Heiloocontact Kinderboerderij t Beestenboetje gaat weer open TG Lining opent haar deuren in Boekelermeer Heiloo I Meer informatie? Bel! Airco-controle i6 Verkeer Volledige Autoservice. Altijd 250 Occasions GRATIS PAAS- PRESENTJE VOOR ELKE BEZOEKER 4 APRIL 2012 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Op zaterdag 7 april gaat Kinderboerderij 't Beestenboetje in het gemeentebos weer open. Deze dag staat in het teken van Pasen en de lente. Tussen 11.00 en 15.00 uur zijn alle kinderen van harte welkom om de konijnen en cavia's te aaien en te knuffelen. De paashaas is er om eieren uit te delen. Elke woensdagmiddag open Vanaf woensdag 11 april is 't Beestenboetje elke woensdag middag van 13.00 tot 16.00 uur open. Ook op deze middagen kunnen de kinderen allerlei dieren aaien en knuffelen. De beheerder en de vrijwilligers zijn dan aanwezig om vragen te beantwoorden over het verzorgen en eten geven van de dieren. 1e en 3e zaterdagochtend van de maand open Vanaf zaterdag 14 april is 't Beestenboetje twee keer per maand op zaterdagochtend open: de eerste en de derde zaterdag van de maand van 10.00 tot 12.30 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een Omedewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Oplaadpunt elektrische auto's Burgemeester en wethouders hebben besloten twee parkeerplaatsen in de omgeving van de Kapellaan ter hoogte van de ingang van Kapelbos aan te wijzen als oplaadpunt voor een elek trisch voertuig. Dit maken wij in de omgeving van de parkeerplaatsen kenbaar door een blauw bord met aanduiding parkeer gelegenheid (verkeersbord E4 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen, inclu sief onderbord met aanduiding e-laad. De gemeente heeft deze maatregel genomen om het gebruik van elektri sche auto's te stimuleren en gebruikers van een elektrische auto's een mogelijk heid te geven binnen Heiloo om zijn of haar auto op te laden. Ter inzage Dit besluit gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de publieksba- lie Bouwen en Wonen in het gemeen tehuis. Bezwaar Belanghebbenden kunnen tegen het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, binnen zes weken na de dag van publicatie van het besluit. Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Als er spra ke is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Zaterdag 31 maart hebben Tamar Grahmbeek, directeur van TG Lining, Ron Buur en Ton Grahmbeek samen met wethouder Désirée Schmalschlager officieel het nieuwe bedrijfspand van TG Lining in de Boekelermeer Heiloo geopend. In het bijzijn van familie, vrienden en zakenrelaties is het nieuwe pand van TG Lining op magische wijze in gebruik genomen. Wethouder Schmalschlager wenst TG Lining heel veel succes op de Boekelermeer Heiloo: "wij zijn heel blij dat dit innovatieve bedrijf de uitbreiding heeft kunnen realiseren in de Boekelermeer Heiloo". TG Lining ontwerpt en verzorgt onder andere geleidelijnen en waarschuwingsmarkeringen. Dit zijn voorzieningen die visueel gehandicapten helpt hun weg te vinden in de openbare ruimte. Hun product ligt in bijna ieder NS-station, bushalte en (over heidsinstelling. Meer informatie Bent u ook geïnteresseerd in een kavel op het bedrijventer rein Boekelermeer Heiloo, dan kunt u meer informatie vinden op onze website www.heiloo.nl/Boekelermeer. Heeft u vragen over de laatste ontwikkelingen dan kunt u contact opnemen met mevrouw B. Ruiter, projectassistent, telefoonnummer 072 535 67 78 of met mevrouw F. Toering-de Jong, projectleider, telefoon nummer 072 535 67 76. Ook kunt u uw vraag per e-mail verstu ren naar info@heiloo.nl ter attentie van mevrouw B. Ruiter. www.heiloo.nl T KBOVAC ■lAlewijn ürts- Bovag - Autobedrijf Aletvijn Ott b.v. Koraalstraat 4 - Alkmaar (Boekelermeer/nabij A9) 072-5411230 op 2e paasdag zofang de voorraad strektj ^5 Autobedrijf Alewijn Ott s/3

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 16