Heiloocontact Kinderbijschrijving in paspoort vervalt Meer informatie? Bel! Vraag een reisdocument aan vóór 1 mei Voorlichtingsavond woninginbraken i6 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Welzijn Welzijn 28 MAART 2012 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Op 26 juni vervalt de geldigheid van bijschrijvingen van kinderen in het paspoort. Na 26 juni moeten alle kinderen een eigen reisdocument hebben als zij naar het buiten land reizen, ook als zij met de ouder meereizen. Het ver vallen van de geldigheid van de kinderbijschrijving heeft geen gevolgen voor de geldigheid van uw paspoort. Vraag een reisdocument voor uw kind(eren) aan vóór 1 mei Er wordt een groot aantal aanvragen verwacht. Hierdoor kunnen reisdocumenten, die na 1 mei zijn aangevraagd, waarschijnlijk niet voor het eind van de zomervakantie worden geleverd. Ook is het niet mogelijk om spoedaanvra gen te doen. Houdt u hier alstublieft rekening mee. Meer informatie Voor meer informatie kunt u kijken op de website www.heiloo. nl onder Inwoner bij Papieren en documenten. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Bouwverordening aangepast Burgemeester en wethouders van Heiloo maken ingevolge artikel 139 van de Gemeentewet bekend dat de gemeenteraad in de vergadering van maandag 5 maart 2012 de veertiende serie wijzigingen van de bouwverorde ning heeft vastgesteld. Deze 14e serie wijzigingen op de bouwverordening van Heiloo treedt in werking op 1 april. Op deze datum wordt de 13e serie wijzigingen op de bouwverordening ingetrokken. Redenen tot 14e serie wijzigingen De 14e serie wijzigingen is noodzake lijk in verband met de inwerkingtreding van het nieuwe Bouwbesluit 2012 per 1 april. In het Bouwbesluit 2012 staan artikelen, die nu nog in de bouwveror dening worden geregeld. Deze artike len van de bouwverordening vervallen van rechtswege met inwerking treden Vastgestelde verordeningen Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 139 Gemeentewet bekend dat de gemeenteraad op 5 maart de Verordening 2012 individue le voorzieningen maatschappelijke ondersteuning gemeente Heiloo heeft vastgesteld. Het college heeft op 27 maart het Besluit maatschappelijke ondersteuning gemeente Heiloo 2012 en de Beleidsregels 2012 individue le voorzieningen maatschappelijke ondersteuning gemeente Heiloo vast gesteld. In werking De verordening, de beleidsregels en het besluit treden in werking met ingang van 1 april 2012. De Verordening 2007, de wijziging op de verordening 2007, het verstrekkingen van het Bouwbesluit 2012. In de wel standsbepalingen worden direct enkele kleine wetstechnische wijzigingen aangebracht om het mogelijk te maken dat de advisering van bouwplannen ook onder verantwoordelijkheid van de welstandscommissie overgelaten kan worden aan één of meerder daartoe aangewezen leden. Hiermee wordt het model gevolgd dat de VNG heeft voorgesteld. Ter inzage De gewijzigde bouwverordening ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Tegen betaling van de verschuldigde leges kunt u een afschrift van de veror dening verkrijgen. De gewijzigde bouwverordening kunt u ook digitaal inzien op de website www. heiloo.nl onder Bestuur en organisatie bij Beleid en verordeningen. boek en het Besluit 2012 worden met ingang van 1 april 2012 ingetrokken. In het vastgestelde beleid staat dat in Heiloo iedereen onderstaande resulta ten moet kunnen bereiken: 1een schoon en leefbaar huis 2. wonen in een geschikt huis 3. beschikken over goederen voor pri maire levensbehoeften 4. beschikken over schone, draagbare en doelmatige kleding 5. het thuis kunnen zorgen voor kinde ren die tot het gezin behoren 6. zich verplaatsen in en om de woning 7. zich lokaal verplaatsen per vervoer middel 8. de mogelijkheid om contacten te hebben en deel te nemen aan recreatieve, maatschappelijke of reli gieuze activiteiten Wie niet zelf of met hulp van hun Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Twint van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 32. Ontvangen aanvragen omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. Holleweg 19, zaaknr. 12 03056 vergroten van een bedrijfsgebouw (kantoor) ontvangstdatum: 19 maart 2012 Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben omgeving kan 'meedoen', kan bij de gemeente terecht. Voor wie het nieuwe beleid een achteruitgang betekent, ontvangt persoonlijk een brief. Voor hen geldt een overgangsperiode tot 1 januari 2013. Ter inzage De stukken liggen vanaf vandaag twaalf weken ter inzage bij de infor matiebalie in de gemeente. U kunt de stukken ook inzien op de website www. heiloo.nl. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 66 66. de volgende omgevingvergunningen verleend. De Houtwal 87, zaaknr. 12 00021 bouwen woning en aanleggen uitweg verzending: 22 maart 2012 Het Zevenhuizen 22, zaaknr. 12 02606 plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak van de woning verzending: 23 maart 2012 Bezwaar Belanghebbenden kunnen tegen de genoemde besluiten een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1 1850 AA Heiloo, binnen zes weken na de dag van verzending van het besluit. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het plan. Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Indien er Laatste week aanvraag abonnement Het Baafje U kunt nog tot en met maandag 2 april een zwemabonnement aan vragen. Daarna is het niet meer mogelijk een abonnement te bestellen. Wel kunt u tijdens het zwemseizoen een 10-badenkaart kopen. sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlo pige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 2511800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Besluit verlengen beslistermijn De Hoefsmid 25, zaaknr. 12 01090 bouwen plantenhal en aanleggen van diverse uitwegen De oorspronkelijke beslisdatum van 23 maart is verlengd met zes weken naar 4 mei. Tegen dit besluit kan op grond van artikel 6.3 van de Algemene wet bestuursrecht geen bezwaar worden aangetekend. Op de website www.heiloo.nl/zwembad kunt u het aanvraagformulier digitaal invullen. U kunt ook een aanvraag formulier bij de informatiebalie in het gemeentehuis afhalen. Lever dit for mulier uiterlijk maandag 2 april in bij de informatiebalie van het gemeentehuis. De gemeenten Heiloo organiseert op 29 maart een voorlichtingsavond over woninginbraken en insluipingen. U kunt zich nog aanmelden per mail via info@heiloo.nl of telefonisch via een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 16