KOOP ZONDAG 1 APRIL Van der Valk opent nieuw hotel in Heiloo De Zuidwester wandelt voor Wereldwaterdag Met Rotary Club Heiloo de zomer in H E I L O O 3 MEGASTORE ALKMAAR Alzheimercafé Heiloo groot succes 7ê/sta Van 12.00- 17.00 uur Nieuwe bomen op De Houtwal in Heiloo UITKIJKPOST 28 MAART 2012 Zaterdag 2 juni wordt Rijden voor water gehouden. Aangeleverde foto HEILOO - De opkomst in het eerste Alzheimercafé in Heiloo overtrof alle verwachtingen; er moesten tafels en stoelen bijge schoven worden om alle (ruim zeventig) belangstellenden een plaatsje te geven in de sfeer volle zaal van het Trefpunt. Na de inleiding 'Dementie en hoe nu verder?' door Pasealle Sehmitz, dementieeonsulente van Geriant ging zij in op vragen over demen tie en de gevolgen daarvan. Het Alzheimercafé is bedoeld voor mensen met dementie, hun part ner, hun kinderen, andere man- telzorgers en belangstellenden. Het volgende Alzheimercafé in Heiloo is op woensdag 16 mei. Contactpersoon: Riet Steenhoek. Informatie op: www.alzheimer- nederland.nl/1662.aspx. MEGASTORES oofaeeiA. ^foort \MeffX/ïtCfYe tfinï Vervolg van voorpagina Waardoor het voor de startende ondernemers, die hun intrek al hebben genomen in het hoofd gebouw, mogelijk is een plek te bieden in de voormalige Campina fabriek. Kortom: een win-win situ atie. De Raad van Bestuur van GGZ NHN is zeer tevreden met de ver koop: „Het was onze doelstelling om onze cliënten meer en meer te laten integreren in de samen leving en met de komst van Hotel Willibrord krijgt dit een verdere impuls. Wij hebben onlangs nog met een zeer uitgebreid artikel in de Alkmaarse Courant gestaan, over de verhuurde ruimtes in het hoofdgebouw. Wij houden ons natuurlijk nog steeds zeer aanbevo len voor kandidaten hiervoor, met name de nu beschikbare ruimtes in het Campina gebouw zullen hier voor worden ingericht." Het bedrijf AdHoe Beheer is reeds in gesprek met kandidaten en bedrijven voor vestiging in het Campina complex. Met de komst van het hotel is het realiseren van een multicultu reel-, industrieel-, gezondheidscen trum-, en maatschappelijk doel van de Campina direct uit te voeren. Alle betrokken partijen zijn enorm tevreden over de uitkomst van de lange periode van onderhandelen. Aanstaande zondag presentatie Aanstaande zondag zal er een presentatie zijn in de kapel door van der Valk haar eigen architect. Uiteraard is er dan ook volop gele genheid tot het stellen van vragen en kunt u op uw gemak de tekenin gen inzien. Medewerkers van Van der Valk staan klaar om belangstel lenden een kopje koffie met appel gebak te serveren. De aanvang is 10.00 uur, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. HEILOO - Woensdag 21 maart was het de 55ste Nationale Boomfeestdag. Het thema is dit jaar Bomen (be)Leven! De kinderen van groep 7/8 van de Jan van Rijckenborghschool in Heiloo plantten woens dagochtend, samen met hun juf en wethouder Schmalschlager, acht nieuwe bomen. Zij deden dit op De Houtwal in plan West. Foto: Ricardo Marcker De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Prinlinu. V ui.il Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieuvriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via tel. 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per millimeter is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere millimeterprijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen metArnoud Mars, tel. 072-5330175 of per e-mail: info@uitkijkpost.nl. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudtzich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Burgemeester Romeijn gaf het startschot, waarna de kinderen joelend vertrokken voor hun zes kilometer. Foto: Ricardo Marcker HEILOO - Op 22 maart heb ben de groepen 7 en 8 van OBS De Zuidwester meegedaan aan de sponsorloop Wandelen voor water, georganiseerd door Simavi en de plaatselijke Rotary Club. De kinderen moesten zes kilome ter lopen met een rugzak met zes liter water op hun mg en zich daar voor door familie en vrienden laten sponsoren. In Nederland is het heel normaal dat overal in huis schoon water uit de kraan komt, datje gewoon kunt drinken. Maar in veel landen is dat vaak niet zo logisch. In ontwikke lingslanden moeten kinderen dage lijks soms wel zes kilometer lopen om zes liter water te halen voor hun familie. En vaak is dit water niet eens schoon. Ziektes als diarree zorgen ervoor dat kinderen ziek worden of zelfs sterven. Kinderen zijn vaak veel tijd kwijt met het halen van water, waardoor er minder of geen tijd is om te spelen en naar school te gaan. Ook is het belangrijk dat er goede wc's zijn bij de scholen en dat kinderen daar ook hun handen kunnen wassen. Want ook schone handen houden is belangrijk. Op de scholen zijn er vaak geen wc's of zijn er maar een paar wc's voor honderden kinderen. Vaak doen ze hun behoefte in de bosjes en kunnen ze daarna him handen niet wassen. Hierdoor is de kans groot dat ze ziek worden en thuis moeten blijven. Met het geld dat is opgehaald, kan worden gezorgd voor schoon drinkwater, schone wc's en goede voorlichting, zodat kinderen en hun familie minder vaak ziek worden en de kinderen meer tijd hebben om naar school te gaan. Het mooie voorjaarsweer zorgde ervoor dat het een prachtige wan deling werd. Om 13.30 uur gaf bur gemeester Romeijn het startschot, waarna de kinderen joelend ver trokken voor him zes kilometer. Na bijna 1,5 uur wandelen kon het geld geteld worden. Er is bijna 850 euro op gehaald voor dit project. HEILOO - Rotaryclub Heiloo doet de zo succesvolle Kustrally in 2012 herleven met de toevoe ging 'Rijden voor Water'. Op zaterdag 2 juni vanaf 09.00 uur rijden ze het plein bij Winkelhof 't Loo op; automobielen en moto ren van dertig jaar of ouder en jongere speciale uitvoeringen die het bekijken waard zijn. Vanaf 10.30 uur wordt gestart. Via het Stationseentrum rijden ze Noord Holland in. Omstreeks 17.00 uur worden de deelnemers terugver wacht op het plein. Na een korte tijd voor bezichtiging door publiek gaat de tocht verder naar een unie ke locatie in Heiloo waar voor de deelnemers de prijsuitreiking en het diner is. Deelnemers kunnen zich opgeven via de website kustrally. nl. Er is gestreefd naar een laag drempelig programma zodat vele bezitters van oude motorvoertui gen zullen willen meerijden. Zoals gebruikelijk wordt er gereden voor een goed doel. Dat is dit jaar de in Heiloo opgerichte Stichting Maak Ethiopië Gezonder. Die Stichting richt zich op preventieve gezond heidszorg in het gebied rond Woliso in Ethiopië. De opbrengst van de Kustrally Rijden voor Water gaat integraal naar de schoon water pro jecten in dat gebied.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 3