Judoka's Dojo 't Loo blijven scoren The Bodyzone Summer Weight Loss Programm Schoolvoetbal Heiloo 2012 komt eraan Fata Morgana bil' Oppositie SPORT 29 INGEZONDEN MEDEDELING UITSLAGEN Sterk optreden Cor van Lieshout Erg gezellig tenniskamp TC Heiloo United UITKIJKPOST 28 MAART 2012 HEILOO - Het nieuwe afslankprogramma van The Bodyzine start op maan dag 7 mei en duurt tot vrijdag 1 juni. Gezamenlijk wordt er een Bioheg+ kuur gevolgd in combinatie met training en weegmomenten. Door dit pro gramma gezamenlijk te volgen, door de intensieve begeleiding door een per sonal trainer, maar ook door de wekelijkse weegmomenten is de motivatie optimaal en worden de beste resultaten behaald! Op deze manier bent u op 1 jimi 10 van uw lichaamsgewicht kwijt en kan de zomer beginnen! Programma: donderdag 26 april: kuur halen eerste weegmoment, zater dag 5 mei: eerste ampul weekend normaal eten, maandag 7 mei: eerste dieetdag, dinsdag 15 mei: gezamenlijk trainen weegmoment, dinsdag 22 mei: gezamenlijk trainen weegmoment, vrijdag 1 juni: kuur klaar, laatste weegmoment. De trainingen zijn toegankelijk voor jong en oud, er wordt getraind op verschillende levels zodat iedereen mee kan doen, getraind of ongetraind. De weegmomenten en trainingen zullen plaatsvinden in de avonduren op een locatie, indien mogelijk in de buitenlucht in Heiloo. De Bioheg+ kuur bestaat uit een kuur van 24 ampullen (zonder hormo nen, geheel op natuurlijke basis!) die u oraal inneemt, deze ampullen bevor deren de vetafbraak, verminderen het hongergevoel en geven u energie. Dit in combinatie met een koolhydraatarme voedingsrichtlijn zonder shakes, poeders of ingewikkelde recepten! De kosten van dit programma zijn 192,50. De Biohcg kuur is ook los te bestellen voor 135,-. Graag opgeven voor maandag 23 april! Voor meer informatie: www.thebodyzone.nl of tel. 06-15864429 (Margreeth Anema). SCHOOLVOETBAL HEILOO - Op vrijdag 30 maart begint het jaarlijkse school- voetbaltoernooi voor de basis scholen van Heiloo. Zal de Springschans voor de derde keer op rij de Kampioen van Heiloo worden? De Springschans en De Paulussehool speelde vorig jaar de fmale in het 11 x 11 toernooi. De spannende fmale eindigde in een gelijkspel en werd door penalties gewonnen door De Springschans. Die werd daarmee voor de tweede keer op rij winnaar van het sehool- voetbaltoemooi. Op vrijdag is om 16.00 uur de aftrap. De wedstrij den vinden dit keer plaats op de velden van De Foresters bij Het Vennewater. De twee Heilooër voetbalverenigingen HSV en De Foresters organiseren ieder jaar samen het toernooi, maar de locatie wisselt om en om. De organisatie adviseert de bezoekers op de fiets te komen, er wordt een grote aan loop veiwacht. Absoluut de moeite waard om een kijkje te komen nemen! Het speelschema is te vin den op de sites van beide voetbal clubs. Ruim 450 kinderen uit groep 7 en 8 van alle basisscholen doen mee aan de voorronden. De beste jongens elftallen en meisjes zeven tallen spelen daarna op 13 april de finaleronde om het kampioenschap van Heiloo. De kampioen gaat daar na door naar het regiotoemooi. Het toernooi voor groep 5 en 6 wordt gehouden op woensdag 4 april, aan vang 13.00 uur. JUDO HEILOO - Op zondag 18 