Boetiek In Stijl Sponsorwandeling en fietstocht voor Nepal Bijzondere piano examens in Heiloo GAMMA Alkmaar H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 zondag 1 april van 12.00 tot 17.00 uur KORTOM Oranjebal zoekt vrijwilligers Boekenmarkt Trefpunt WD Heiloo spreekuur Terugblik ij'sbaan Paasknutselen in Het Oosthonk UITKIJKPOST 28 MAART 2012 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 195 euro ex BTW. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed HEILOO - Op 15 april wordt voor de derde keer 'Voetprints voor Nepal' gehouden. Stichting Veldwerk nodigt wan delaars en fietsers uit om mee te doen met deze grote sponsortoeht. Samen met Stichting Maha Mata Nederland en Stichting Holland Building Nepal is deze sponsor- tocht georganiseerd door één van de mooiste natuurgebieden van Nederland. In de inspirerende bos sen en duinen van Noordwij kerhout zijn er totaal vier afwisselende rou tes uitgezet. Drie verschillende wandelroutes en een mooie fiets tocht van vijftig kilometer. Onderweg wordt u bij de stem pelposten veiwend met eten en drinken waaronder dal bhat, het nationale eten van Nepal. Meld u snel aan via www.stiehtingveld- werk.nl en laat u zoveel mogelijk sponsoren door familie, vrienden en collega's. HEILOO - Op zaterdag 24 maart zijn in Heiloo de jaarlijkse pia- no-graadexamens van de EPTA afgenomen. Pianodocenten die lid zijn van de EPTA (European Piano Teachers Association) kunnen leerlingen laten deelne men aan deze examens. Dit jaar worden de examens gehouden op 18 data in 15 locaties, waaivan de Dans- en Muziekschool Heiloo er één is. De examenkandida ten doen een praktisch en een the oretisch examen op verschillende niveaus (graden). Daarbij worden ze beoordeeld door een onafhanke lijke jury. Deze bestond afgelopen zaterdag in Heiloo uit Robijn Tilanus (voorzitter), Bemadette Boeters en Bart van Sambeek. Het schriftelijke theoretisch gedeelte werd begeleid door André Daemen. Het praktische gedeelte was vrij toegankelijk en werd gehouden in de vorm van een concertje, waarbij familieleden en bekenden kwamen luisteren naar het optreden van de kandidaten. Bij een goede afloop van de examens krijgen de kandidaten een diploma en een rapport uitgereikt met cij fers voor de diverse onderdelen met daarbij een kort woord van de voor zitter over wat er mooi gespeeld werd én met een tip voor de ver dere studie. De volgende pianis ten slaagden op deze dag voor hun diploma: Marjolein van der Kraan, Anna Hu en Kiki Siekerman (graad Al), Narida Hoekstra, Claire van der Laan en Kitty Beij (graad A2), Vonne Houben en Eline van Veen (graad B), Eline van de Lagemaat, Fenne van der Zwaard en Femke van Dam (graad C). De organisatie was in handen van Marianne Mulder en Claudia Rijs. Alle aanwezigen kunnen terugkijken op een geslaag de examen dag! open i Stationsweg 78a, 1851 LM Heiloo, tel. 072 - 5337942, info@instijl-heiloo.nl. HEILOO - Het aanbreken van een nieuwe lente bezorgt velen de voorjaarskriebels; tijd om de garderobe aan een grondige inspectie te onderwerpen. Want het zachte lenteweer nodigt uit tot iets luch tigs met frisse voorjaarskleuren; dikke truien kimnen voorlopig weer terug in de kast. Loop voor nieuwe inspiratie Boetiek In Stijl eens bin nen, want hier is volop keuze in leuke, vrouwelijke kleding die ook nog eens zeer betaalbaar is! De boetiek wordt gerund door de vriendinnen Tineke en Ellen. Tineke heeft de MBO opleiding Mode en Kleding gevolgd en heeft in diverse boetieks gewerkt, maar is daarna een compleet andere rich ting ingeslagen waarin ze ruim twintig jaar werkzaam is geweest. Ellen heeft onder meer in de horeca gewerkt, de bedrijfstak waar gastvrijheid met stip bovenaan prijkt. Vorig jaar bundelden zij hun krachten en gingen met Boetiek In Stijl hun droom achterna; hun gedeelde passie voor kleding straaltje bij binnenkomst van de gezelli ge winkel tegemoet. Ellen: „Kijk gerust eens rond, niemand hoeft zich verplicht te voelen om iets te kopen. Onze collectie is zo gevarieerd, dat het voor ieder wat wils biedt." Naast kleding heeft Boetiek In Stijl ook leuke bijpassende accessoires zoals tassen, riemen, schoenen en sieraden in het assortiment. De nieuwste hit: Clumpy's aparte trendy enkellaarsjes, een originele en Friese variant op de klomp. Een echte aanrader volgens Tineke: „Want ze zijn niet alleen mooi, maar lopen ook heel comfortabel!" De toegankelijke kledingboetiek aan de Stationsweg