Limmer danspaar wordt professional danskoppel Vredeburg 2 in de wachtkamer AV Trias Start to Run voor beginnende loper een groot succes sport 29 Gezellig tenniskamp TC Heiloo United SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Gewijzigd e-mailadres Team Kattenberg Jaap Limmen won van Marlies Sturk in een enerverende partij De Foresters heeft de smaak weer te pakken 28 MAART 2012 I BALLROOMDANSEN LIMMEN - Het Limmer danspaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen dansen al geruime tijd als amateur danspaar op diverse wedstrijd in Nederland en ook internationaal. Na ruim 25 jaar als amateur te hebben gedanst gaan de Limmers een nieuwe weg inslaan in hun danscarrière, ze gaan vanaf 1 april van start als professioneel danspaar en gaan dansen voor de VBD (Vereniging Beroeps Danssport). Afgelopen week hebben Maurice en Marieke him auditie gedaan bij de Heerhugowaardse dansschool Biersteker en hebben deze met goed gevolg afgesloten, onder leiding van een deskundig panel werd beke ken of zij voldeden aan de gestelde criteria. Heel veel wedstrijden heb ben Maurice en Marieke gedanst als amateur, en eigenlijk door heel Europa, van België tot Bulgarije en van Luxemburg tot Engeland reis den zij af om hun kampioenschap pen te dansen. Veel successen heb ben zij dan ook behaald en diverse malen nationaal maar ook internati onaal finaleplaatsen mogen behalen, zoals bij de beste 24 paren van oost europa, Benelux kampioen en vice kampioen van Nederland in de 21+ klasse. Na de afgelopen tijd weer in Italië te hebben getraind en lessen hebben gevolgd, gaan Maurice en Marieke een nieuwe start maken in him dansen. Op 14 april dansen zij in Steenwijk hun eerst professio nele grand prix wedstrijd gevolgd door Assen en daarna het Blackpool Dance Festival in Engeland. Samen met hun trainers Paul Reijn uit Amsterdam, Benedetto Ferrugia en Sirnone Segatori uit Italië gaan de Limmers hard aan het werk om ook bij de professionals een zo goed mogelijk resultaat neer te zetten. HEILOO - Op het artikel over Team Kattenberg die de Alpe d'Huez gaat beklimmen voor het goede doel stond een foutief e-mailadres van teamcaptain Nicole Serrarens. Mensen die zich willen opgeven voor de spin- ningmarathon kunnen zich dus via deze weg niet opgeven. Het adres moet zijn: nicole.serra- rens@planet.nl. Of kijk op http:// deelnemers.alpe-dhuzes.nl/teams/ kattenberg. LIMMEN - Op vrijdag 23 maart speelde het tweede achttal van SV Vredeburg de laatste ronde in de bondscompetitie. De Limmers deden wat ze moes ten doen om een kans op het kam pioenschap in de vierde klasse B te houden: met 6-2 werd gewonnen van het laaggeplaatste Schaakmat 2 uit Zuid-Scharwoude. Vredeburg 2 neemt nu plaats in de wachtka mer. Titelconcurrent Krommenie 3 speelt deze week tegen Purmerend 6: wint Krommenie met 5,5-2,5 of meer dan pakt het de titel. In alle andere gevallen is Vredeburg 2 kam pioen. De 6-2 kwam tot stand door overwinningen van Ronald van der Storm, Cees Dinkla, Robert Termes, Jan Levering, Hidde Ebels en Sandra Hollander. Alleen vader en zoon Dick en Remi Aafjes scoorden een nul. Op dezelfde avond werd ronde 23 van de interne competitie gespeeld. Koploper Bob Stolp en achtervolger Jos Admiraal noteer den, niet zonder slag of stoot, een remise. Nummer drie Ed Stolp werd door Bert Hollander naar een neder laag gespeeld. De briljante slotzet van Hollander, een paardoffer lei dend tot damewinst of matvoering, was van zeer grote klasse. Nummer vier Harold Ebels versloeg de num mer vijf Gertjan Hafkamp