maart zijn in Anna Paulowna de Noord-Hollandse kampioen schappen tot 17 jaar gehouden. De eerste twee plaatsen zich voor de Nederlandse kampioen schappen over twee weken in Tilburg. Voor Dojo 't Loo kwamen uit; Tom Diels, Stan Greveling, Tim Kuipers, Marijn Ligthart en Maaike Stevenson. Voor Tom en Marijn was het toernooi snel over na twee verloren wedstrijden. Voor Stan (-55 kilogram) was het zijn eerste wedstrijd in deze gewichtsklasse. Bridgeclub 't Oosthonk Uitslag van de bridgeclub 't Oosthonk van woensdag 21 maart. A. lijn 1. M. Vasbinder - S. Bark 65% 2. D. d. Klerk - J. Beerse 62,92%, 3. Fam. Admiraal 59,17% 4. L. Santifort - L. Eveleens 56,25%, B. Lijn 1. T. Woldendorp - A. Kuik 63,33% 2. Fam. Haanstra 58,33%, 3. Fam. Cnossen 55,42%, 4. T. v.d. Zande - M. Blom 52,50%. Heilooer Bridge Club Donderdagavond competitie, tweede zitting laatste ronde: A-lijn: 1. Ria en Wim de Nijs 58,33; 2. Fenny en Dik Cnossen 57,29; 3. Cor Floris - Ineke Wijnbkee 57,29. B-iijn: 1. Atria Boukens - Ria Neefjes 56,67; 2. Bob en Riet Koot 54,58; 3. Anneke Pias - John van Poeier 54,17. C-iijn: 1. Martha Dunselman - To Ontrop 63,67; 2. Piet de Dood - Ger van Diest 60,87; 3- Tiny Oigers - Gert Weei 56,83. D-iijn: 1. Thea en Ton Rey 62,50; 2. Henny Post - Gerda Smit 62,50; 3. Marie Louise en Pieter van Wiechen 52,08. Dinsdagavond competitie: A-iijn: 1. Ria Oosterwijk-Annie Warmenhoven 66,67; 2. Truus Kierk- Nei Stark 58,33; 3. Harrie Koomen - Dicky Wegewijs 57,50. B-iijn: 1. Ger van Diest - Ton Gias 63,02; 2. Jo en Ger Graas 58,33; 3. Marianne en Anne Brouwer 55,21. Damesbridgeclub Sans Atout Uitslagen van 21 maart: A-lijn:i.Bennen- Eisen 58,75;2.Stark-vd Kiis 57,92, B-lijn:v.Baarsen-vd Veidt 66,67;2.Pohley- Witting 63,54, C-lijn:i.Tromp-de Haas 63,02;2.Amsterdam-v.Leijden 56,25. Hij verloor zijn eerste wedstrijd van de latere nummer twee, maar daarna kwam hij goed op stoom en won knap drie wedstrijden op rij. Helaas verloor hij de wedstrijd om de derde plaats. Tim (-50 kilogram) verloor eveneens zijn eerste wed strijd van de latere nummer twee maar wist daarna twee partijen met ippon te winnen. Zijn vierde partij ging helaas verloren en hier mee was ook voor Tim het toernooi over. Maaike (-70 kilogram) startte met een verliespartij tegen plaatsge- note Jasmijn Lesterhuis maar won daarna twee partijen en werd knap tweede. Eveneens uit Heiloo, maar uitkomend voor Ben Rietdijksport deden mee Gaby de By en Jasmijn Lesterhuis. Zowel Gaby (-57 kilo gram) als Jasmijn (-70 kilogram) wisten al hun partijen met Ippon te winnen en legden hiermee beslag op het goud. Ook zij reizen dus af naar het NK. Afgelopen zaterdag werd in Bad Blankenberg het 21ste Internationale!' Thüringenpokal der Frauen gehouden. Voor dit toernooi, dat geldt als internationaal meetmo ment in de ranking naar het EK judo -17 later dit jaar, waren Gaby de By (-57 kilogram), Maaike Stevenson en Jasmijn Lesterhuis (beiden -70 kilogram) geselecteerd door de bondscoach. Gaby verloor helaas in de tweede ronde van de Duitse kampioene. In de herkansingen kwam Gaby gelukkig goed op stoom en won van de Zwitserse Amey, Duitse Schmidt en Domaskyte uit Litouwen. Daarna won ze met waza ari van haar Nederlandse rivale