contact m Grof huisafval HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Burgerzaken Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 28 MAART 2012 Grof huishoudelijke afval is alle afgedankte huisraad en vloerbedekking die niet in de rolemmer past. Dit afval kunt u brengen naar de Afvalbrengplaats, Rosendaal 2 (hoek Kanaalweg) te Heiloo. Als u uw afval brengt naar de Afvalbrengplaats kunnen de medewerkers naar uw legitimatie vragen. Uit uw legitimatie moet blijken dat u inwoner van Heiloo bent. Bruikbare spullen kunt u een nieuwe bestemming geven door ze naar een kringloopwinkel te brengen. Grof huisafval, te groot om zelfweg te brengen, halen wij ook op. U kunt hiervoor digitaal een afspraak maken op onze website www.heiloo.nl bij Inwoner onder Afvalwijzer. Wat is géén grof huisafval? Bedrijfsafval, bouw- en sloopafval, grond, graszoden, puin, asbest en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk is géén grof huisafval. Ook al het huishoudelijk afval wat in een rolemmer past wordt niet door de grof huisafval ophaaldienst meegenomen. Bouw- en sloopafval U kunt gratis 0,5 m3 bouw- en sloopafval per vier weken bij de Afvalbrengplaats brengen. Onder bouw- en sloopafval valt alles dat u sloopt in en om uw huis of overblijft na (ver)bouw- werkzaamheden. Voorbeelden zijn o.a. gipsplaten, dakplaten, isolatie, dakpannen, zachtboard plafonds en rachels, wc's, fonteinen, gipsblokken, wand- en vloertegels, binnenmuren, stenen met cement, schroten van diverse materialen, kozij nen, schuren, kippen- en konijnenhokken e.d., schuttingen, pergola's, deuren en keukens. Als u meer aanbiedt dan 0,5 m3 per keer, wordt u met uw gehele vracht doorven/vezen naar een regionale stortplaats. Adressen en openingstijden vindt u op onze website onder Afvalwijzer. Puin U kunt 'schoon puin', straatstenen en/of straattegels, tot maximaal een 0,5 m3 per vier weken gratis brengen naar de Afvalbrengplaats. Aanhangwagen Als extra service bieden wij u ook de mogelijkheid een aanhanger te lenen om uw grof afval zelfweg te brengen. Dit heeft het voordeel dat afval beter gescheiden wordt, de verwerking van het afval goedkoper wordt en u bovendien uw afval gelijk kwijt bent. Wij vragen u 50,- borg, een ken tekenplaat en uw rijbewijs mee te brengen. De aanhanger kan alleen gebruikt worden om grof huis- en tuinafval naar de afvalbrengplaats te brengen. Het is niet toegestaan de aanhanger voor andere doeleinden te gebruiken. Puin en gips mogen niet vervoerd worden in de aanhanger. Wij raden u aan de aanhanger van tevoren te reserveren. U kunt dit telefonisch doen op werkdagen van 8.00 tot 16.00 uur via ons algemeen telefoonnummer 072 535 66 66. Openingstijden Afvalbrengplaats De afvalbrengplaats is op maandag gesloten. Dinsdag tot en met vrijdag kunt u terecht tussen 8.00 en 12.00 uur en van 13.00 tot 15.45 uur en op zaterdag tussen 9.00 en 13.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie over afval kunt u kijken bij Afvalwijzer op de website van de gemeente www.heiloo.nl of u kunt bel len met een medewerker van het Klantcontactcentrum, tele foonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 2 april in de raadzaal van het gemeen tehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegan kelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. Naast de vaste punten staat op de agenda Hamerstukken (dit zijn raadsvoorstel len waarover in de raadsvergaderingen geen discussie plaatsvindt) 8. Wijziging samenstelling raadscom missie Openbare Ruimte 9. Strategische nota Schiphol 2012 Bespreekstukken (dit zijn raadsvoor stellen waarover in de raadsvergade ring discussie mogelijk is) 10. Indexeringsystematiek subsidies voor de 5 grote organisaties in Heiloo Portefeuillehouders Veger en Ouderkerken zijn bij dit agenda punt uitgenodigd 11. Sluiting Meer informatie of aanmelden inspreken De stukken liggen ter inzage vanaf dinsdag 27 maart tot en met dinsdag 3 april in de openbare bibliotheek en in de hal van het gemeentehuis (op werk dagen tussen 8.00 en 12.30 uur). De stukken staan ook op de website van de gemeente. Voor meer informatie of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met een medewerker van de Griffie van de gemeenteraad, telefoonnum mer 072 53 56 792 of e-mail griffie@ heiloo.nl Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 2 april. De vergadering begint om 14.00 uur in het gemeen tehuis, ingang Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aan merking komen, worden voorafgaand aan de middagvergadering in mandaat behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de heer J. Hopman, telefoonnummer 072 535 67 39. De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de verga dering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindiener en/of de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering, waarin het plan wordt behandeld. Definitieve agenda De lijst met de te behandelen bouw plannen staat vanaf vrijdagmiddag 30 maart op de website www. hei loo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Adviescommissies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 2 april tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de receptie. Burgerlijke stand tot en met 23 maart Geboren Malü J.G. Dekker d.v. S. Dekker en A.J.M. Groen Vigo Jongerie z.v. RA. Jongerie en C.J.M. Burghart Nora Duijzer d.v. T. Duijzer en J. Wijmans Fay Koppes d.v. R.C.J. Koppes en F. Pronker Milo Wester z.v. R. Wester en C. Hurts Huwelijksaangiften aangiften gereg. partnerschap F.R. Vroom en S.R. Brocke A.A. de Bood en R.E. Bakker Huwelijken gereg. partnerschappen F.F.E. Lammerink en A.M. Huisman Overleden E.M. Hugen wv Rootjes W.H.Z. Jansen M.A.A. van Aarle ev Zonneveld H.J. Focken wv Dirker R.J. Bruijns

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 15