in een Siciliaanse partij met tegengestelde rokades. Ebels zette een winnende aanval op over de damevleugel. De broedertwist tussen Nico en Chiel Pepping werd beslist in het voor deel van de oudste. Eerst won Nico een pion, toen nog één en even later was er geen houden meer aan voor zijn jongere broer. Jaap Limmen verkeerde in grootse vorm en won van Marlies Sturk in een enerverende partij. Na afloop was Limmen niet te beroerd om nog even uit te leggen op welk moment Sturk het andere had moe ten doen. Jan Brantjes trof het dat Paul de Ruijter er met het koppie niet helemaal bij was, waardoor hij een al te gemakkelijke overwinning boekte. HEILOO - De Foresters ging zondag op bezoek bij FC Den Helder, de club die de ranglijst in de tweede klasse A sluit. Na eerst nog op achterstand te zijn gekomen stelden de Egels orde op zaken: 1-4. De Foresters moest de strijd aangaan zonder aanvoer der Carlo Smit (geschorst) en Niels Haring (ziek). Hun plaatsen werden ingenomen door Robbin Hoom en Tim van Gelder. In een slappe beginfase schiep Den Helder zich de betere kansen, wat resulteerde in een achterstand. De gasten waren meteen klaar wakker; Jeffrey Klijbroek schoot vanuit de draai een bal stijf in het dak van de goal: 1-1. Even voor de rust herhaalde Klijbroek dit kunststukje, door een vrije trap vanaf ruim dertig meter via de kruising in het doel te jagen. Hij had echter de pech dat de bal via een bidon uit het doel caramboleerde, zonder dat de overigens goed fluitende scheids rechter dit had bemerkt. De rust werd dus gehaald met een 1-1 stand. De tweede helft was bijna geheel voor De Foresters. Jeffrey Klijbroek bracht de stand op 1-2, waarna spits Tjeerd Meijer ook nog twee keer doel trof. Een uit gebreider verslag is te vinden op: http ://www. deforestere.nl/nieuws Danspaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen in actie in Ruse Bulgarije. Aangeleverde foto HARDLOPEN HEILOO - De Start to Run van AV Trias is een groot succes. Niet minder dan zeventig 'sportieve- lingen' hebben er al drie geza menlijke trainingen opzitten. Onder deskimdige leiding van Hennie Punt en Astrid Busso- Besseling wordt er met veel ple zier zes weken de beginselen van het lopen aangeleerd. Lopen is de goedkoopste en gezondste sport ter wereld, maar het is wel verstandig om dit onder profesionele leiding te beoefenen. Daarom heeft AV Trias ook op de maandagavond een trai ning voor de beginnende loper die begint om 19.15 uur. Hieraan kunt u kosteloos vier keer deelnemen. Trainers Astrid Busso-Besseling Hennie Punt en Herman Admiraal zijn naast trainer ook uitstekende lopers. Maar de Trias trainers vin den het hun tijd meer dan waard om deze nieuwe lopers te begleiden. „Het is voor ons een uitdaging om deze groep op him eigen tempo te leren lopen. We doen dit stap voor stap volgens een looopsehema. Het is zeer motiverend voor ons, daar iedereen zijn best doet en allen zijn super gemotiveerd. Het mooiste is dat ze ook elkaar aanmoedigen en steimen als het eens wat minder gaat. Want ook lopers, zelfs ervaren lopers, hebben eens een mindere dag. De reacties van 'Hé, zit het er alweer op vandaag?' bewijzen het enthousiasme en de aangename sfeer op het mooie Trias complex. Wij geloven dat de start to run en beginnende loper hun beoogde doe len zullen bereiken. Tot maandag 19.15 uur!" Niet minder dan zeventig 'sportievelingen' hebben er al drie gezamenlijke trainingen opzitten in het kader van 'Start to run'. Foto: Sjaak Kaandorp

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 27