Michelle Benjamins. De strijd om het brons tegen de Duitse Lachtetta ging verloren, zodat ze op de vijfde plaats als beste Nederlandse ein digde. Maaike verloor haar eerste partij van de Duitse Weinberg en kreeg geen herkansing. Jasmijn won van de Duitse Hölterhoff en in de tweederonde van de Canadese Coulombe. In de derde ronde tegen de Duitse Hoffmann maakte ze een foutje en verloor de partij. In de herkansingen won Jasmijn met een snelle ippon van de Duitse Schneider. Daarna moest Jasmijn in een spannende partij haar meerdere erkennen in de Belgische Berger waardoor zij als zevende, eveneens als beste Nederlandse, eindigde. Timo Lesterhuis stuurt zijn tegenstander door om hem daarna in een houdgreep te nemen Foto: Menno Lesterhuis SCHAKEN HEILOO - Niet de eerste keer dat er in een schaakpartij iets geks gebeurt, maar wat Gerard Heeringa en Cor van Etten vori ge week presteerden was wel heel bizar. Gerard voerde een zet uit, keek nog eens wat hij had gedaan, grote schrik want blunder en direct opgegeven. Tegenstander Cor had de blunder zien aankomen en noteerde met plezier het winstpunt. Vervolgens gingen Gerard en Cor nog eens rus tig kijken naar de eindstelling en zagen toen dat beiden door dezelf de luchtspiegeling waren misleid. De door Gerard uitgevoerde zet was geen blunder, maar integen deel direct winnend. Cor was dus eigenlijk degene die had moeten opgeven. Joop Kerst speelde een knappe remise tegen Albert Bouma. De toppers Bouke Woudstra en Simon Smit remiseerden even eens. Herman Limmen bedwong Bob Bosma. Joop van Nes scoorde voor de achtste keer het winstpunt in zijn Oppositie-carrière, dit keer tegen Eric Huffnagel. Het tweede achttal van Oppositie liep in de regionale competitie tegen een zware nederlaag op in het treffen met Koedijk 2. Tussen het vroege winstpunt van Jan Jonkheer en de winst tegen sluitingstijd van Frits van der Werff waren er zes par tijen verloren gegaan. 6-2 dus voor Koedijk en nu maar afwachten of Oppositie het muizengaatje zal weten te vinden om degradatie als nog af te wenden. HEILOO - In de bekercom petitie van het dammen zijn de achtste en negende ronde inmiddels gespeeld. Nestor Cor van Lieshout speelde twee zeer goede partijen tegen zowel Simon Droog als Simon Klerk. Beide sterke spelers moesten him meer dere erkennen in van Lieshout. Clubkampioen André Valkering voert de ranglijst in de beker aan. Hij lijkt ongenaakbaar en heeft binnen Damclub Heiloo sinds zijn nederlaag tegen Simon Droog op 7 januari 2010 geen wedstrijd meer verloren. HEILOO - Vrijdag 23 en zaterdag 24 maart werd er op de terreinen van T.C. Heiloo United en A.V. Trias een tenniskamp gehouden voor de competitie spelende jeugd. Dit alles ter voorbereiding op de voorjaarscompetitie die over twee weken van start gaat. Tijdens deze dagen werd er natuur lijk veel getennist, maar ook werd er aandacht besteed aan teambuilding, voeding, respect voor elkaar,sportiviteit en hoe je je gedraagt tijdens de competitie. Er deden 54 geweldige kinderen mee die van het eerste kamp, samen met de hulpouders, trainers, Jeugdcommissie en Jos, Trees en Vivian, een geweldig succes hebben gemaakt. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 29