas ten getrakteerd op een spectacu laire bruidsmodeshow. Deze avond bracht Karin ten Cate bovendien prachtige aria's ten gehore brengen. Zij werd begeleid op de vleugel door pianist Rudolf Krabbendam. Ook werd volop genoten van de enerverende modeshow die tij dens het diner plaatsvond. Foto: Rob Verhagen HEILOO - Lampe Berger is vandaag de dag het product wat het beste helpt tegen onaangename geurtjes in huis. De Lampe Berger werd meer dan honderd jaar geleden uitgevonden om de woekering van microben in de ziekenhuizen te lijf te gaan. Het idee van apotheker Maurice Berger was, om de ruimten die een permanente hygiëne vereisen, te ontsmetten. De techniek werd dan ook veel toegepast in ziekenhuizen. Hij ontdekte dat door verbranding van een door hem ontwikkelde vloeistof vrijkomen de moleculen de lucht zuiveren. Door dit principe onderscheidt Lampe Berger zich van de tegenwoordige luchtverfrissers die geuren verspreiden die zich mengen met de lucht. Lampe Berger zuivert en geeft dan een geur af. Het resultaat: een zuivere en natuurlijke lucht. In juni 1898 legde hij het eerste patent Lampe Berger neer. In de loop der tijd is Lampe Berger zowel het meest doeltreffende ontsmettingsmiddel voor huishoudelijk gebruik op de markt, als een esthetische en originele parfumbrander om thuis een kwalitatief hoogstaande geur te verspreiden. De Lampe bran ders zijn verkrijgbaar in diverse modellen passend bij ieder interieur en zitten verpakt in een luxe doos voorzien van: gebruiksaanwijzing, afsluit- dop, sierdop, air pur system 3C en trechter. De flessen 'Parfum de Maison' zijn er in verschillende uiteenlopende geuren en sinds kort verkrijgbaar bij Parfumerie Drogisterij Letschert in het Stationscentrum Heiloo. HEILOO - De accountants en fiscalisten van Smit Partners vieren de lente met een nieuwe website: www.visieopeijfers.nl. Hierop staan de ver trouwde online diensten overzichtelijk bij elkaar én hebben zij een nieuwe dienst toegevoegd: Visie op Cijfers. Dit instrument helpt ondernemers naar zakelijke bloei. Want Visie op Cijfers kijkt vooruit. Het laat zien hoe cijfers er bij groei uitzien. Ook strategie uitstippelen, verbeterpunten in kaart brengen en grip op cijfers zijn kenmerken van Visie op Cijfers. Smit Partners geeft Visie op Cijfers. Zij laten cijfers spreken in de vorm van een gedegen financi eel en fiscaal advies, zodat ondernemers op de juiste weg zitten én blijven. Want ondernemen is sturen. En dat kan door bovenop de cijfers te zitten, tussentijdse overzichten af te zetten tegen prognoses, branchevergelijkin gen te maken en periodiek weer helemaal 'bijgepraat' te worden. De manier van presenteren is vernieuwend. Niet alleen op papier, ook digitaal. In de vorm van een digitale presentatie maken zij de jaarrekening en eijferover- zichten inzichtelijk en geven zij met highlights de kemzaken aan. Compleet met adviezen en actiepunten die zij mondeling toelichten. Want hoe belang rijk zij digitalisering ook vinden, het persoonlijke karakter staat hoog in het vaandel. Zo heeft de ondernemer in een korte tijd snel inzicht in cijfers van toen, nu en straks. Smit Partners laat cijfers spreken. Extra seivice die u van een financieel adviseur mag veiwachten. Meer dan een jaarrekening, tegen een scherp tarief. Nieuwsgierig? www.visieopcijfers.nl of bel, tel. 072- 5331700. HEILOO - De getoonde BH bestaat uit 46 stukjes was het juiste ant woord op de vraag die gesteld werd tijdens het lifestyle event bij Silhouet La Locanda afgelopen zondag. De antwoorden liepen sterk uiteen van vijf tot wel 98 stukjes! Tijdens dit bijzonder geslaagde evenement waar een aantal gerenomeerde ondernemers uit Heiloo zich presenteerden had Isabeau Bodyfashion naast een presentatie en een lingerie- en bad kleding show ook een prijsvraag georganiseerd. De getoonde BH was het meest verkochte model van Marie Jo, de Avero in de nieuwste modekleur hot pink. De winnares is Toos Engeringh uit Heiloo, haar ant woord was 44 en lag het dichtst bij het juiste aantal. Zij wint een Lingerie Stylingsessie waarbij onder andere de juiste maat bepaald wordt en een perfect pas sende lingerieset uit de collectie van Marie Jo of Prima Donna uitge zocht wordt die de winnares uiter aard cadeau krijgt. