Verrassende nederlaag clubkampioen André Valkering in bekercompetitie Super jubileumactie bij Trainingscentrum Heiloo Open Limmen Tafeltennistoemooi Diploma's Zwembad Loos Steun HSV1 en Alpe d'HuZes tegelijk UEFA nominatie voor Wim van Gelder iisii SPORT 20 INGEZONDEN MEDEDELING Zegereeks van De Foresters duurt voort UITSLAGEN Limmen Fi wint paastoernooi in Amsterdam li APRIL 2012 UITKIJKPOST HEILOO - Trainingscentrum Heiloo (TCH) bestaat 30 jaar en om dit te vie ren is er deze maand een spectaculaire kortingsactie: inschrijving is gratis en er geldt een korting van 30 op de eerste contributieperiode. Door slim me keuzes kan men hierdoor tot vijf maanden gratis sporten. TCH is in de afgelopen 30 jaar met de tijd mee gegaan en biedt een ruim sportaanbod aan. Zo kan men bij TCH naast fitness, krachttraining en ear- diofitness ook deelnemen aan de vele groepslessen zoals Spinning, Zumba, Body Work Out, Power Yoga, BodyBalanee, Circuittraining, Fit4Teens en Fit 55+. Ook voor voedingsadvies en sportmassage kan men bij TCH terecht. Wat niet is veranderd, is de unieke sfeer bij TCH. Als stichting zonder winstoogmerk blijft dit een uitdaging. Toch lukt het steeds om vrijwilligere te vinden die met veel plezier en enthousiasme het sportaanbod voor jong en oud of mensen met een fysieke (of andere) beperking op een professi onele wijze verzorgen. TCH trekt niet alleen veel jong publiek, maar er is ook een hechte en trouwe groep oudere sporters binnen het centrum actief. Ook sport er sinds tien jaar een groep G-sportere bij TCH, deze trainingen worden met veel plezier en kennis door Sportlijf verzorgd. Wat in 1982 als hobby van twee sportliefhebbers begon, is uitgegroeid tot een volwaardig sportcentrum dat een vaste plaats in de fitnessbranche in Heiloo heeft ver overd. Geïnteresseerden zijn welkom aan de Zevenhuizerlaan 116. Meer informatie over het ruime sportaanbod en de spectaculaire jubileumactie is te vinden op www.trainingscentmmheiloo.nl LIMMEN - Vrijdag, 13 april zal het Open Limmen Tafeltennistoernooi voor de jeugd worden gehouden door Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo. Aan dit jaarlijks terugkerende evenement kunnen alle jeugdspelers uit Limmen, Heiloo en omstreken geheel vrijblijvend en kosteloos meedoen. Dus heb je wel eens getafeltennist op school of op de camping of wil je wel eens tafeltennissen dan is dit een mooie gelegenheid. Op dit toernooi speel je wedstrijdjes tegen leeftijdsgenoten, waarbij iedereen leuk wat partijen kan spelen. Het evenement begint komende vrijdag om 18.30 en zal om 20.00 uur eindigen met de prijsuitreiking. Batjes en balletjes kunnen eventueel geleend worden. Het evenement zal worden gehouden aan de Hogeweg 61 te Limmen. Dit is de sportzaal naast de basisschool Pax Christi. Dit evenement wordt traditioneel gekenmerkt door de sportieve en gezellige sfeer, waarbij het ook leuk is om een keer kennis te maken met de sport tafeltennis. Meer informatie over het Open Limmen 2012 is te vinden op de volgende website: www.tafeltennislimmen.nl. HEILOO - Zaterdag 31 maart was het weer feest voor de leerlingen van zwembad Loos. Bijna vijftig leerlingen mochten namelijk voor het A-, B- of C diploma van de Nationale Raad Zwemdiploma's afzwemmen in zwembad De Witte Brug in Castricum. Onder hen bevonden zich ook twee volwassen lesklanten, die we net als de rest van de leerlin gen werden gefeliciteerd met him diploma. De diploma's werden onder groot applaus in ontvangst genomen. Een week eerder had den de jongste leerlingen in eigen bad al afgezwommen voor het Teddybeer of Kikker diploma. Ook hier is iedereen heel blij met zijn of haar diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Anouk Braas, Tara Brouwer, Laura