Zomercollectie /outiet verkoop kinderkleding Ontdek elektrisch fietsen bij Bosman Tweewielers Taxi Zwart vult wagenpark aan Jeugdtheatergroep Spelekind houdt audities H E I L O O 13 ySLEWA» Feestelijk opening de Buitenkans Het Koninkrijken Oranje Zondagmiddag Café Lotgenoten Partnerverlies Bewegen Windows Vervolg Veilige en opgeruimde pc Weerbaarheid Veilig verkeer Vreeburg in Schagen Fietsplanning Rijsttafel in Trefpunt ïg iMfci A'jtofcJiifci. UITKIJKPOST 28 MAART 2012 HEILOO - Zaterdag 31 maart van 14.00 tot 20.00 uur houden Ninie kinder kleding en Babs Kleertjes zomercollectie 2012 en zomer Outlet 2011 verkoop in de Ypsalon (De Hueht 4 Heiloo/Paulussehool/Meander). Ingrid en Judith showen u graag de nieuwste zomercollecties 2012 en de outleteolleetie zomer 2011. U krijgt 10% korting op de nieuwste zomercollecties 2012 en 40-60% kor ting op de outlet zomercollecties. De eerste twintig klanten krijgen een leuke goodiebag cadeau! Ninie en Babskleertjes verkopen kleding en accessoires voor jongens en meiden vanaf maat 62 t/m 176 van de merken: Claire.DK, CeLaVi, Design Heroes, Fmgi, Heppiedi, Keedo, Mala, Pippi, Ninie, Vingino, Mirn-Pi, Beebielove, Claesen's, No Tomatoes, Rebelution, Airforee, LOFFF, Salty Dog, Carbone, Cars, Fiomeei, Joe Color en nog meer. Kom zaterdag 31 maart vanaf 14.00 uur naar de Ypsalon. Er is koffie, thee, limonade en een knutselhoek voor de kids, neem ze gerust mee. HEILOO - Wie wil kennismaken met de elektrische fietsen van Gazelle, kan terecht tijdens de opstapdagen op 30 en 31 maart in winkelcentrum 't Loo. Een promotieteam van Gazelle is dan aanwezig om u op weg te helpen. Tijdens een proefrit kunt u het gemak en comfort van elektronische trap- bekraehtiging zelf ontdekken. Bij Gazelle heeft u de keuze uit maar liefst vijftien elektrische modellen, voor elk type fietser. De basismodellen zijn uitgerust met een rotatiesensor die de trapondersteuning alleen inschakelt als u trapt. Een simpele en robuuste techniek dus. De Xtra en de Excellent elektrische fietsen beschikken over een rotatiesensor én een trapkraehtsen- sor. Deze laatste meet ook hoeveel kracht u zet bij het trappen. Naarmate u harder trapt, biedt de slimme sensor extra ondersteuning. En dat fietst nog comfortabeler. Het mooie van een Gazelle elektrische fiets is dat u niet ziet dat het een fiets met trapbekraehtiging is. De accu is klein, maar krachtig en zit onder de bagagedrager. De motor is volledig weggewerkt in de voomaaf. De duurzame accu van de Gazelle elektrische fietsen is eenvoudig uitneem- baar. De accu kan zowel in de fiets als binnen bij u thuis worden opgela den in een normaal stopcontact. Zo heeft u dus altijd een oplaadpunt in de buurt. Bij Gazelle kiest u ook nog eens zelf de accu die past bij uw rijwen- sen. U heeft namelijk keuze uit maar liefst vier accupakketten: brons, zilver, goud en platina. Wilt u zelf ervaren wat een elektrische fiets van Gazelle zo bijzonder maakt? Kom dan op 30 en 31 maart in winkelcentrum 't Loo bij Gazelle specialist Bosman Tweewielers voor de Gazelle Opstapdag! HEILOO - Taxi Zwart is al decennialang het vertrouwde en betrouwbare adres als het gaat om dienstverlening in personen vervoer in Heiloo en de wijde omtrek. Het wagenpark van Taxi Zwart is uitgebreid met drie gloednieu