Wisselbeker Generatiemix biljarttoemooi voor Elckerlyc Willibrord Hotel was 1 april grap Beestenboetje gaat zaterdag weer open Juf Nel veertig jaar juf w H E I L O O Forte 3 Het parcours bestaat uit een aantal behendigheidsspelletjes Neem een kijkje in de keuken van Forte Buitenschoolse Opvang UITKIJKPOST 4 APRIL 2012 HEILOO - Maandag 2 april reik te wethouder Hero Veger de wisselbeker van het biljarttoer- nooi, gehouden in het Trefpunt, uit aan de leerlingen van groep acht van de Elckerlyc. Tijdens het toernooi, dat gehou den werd in het kader van de Generatiemix, streden leerlingen van groep acht van vijf basis scholen (Zuidwester, De Duif, Radboudschool, Elckerlyc en de Paulusschool). De organisatie was in handen van Leny Ham en de vaste ploeg aan begeleiders: Arie Borst, Theo van Buitenen, Rob Koning, Jan Levering, Piet Nanne, Ben van de Raa, Ruud Schmersal, Cees de Waard en Jan van Willigen. Allen zijn 'ervaren rotten' in de biljart- sport en geven, waar nodig, graag De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. _/f rnnllllf- v .11 Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieuvriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via tel. 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per millimeter is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere millimeterprijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen metArnoud Mars, tel. 072-5330175 of per e-mail: info@uitkijkpost.nl. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudtzich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. tips en adviezen aan de kinderen. Het parcours bestaat uit een aantal verschillende behendigheidsspelle tjes op het groene laken en is voor jongeren een leuke manier om ken nis te maken met de biljartsport. En dat de leerlingen het echt leuk vinden om te leren, getuigen de vele enthousiaste reacties tij dens het spel. Leerlingen van de Elckerlyc gingen afgelopen maan dag onderling de strijd aan voor de eerste prijs individueel. Deze werd gewonnen door Cato, de tweede prijs ging naar Pim en de derde prijs nam Ties mee naar huis. De aanmoedigingsprijs was voor Ella. Foto's van het toernooi staan op www.welzijnheiloo.nl. Wethouder Hero Veger overhandigde de wisselbeker aan leerlin gen van groep 8 van de Elckerlyc. Links staan de biljartvetera nen, die de leerlingen ook dit jaar weer hebben begeleid. Rechts de individuele winnaars. Foto: Carolien Breed Vervolg van voorpagina Daarnaast hebben zich jongeren via het VIP gemeld, die hier graag him stage willen lopen. Ook inte resse vanuit onverwachte hoek wordt warm ontvangen. Lideke: „Zo heeft Reigersdaal interesse getoond in het Beestenboetje als stageplek voor cliënten. Maar we kimnen nog veel meer vrijwilligers gebruiken. De zaterdag en woens dag zijn weliswaar ingevuld, maar we hebben bij ziekte of afmelding tekort vrijwilligers om veivanging te regelen. Nu zal in zo'n geval het Beestenboetje waarschijnlijk wel gesloten blijven." Dus dierenliefhebbers, van jong tot oud, die een paar uurtjes per week kimnen missen, kun nen zich als vrijwilliger voor het Beestenboetje aanmelden bij het Vrijwilligers Informatiepunt in de bibliotheek. Voor vragen kan men ook terecht bij Lideke van Riel, beestenboetje@hotmail.nl. HEILOO - De redactie ontving enkele mails waarin werd ver zocht om opheldering, in het dorp werd hier en daar gespe culeerd over het nieuws, en een aantal geïnteresseerden kwam op zondagochtend naar de Kapel om daar de plannen van het Willibrord Hotel te aanschou- Ook lokale ondernemers wilden alvast contact leggen om eventueel in aanmerking te komen voor werk zaamheden aan het nog te realiseren hotel. Uiteraard betrof het voorpa ginanieuws een 1 april grap, voor alsnog blijft het Willibrordushuis zoals het is, alhoewel plannen voor herinvulling van het hoofdgebouw en bestemming van de Kapel verge vorderd zijn. De bezoekers kregen bij binnenkomst een paaseitje uitge deeld om het leed wat te verzachten. Er kan door bedrijven nog steeds worden aangemeld voor intrek in het hoofdgebouw via www.adhoc- beheer.nl. Dit najaar verwacht men concreet te zijn met alle plannen en ontwikkelingen. HEILOO - Op maandagochtend 2 april werd een nietsvermoe dende Nel Kuiper feestelijk ver rast door haar collega's en de leerlingen van obs Meander. Een erehaag van bloemenkinde ren wachtte haar op voor de ingang van de school; voor wat Nel dacht dat een normale werkdag zou wor den. Want juf Nel (61) is veertig jaar leerkracht in het basisonder wijs. Zij is begonnen in Varsseveld (Gelderland) en heeft ook nog een tijdje les gegeven op haar geboorte eiland Texel. Maar al snel belandde Nel in Heiloo, waar ze op diverse kleuterscholen heeft gestaan (de Krokus, 't Kieftenest, Hofdijkschool, de Nieuwe Hoeve). En de helft van haar onderwijscarrière bij obs Meander, waar zij al vanaf de oprich ting in 1992 werkzaam is. „Mijn hart ligt bij de kleuters, ik word nog iedere dag blij van hun spontani teit, puurheid en eerlijkheid." En alhoewel het kleuteronderwijs in de loop der jaren flink veranderd is, 'veel meer gericht op leren', ziet Nel zichzelf meer als een 'ouderwetse' kleuterjuf, waarbij haar leerlingen ook volop ruimte krijgen om te spe len. Nel werkt inmiddels al weer zo lang in Heiloo, dat zij kinderen van oud-leerlingen in haar groep heeft. Van stoppen wil Nel voorlopig nog niet weten. Ze is dan ook blij dat ze nog drie jaar mag lesgeven. „Want ik houd nu eenmaal van kleuters, ze houden je jong!" Juf Nel is maar liefst veertig jaar juf en werd daarom op maan dagmorgen feestelijk met bloemen onthaald door de leerlingen van obs Meander. Foto: Carolien Breed ADVERTENTIE Thuis in Kmderkwalitijd Wethouder Desirée Schmalschlager en Lideke van Riel tekenen de overeenkomst, waarin een groot deel van de verzorging van het Beestenboetje wordt overgedragen aan de vrijwilligers. Foto: Carolien Breed Wanneer: Woensdag 11 april tussen 12:00 -15:30 uur Waar: Alle Forte BSO's* Wie: Voor iedereen die geïnteresseerd is! Wat: Open middag: kom ervaren hoe leuk de BSO is! Rondleidingen, uitleg en een lekkere lunch Activiteiten voor kinderen: sport- en spel, knutselen (o.a. sleutelhangers maken) en kookactiviteiten (o.a. cupcakes versieren). BSO Boekenstein 43a, BSO Dependance Boekenstein 47, BSO Hasebroekweg 21, BSO Slimpad 18, BSO 7+ (De Foresters, Vennewatersweg 23). Er zijn nog enkele opvangplaatsen beschikbaar! Bel voor meer informatie 0251 - 658 058 of kijk op www.fortebv.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 3