Croux, Maureen Dekker, Juune Dusseau, Lianne Epskamp, Vinee Geerking, VOETBAL HEILOO - Zondag 15 april, speelt voetbalclub HSV Heiloo thuis tegen een van de topploe- gen uit de competitie IW. Tijdens deze wedstrijd zal er een inzamelingsactie plaats vinden voor Alpe d'HuZes. Martijn Mol, voetbalt bij HSV en tevens actief als scheidsrechter bij de club, gaat met het team van zijn school (Team SM&O) mee doen aan deze actie. Alpe d'HuZes is een actie waar- Suus Groot, Britt Haanstra, Daphne Henselmans, Emma Hulsebosch, Lisa Kamping, Bendt Koelink, Ties Kraakman, Sterre de Laleijne, Sahra Mohammed, Tristan Mimk, Sanne Poppe, Jort Rommel, Noor Terlouw, Leonie van der Veer, Luuk Venneker, Suna de Vries. Diploma B: Dominique Crum, Lisa Feenstra, Iva van Gorp, Wessel de Haas, Mathieu Huguenin, Tomas Hurkmans, Zoë Janssen, Emma van der Kamp, Hristo Kranenburg, Sterre de Langen, Joris Ligthart, Matt Quinten, Wout Rijnbeek, Delphine Sehooneman, Anna Sluiter, Ylva Zaffora, Sanne van Zeist. Diploma C: Sali Chaushli, Casper Himnekens, Kevin Mayer, Arend Plomp, Eef van der Sluis, Amber Wijdenes, Roos Zwart. Teddybeer: Femke Daniels, Yara Reitsma, Rianna Venema, Morgan Beemsterboer, Finn Rol, Milan Tetaz, Bink Ketting. Kikker: Joëlle Kranenburg en Tess Ligteringen. bij de deelnemers zo vaak mogelijk de legendarische Alpe d'Huez pro beren te beklimmen. Alle deelne mers worden gesponsord om deze zware inspanning te verrichten. Al het geld, dat met deze actie bin nen komt, zal ingezet worden in de strijd tegen kanker met als doel van kanker een chronische ziekte te maken in plaats van een dode lijke ziekte. Op 15 april zal de opbrengst van de lotenverkoop, tijdens de wed strijd van HSV 1, ten goede komen DAMMEN HEILOO - Na ruim twee jaar zonder een verliespartij leed Andre Valkering een nederlaag tegen opponent Simon Droog. De laatste keer dat Valkering een partij verloor was op 7 januari 2010 en was Droog ook zijn tegenstander. HEILOO - Op een regenachtige tweede Paasdag ging De Foresters op bezoek in Velsen bij VSV, dat dit jaar haar honderdste geboortedag mocht vieren. In ruil voor het boe ket rood-witte bloemen, dat door de Egels voor deze gelegenheid werd overhandigd, kregen de gasten een dik boekwerk mee terug van honderd jaar voetbal. De wedstrijd werd gespeeld op een veld met een zeer matige conditie. Voor de rust waren er kansen over en weer, maar er werd niet gescoord. Na de thee kreeg een VSV speler zijn tweede gele kaart en vlak hierna bracht Tjeerd Meijer met zijn hoofd de 0-1 op het scorebord, wat bij VSV bestaat uit een aan de mast omhoog getrokken bal. Het was Jeffrey Klij broek die even later de 0-2 maakte. Door een misverstand kon ook VSV nog scoren, maar de buit was binnen: 1-2 voor De Foresters. Echte uitblinkers waren er ditmaal niet, maar wel speelde de jonge Tim van Gelder weer een puike wed strijd als rechtshalf. Op de ranglijst neemt De Foresters nu de vierde plaats in met 37 pimten uit 22 wed strijden. KFC staat nog steeds op de eerste plaats, FC Uitgeest en Zilvermeeuwen staan tweede en derde. Volgende week speelt De Foresters de uitwedstrijd tegen WW uit Werverehoof. Er rijdt een bus naar Werverehoof voor spelers en fans. Een uitgebreid verslag staat op www.deforestere.nl/nieuws. Heilooër Bridge Club Donderdagavond competitie, laatste periode, vierde zitting: A-lijn: Anje vd.Vlies - Rita van Os 57,29; 2. Margareth de Bruyckere-Nel Stark 55,73; 3. Ria en Wim de Nijs 55,21. B-lijn: 1. Dorith de Klerk - Gerard Bes 71,25; 2/3. Taetske Haan - Irma van Loon en Cees en Tineke vd. Steen 56,25. C-lijn: 1. Eloy Koenders - Gre vd. Wardt 65,10; 2. Tiny Olgers - Bert Weel 64,06; 3. Cocky en Jan Piet 63,54. D-lijn: Henny Post - Gerda Smit 57,64; 2. Flora