we, ruime, stille en comfortabele Volkswagens Touran. Deze wagens zijn uitgerust met het milieuvrien delijke en duurzame Stop Go systeem, waardoor aanzienlijk minder C02 wordt uitgestoten. De nieuwe taxi's zijn stijlvol en eigen tijds gestileerd waarbij de overbe kende huiskleur wit bij deze nieuwe modellen naar achteren geleide lijk in de kleur blauw overloopt. Vliegvakantie of zakenreis? Kies voor de zekerheid en het gemak van de Schiphol Seivice van Taxi Zwart. Geen gedoe met brengen en halen en vooral bij hele vroege vluchten familie of vrienden hiermee belas ten. Want voor een vast bedrag wordt u op tijd naar de luchtha ven gebracht en voor de deur van de juiste vertrekhal afgezet. En bij terugkomst op Schiphol ook weer opgehaald. Meer informatie vindt men op www.taxizwart.nl of bel tel. 072-533 1313. HEILOO - Op vrijdag 30 maart om 14.00 uur is de feestelijke opening van het vernieuwde kas sencomplex van Kwekerij de Buitenkans, onderdeel van GGZ Noord-Holland-Noord. Wethouder Hero Veger is bij de opening aan wezig. Van 30 maart tot en met zaterdag 7 april is het feest bij de Buitenkans, met allerlei leuke en aantrekkelijke acties, workshops en demonstraties! Zo kan iedereen op donderdag 5 april (van 13.30 tot 15.30 uur) meedoen in de work shop Paasstukken. Inschrijven kan in de kwekerij of via Ben Kuiper, tel. 06-10639867. Kosten (inclusief materiaal en koffie/thee) zijn 35,- per persoon. Kwekerij de Buitenkans verkoopt zelfge kweekte buitenplanten en (veel eigengemaakte) tuinartikelen, zoals tuinmeubels, vogelhuisjes en der gelijke. In de kas worden planten gekweekt vanuit zaad, stek en het scheuren van planten. Alle voorko mende werkzaamheden worden uitgevoerd met en door cliënten met een psychische achtergrond. Het werken in de kwekerij is voor cliënten een vorm van dagbeste ding en een mogelijkheid om werk ervaring op te doen als opstap naar het reguliere werkproces. Kwekerij de Buitenkans, De Bullaan 2 (ingang tegenover de brandweer kazerne) is maandag tot en met vrijdag van 10.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.30 uur geopend. Zaterdag van 09.00 tot 16.30 uur. HEILOO - Jongeren met 'theaterambities' of die misschien wel hun 'plan kenkoorts' willen overwinnen opgelet! Spelekind Jeugd en Theater verzorgt al enkele jaren workshops voor kinderen tot en met 12 jaar en volwasse nen vanaf 18 jaar. Door middel van dans, spel en zangles wordt toegewerkt naar een echte voorstelling met publiek op de planken van theater De Beim. Vanaf nu kimnen ook jongeren van 13 tot 18 jaar die het cool vinden om theater te maken zich aanmelden voor acteerlessen bij jeugdtheater groep Spelekind. Op zaterdag 14 april van 12.00 tot 14.00 uur houdt Nicole Posthumus Meyjes van Spelekind Jeugd en Theater audities in theater De Beim voor de start van de nieuwe jeugdtheatergroep. Nicole's uitgangspunt is dat plezier en vrijheid in het spel bovenaan staan. „Je leert door spel jezelf en anderen beter kennen en respecteren. Bij Spelekind wordt gewerkt met actuele theaterstukken, die nauw aansluiten bij de belevingswereld van jon geren, waarbij identiteit en maatschappij centraal staan. Voor meer informa tie of aanmelden, kijk op www.spelekind.nl. