Start verkoop Dieet Pro breekt alle records! Alsof ik niet zou kunnen leren! 2 in [ij wil meedoen de maatschappij 0| M Naak het mogeli op ING bankrek www.fondsverstanc jk met uw bijdrage ening 11 22 22 2 FONDS verstandelijk W gehandicapten lelijkgehandicapten.nl 10 ruime bouwkavels aan de Lange Akker in Limmen 24 'Jk Zelf uw vrijstaande huis bouwen, in eigen stijl en sfeer. Op een prachtige locatie Voor meer informatie en mogelijkheden: VLIEG Makelaars O.G. Kanaalkade 24 -1811 LP Alkmaar Telefoon 072-511 06 00 www.vlieg.nl Rietveld Makelaars O.G. Kerkweg 13 -1906 AT Limmen Telefoon 072 - 505 14 64 www.riefveldlimmen.nl P Raymond Kooijman: 'Ik viel ruim 28 kilo af met Dieet Pro' www.dieet-pro.nl 4 APRIL 2012 UITKIJKPOST Advertorial Drie tot vijf kilo per week afvallen klinkt misschien te mooi om waar te zijn. Toch krijgen drogisterijen en gezondheidswinkels deze er varingen regelmatig te horen van hun klanten die de af- slankshake Dieet Pro hebben gebruikt. Dieet Pro is daar in korte tijd verreweg het meest succesvolle afslankproduct van dit moment geworden. PHASEOLAMINE Dieet Pro is verkrijgbaar bij alle vestigingen van De Tuinen en bij veel DA Drogisterijen en gezondheidswinkels. Drogist Gert Ritskes van DA Drogiste- rij Ritskes in IJmuiden vertelt: "Dit heb ik nog nooit meege maakt met een afslankproduct. We hebben inmiddels meer dan 2000 potten verkocht en de re acties die we krijgen zijn echt Aanbieding Een pot Dieet Pro van 500 gram bevat 22 doseringen en kost 29,90 per pot. Op www.dieet-pro.nl en in de be tere drogisterijen en gezond heidswinkels is de aanbieding nu twee potten voor 49,90 met gratis shakebeker t.w.v. 4,95. /erte om het vetgehalte in het lichaam te helpen verlagen. De capsules worden vlak voor de maaltijd in genomen om de vetopname uit de voeding en de vetopslag in het lichaam te verminderen. Nutri-Dynamics is het enige GOEDE DOELEN merk dat een extract ge bruikt met 8% Phaseolamine en is hiermee vele malen ster ker dan andere merken. Nu tri-Dynamics Phaseolamine is verkrijgbaar bij de meeste ver kooppunten van Dieet Pro en is er in verpakkingen van 60 cap sules 17,95) en 120 capsules 29,90). Gratis voedingsschema's Verkooppunten van Dieet Pro beschikken over gratis voe dingsschema's voor 7 dagen met hierin tips voor en maxi maal resultaat. Dit weekmenu is ook te downloaden op SMELLER alleen maar lovend." "Ik viel in vier maan den tijd ruim 28 kilo af met Dieet Pro," vertelt Ray mond Kooij man uit Bever wijk. "Het grote voordeel is dat je er gewoon naast blijft eten en dat je geen hongerdieet hoeft te volgen. Ik eet nu veel gezon der en voel me vele malen fitter." Het geheim van Dieet Pro Dieet Pro bevat per shake slechts 79 kcal, is nagenoeg vrij van koolhydraten, vet en suiker en bevat de stof L-carnitine om de vetverbranding te verhogen. Daarnaast bevat Dieet Pro een speciaal soort eiwit genaamd micellar caseïne, dat in staat is om urenlang het hongerge voel te onderdrukken. Hier mee is Dieet Pro uniek, en niet te vergelijken met andere af- slankshakes die meestal het goedkopere soja-eiwit of calcium case- inaat bevat ten, vaak vol zitten met suikers en geen effect hebben op de vet verbran ding. Di eet Pro heeft als enige afslankproduct een drievoudige werking: 1. Het overtollige li- chaamsvet wordt aangepakt, 2. het hongergevoel wordt geremd, 3. Het spierweefsel blijft behou den. Gouden afslankcombinatie Dieet Pro wordt voor een nóg sneller resultaat door veel ge bruikers gecombineerd met Phaseolamine capsules van het merk Nutri-Dynamics. Phase olamine is een extract uit de witte kidneyboon dat in staat is

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 24