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Woensdag 28 maart houdt de Gezelsehapsbank een Paaslunch in het Trefpunt. Aanvang 12.30 uur, kosten 7,50. Graag telefo nisch aanmelden: 072-5331297. Op zondag 1 april vertelt Mevrouw van Os-Nijboer in het Trefpunt over de vorming van het Koninkrijk der Nederlanden, in de periode 1813/15. Exclusieve foto's worden getoond over de Oranjes van Willem I tot Willem-Alexander. Aanvang 14.00 uur, zaal open 13.30 uur, entree 5,- Leden van de Buurtbus kunnen haal- en brengserviee aanvragen. Naar keuze in het Trefpunt of in het Open Huis kimt u elke week naar yoga. Yoga werkt ontspan nend en bevordert het lichamelijk en geestelijk welbevinden. Voor info en/of opgeven kunt u contact opnemen met mevrouw Vis, tel 072- 5336701. Op woensdag 18 april om 09.00 uur begint de workshop Windows Vervolg. Voortbouwend op de basiscursus wordt de Windows Verkenner behandeld. U leert map pen maken, het systeem overzich telijk inrichten, updaten en down loaden. Ook nieuwe programma's installeren. Voor gebruikers van Windows XP, -Vista en -7. Kosten: vier lessen van 1,5 uur voor 55,- (servieepas 52,25) exclusief hand leiding 10,-. Voor informatie en/of opgave bel 072-5331297. Op woensdag 18 april start om 10.45 uur de workshop Veilige en Opgeruimde PC. Veilig werken met de computer op internet en met e-mail; welke programma's daar voor gebruiken? De computer snel ler maken, wat en hoe daarvoor wissen?. Kosten: drie lessen van 1,5 uur voor 30,- (servieepas 28,50) exclusief cursusboek 10,-. Voor informatie en/of opgave, bel 072- 5331297. Bezoek op dinsdag 10 of woens dag 11 april vanaf 13.30 uur de introductiemiddag van en bij Bewegings- Massage instituut Heiloo. Zeer geschikt bij reumati sche klachten, artrose, rugklach ten, MS, fibromyalgie, vastzittende nek en schouderspieren, stramheid enz. Kosten 5,- inclusief kopje koffie. Opgeven en/of informatie via 072-5331297. Dojo 't Loo gaat in samenwer king met de Stichting Welzijn een praktische cursus Weerbaarheid voor ouderen opzetten. Een proef les wordt gegeven op vrijdag 13 april bij Dojo 't Loo, Bergeonstraat 28. Voorgesprek om 13.30 uur, proefles van twee tot drie uur. De kosten zijn 12,50. Voor telefo nische informatie en aanmelden: 072-5331297 Op dinsdag 10 april komt Veilig Verkeer Nederland vertellen over de vele gewijzigde verkeersregels Verder vertelt de heer Duijker waarop te letten bij de aanschaf van een elektrische fiets. Locatie Trefpunt, aanvang 10.00 uur, entree 3,75, reserveren tel. 072-5331297. Woensdag 9 mei is er een een mid dagtochtje naar boerderij- en rijtui genmuseum Vreeburg te Schagen. Koffie met Westfriese krentenmik op het gezellige marktplein van Schagen. vertrek touringcar om 13.00 uur, ook opstapmogelijkheid Egmond aan Zee. Terug circa 18.00 uur. Prijs 19,95 inclusief koffie/ krentenmik en videopresentatie. Reserveren via tel. 072-5331297. Trudie Buis geeft op woensdag 18 april van 9.30 tot 11.30 uur de eerste les van de cursus mergelbeeld voor beginners. Kosten: 52,- service- pas 49,40 voor 6 lessen exclusief steen 2,- per kilo). Informatie en aanmelden tel. 072-5331297. rtrertende trap HEILOO - Kansen zien, heel goed opletten en in actie komen. Dat is de insteek van Trots! Zo signaleerden zij het volgende artikel op nu.nl: 'Overstappen van verzekeraars scheelt veel geld. Consumenten laten veel geld liggen door nooit meer om te kijken naar eenmaal afge sloten verzekeringen. Volgens de Consumentenbond kan het regelmatig vergelijken van tarie ven en overstappen veel geld schelen. De bond onderzocht de meest voorkomende verzekerin gen zoals auto-, woon- en reis verzekeringen. De duurste was vijf keer zo duur dan de goed koopste, 116 euro om 25 euro per jaar. Bij de andere soorten verzekeringen liepen de ver schillen tussen duurste en goed koopste variant op tot 70 tot 114 procent. De Consumentenbond pleit ervoor dat gezinnen jaar lijks hun verzekeringsmap nakij ken. Nu is er veel onwetendheid over hoeveel geld er bespaard kan worden, omdat men sen slecht geïnformeerd zijn. „Financiële producten zijn vaak erg ingewikkeld, waardoor het voor consumenten moeilijk te doorgronden is waarom de ene verzekering duurder is dan de andere", licht de consu mentenorganisatie toe.' Wilt u weten of en hoe u op uw verzekering kunt besparen? Trots! zoekt het voor u uit! Trots! verzekeringen, Stationsweg 100, Heiloo, tel. 072-5320428, e-mail: aron@trotsvei-zekeringen.nl, www.trotsverzekeringen.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 7