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Op zondag 1 april vertelt mevrouw van Os-Nijboer in het Trefpunt over de vorming van het Koninkrijk der Nederlanden, in de periode 1813/15. Exclusieve foto's van Willem I tot Willem-Alexander. Aanvang 14.00 uur, zaal open 13.30 uur, entree 5,-. Leden van de Buurtbus kimnen haai en brengserviee aanvragen. Het Zondagmiddagcafé is weer geopend op 1 april van 13.30 tot 16.30 uur. Op dinsdag 3 april om 13.30 uur is de volgende bijeenkomst van de Lotgenoteneontaetgroep Partnerverlies. Dit keer is het thema de contacten met familie, vrienden en kennissen. Heeft u het moeilijk met het verwerken van het verlies van uw partner en wilt u uw gevoe lens delen met anderen in dezelfde situatie, dan bent u uitgenodigd. Locatie Trefpunt, entree inclusief consumptie 5,-. Meer informatie via welzijnscoach Karlijn Sengers. Bezoek op dinsdag 10 of woens dag 11 april vanaf 13.30 uur de intro ductiemiddag van en bij Bewegings- Massage-instituut Heiloo. Zeer geschikt bij reumatische klachten, artrose, rugklachten, MS, frbromy- algie, vastzittende nek en schou derspieren, stramheid enzovoorts. Kosten 5,- inclusief kopje koffre. Opgeven via 072-5331297. Op woensdag 18 april om 09.00 uur begint de workshop Windows Vervolg voor gebrui kers van Windows XP, -Vista en -7. Voortbouwend op de basiscur sus wordt de Windows Verkenner behandeld. U leert mappen maken, het systeem overzichtelijk inrich ten, updaten en downloaden. Programma's installeren. Kosten: vier lessen van 1,5 uur voor 55,- (servieepas 52,25) exclusief hand leiding 10,-. Voor informatie en/of opgave bel 072-5331297. Op woensdag 18 april start om 10.45 uur de workshop Veilige en Opgeruimde PC. Veilig werken met de computer op internet en met e-mail. De computer sneller maken. Kosten: drie lessen van 1,5 uur voor 30,- (servicepas 28,50) exclusief cursusboek 10,-. Voor informatie en/of opgave bel 072-5331297. Dojo t Loo gaat in samenwerking met de Stichting Welzijn een prak tische cursus Weerbaarheid voor ouderen opzetten. Een proefles wordt gegeven op vrijdag 13 april bij Dojo 't Loo, Bergeonstraat 28. Voorgesprek om 13.30 uur, proef les van twee tot drie uur. De kosten daarvan zijn 12,50. Voor telefoni sche informatie en aanmelden: 072- 5331297 Op dinsdag, 10 april komt Veilig Verkeer Nederland vertellen over de vele gewijzigde verkeersregels Verder vertelt de heer Duijker waar op te letten bij de aanschaf van een elektrische flets. Locatie Trefpunt, aanvang 10.00 uur, entree 3,75, reserveren tel. 072-5331297. Woensdag 9 mei is er een een mid dagtochtje naar boerderij- en rijtui genmuseum Vreeburg te Schagen. Vertrek touringcar om 13.00 uur, ook opstapmogelijkheid Egrnond aan Zee. Terug ca. 18.00 uur. Prijs 19,95 inclusief, koffre/krentenmik en videopresentatie. Reserveren via tel. 072-5331297. Niet minder dan 16 deelnemers hebben zich aangemeld voor het fietsen. Woensdag 4 april wordt om 13.15 uur in het Trefpunt overlegd over het formeren van groepen; op welke dag er gefietst gaat worden, welke afstand en met welke snel heid. Voor informatie en opgeven, tel 072-5331297. Op vrijdag 13 april besluit Eten in het Trefpunt het seizoen met een uit gebreide Chinese rijsttafel. Aanvang 18.00 uur, prijs 14.-. Aanmelden bij receptie Trefpunt of tel. 072- 5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 11