bestaat op 1 april precies één jaar. En inmiddels weten veel modieuze vrouwen in alle leeftijdsklassen, ook jonge meiden, de vlotte, gevarieerde col lectie van In Stijl te waarderen. De persoonlijke, gastvrije benadering van de twee goedlachse eigenaressen voelt als een warm bad; waar schijnlijk mede een belangrijke reden dat hun klantenkring tot ver in de omtrek reikt. Tineke en Ellen nemen voor iedereen uitgebreid de tijd. Zij weten als geen ander wat er allemaal in de rekken hangt en helpen desgewenst bij het uitzoeken van leuke, verrassende combi naties. Met volop keuze in gemakkelijk te combineren kledingmerken in diverse prijsklassen en kleding van extra small tot en met maat 46 slaagt iedereen voor een compleet nieuwe outfit. Boetiek In Stijl staat voor een goede prijs-kwaliteit verhouding in vrouwelijke, vlotte en voor elk moment draagbare damesmode, een tikkeltje stoer, maar altijd met een uitstekende pasvorm. Leuke items van sterke merken als Yest, Garcia, Soya Concept, Staff, Wearhouse, Sim Clan, Studio Anneloes, Miss Me en Side Car zijn zeer goed met elkaar te combi neren. In Boetiek In Stijl kan men voor Pasen 'Kortingplukken': bij elke besteding van minimaal 50,- kan de klant een envelop plukken uit de versierde Paastak in de winkel, met daarin kortingsbonnen die kunnen oplopen tot twintig procent! Boetiek in Stijl is geopend van maandagmiddag tot en met zaterdag. Tevens alle koop vrij dagavon den en koopzondagen. De geslaagden: Marjolein van der Kraan, Anna Hu, Kiki Siekerman, Narida Hoekstra, Claire van der Laan, Kitty Beij, Vonne Houben, Eline van Veen, Eline van de Lagemaat, Fenne van der Zwaard en Femke van Dam. Aangeleverde foto Laanenderweg 67 (072) 540 56 36 www.gamma.nl Gcinnci HEILOO - Nog even en het is weer Koninginnedag! Ook dit jaar zal het Oranjebal losbarsten in Heiloo. Dit jaar al weer de 22ste editie! Om het festival mogelijk te maken zoekt Oranjebal nog vrijwilligers. Lijkt het je leuk om Oranjebal eens vanaf de eerste tentharing mee te maken of wil je ook eens achter de bar staan bij een festival? Ga dan naar www.oranjebalheiloo.nl en klik op 'Vrijwilliger'. Daar kun je aangeven wanneer je wilt helpen en wat je het liefst doet. Met een enthousiaste crew wordt ook de 22ste editie van Oranjebal Heiloo weer spetterend feest! Stichting Oranjebal Heiloo organiseert Het Oranjebal in Heiloo voor de 22ste keer. Met de opbrengsten worden goede doelen en verenigingen in en rond Heiloo ondersteund. HEILOO - Op zaterdag 31 maart van 10.00 tot 13.00 uur is er weer de maandelijkse boekenmarkt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De entree is gratis. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo georganiseerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en pla ten heeft, die u kwijt wilt, kunt u ze altijd naar het Trefpunt in Heiloo brengen, dat op werkda gen van 09.00 tot 17.00 uur open is. Mocht dit te bezwaarlijk zijn, dan kunt u ook bellen, tel. 072- 5331297 en er wordt een afspraak met u gemaakt om ze op te halen. HEILOO - Op donderdagavond 29 maart kimt u met de frac tie van de WD Heiloo zaken bespreken die u als inwoner van Heiloo bezighouden. U bent daarvoor welkom op het gemeen tehuis vanaf 19.00 uur. Wilt u vooraf even uw komst melden? U kimt dit doen bij Ellen Las van Bennekom, per telefoon 06-292 344 00 of per mail ellenwd@hot- mail.com. HEILOO - De winter heeft weer plaats gemaakt voor de lente. Nog maar een paar weken gele den werd er door veel inwoners van Heiloo en omstreken nog geschaatst op de prachtig gelegen ijsbaan in het bos. Dankzij de vrij willigers, de hulp van de sponsors en niet in de laatste plaats dankzij de schaatsers zelf is dit een mooi schaatsseizoen geweest. Het bestuur wil een ieder hiervoor bedanken. Op 20 maart kregen de vrijwilligers een prima verzorgd stamppottenbuffet. Vanaf okto ber worden de seizoenkaarten 2012/2013 weer bij u aan huis aangeboden. HEILOO - Zaterdag 31 maart kimt u meedoen aan diverse paaswork- shops in het Oosthonk. De deu ren gaan om 13.30 uur open. De toegang is gratis, er wordt alleen een kleine onkosten vergoeding gevraagd voor deelname aan de workhops. De deelnemers zorgen voor alle materialen. De work shops zijn geschikt voor iedereen van 8 tot 88 jaar. Jonger mag ook, maar dan onder begeleiding van een ouder. Voor meer informatie: Margot Bakkurn, tel. 072-5334098.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 5