Martini - Ineke de Waard 53,47; 3. Corrie en Theo de la Porte 52,78. Dibsdagavond competitie: A-lijn: 1. Jan Huting - Margareth de Bruyckere 69,58; 2. Columby Coebergh - Ger Kemmere 69,17; 3. Anje v.d.Vlies - Mieke Hendrikse 62,08. B-lijn: 1. Marga vd Mark - Ria Ribberink 62,50; 2. Elfi Greijer - Elly Hentze 59,90; 3. Marianne en Anne Brouwer 58,85. Alle uitslagen op www. heilooerbridgeclub.nl. aan Team SM&O. Dus komt allen naar HSV en steun HSV 1 op weg naar een overwinning én Martijn en zijn team in hun strijd tegen de ziekte kanker. Mocht u niet in de gelegenheid zijn zondag 15 april bij HSV aan wezig te zijn en toch team SM&O/ Martijn willen steunen? Dat kan op de website www. deelnemers. alpe-dhuzes.nl u kunt hier zoeken op 'Martijn Mol'. Zo komt u op de actiepagina waar u Martijn kunt sponsoren. De spanning in de bekereompe- tritie is weer terug door de neder laag van koploper Valkering. Frans Schouten die wel won tegen Simon Klerk, klom hierdoor naar de twee de plaats, met slechts een punt ach terstand. In de laatste drie ronden, spelen beide dammers nog tegen elkaar en zal waarschijnlijk de VOETBAL HEILOO - De KNVB heeft Wim van Gelder namens Nederland genomineerd voor UEFA Grassroots Leader of the year, in goed Nederlands de 'UEFA- vrijwilliger van het jaar'. Van Gelder, lid van de technische commissie van De Foresters, drij vende kracht achter de jeugdoplei ding en de driesterrensamenwerking met AZ, heeft zich in de afgelopen jaren sterk gemaakt voor een vier tegen vier competitie van de klein ste jongste voetballers. Zijn visie hierbij was om de kinderen zoveel mogelijk balcontact in hun spel te laten hebben. Hij heeft op eigen ini tiatief een wilde competitie opgezet en in een later stadium de conser vatieve krachten binnen de burelen van de KNVB kunnen overtuigen van zijn visie; met behulp van video opnames en uiteraard zijn geweldi ge, enthousiaste overtuigingskracht. Dat het initiatief vanuit de onderste regionen van het amateurvoetbal is genomen en uiteindelijk is georga niseerd, heeft de KNVB als imiek ervaren en waardeert dit met terug werkende kracht. De laatste jaren is Wim een graag geziene maar vooral gehore gast bij de diverse brain stormsessies binnen de KNVB over opleidingsstructuren, spelopvattin gen, en pedagogische benaderingen van kinderen. Hij heeft daarbij ook zijn visie vastgelegd in een aantal publicaties en boekwerken, zoals beslissing over het kampioenschap vallen. Het belooft dus een zeer spannend slot van de bekercom petitie te worden. Uitslagen ronde 10: A. Stegeman- F. Schouten 0-3/ S. Klerk- A. Valkering 0-3. ronde 11: A. Valkering- S. Droog 0-3/ A. Stegeman- W. Solleveld 3-0 S. Klerk - F. Schouten 0-3. daar zijn Basislessen in bewegings onderwijs, Zorg voor Beweging en Bewegen en Spelen. De Foresters is uiteraard trots, zo'n gewaardeerde collega-vrijwilliger binnen de gele deren te mogen koesteren en hoopt uiteraard dat Wim tijdens de uitrei king in Mimchen, die zal plaatsvin den voorafgaand aan de Champions- League finale, die Europese prijs zal pakken. Wim van Gelder. LIMMEN - Het jaarlijkse paastoernooi bij De Meer in Amsterdam had dit jaar een F1 deelnemersveld bestaande uit De Meer, Taba, Muiderberg, Zandvoort, Kolping Boys en Limmen. De meeste spe lers en toeschouwers wisten niet waar Limmen lag, maar na drie overwinningen en twee gelijke spelen mocht de beker worden opgehaald. Een knappe prestatie van de acht kanjers. Staand van links naar rechts: Max Hageman, Sem Admiraal, Bruno van Dijk, Milan Peemen. Zittend van links naar rechts: Mees Duinmeijer, Bram Tijsen, Job Couwenberg en Thijmen Min. Trainers/coaches: Gerard Liefting en Gerard Broedersz. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 20