Schaakteam Oppositie 1 wint op de valreep Gaby de By Nederlands kampioen judo, Zilver voor Jasmijn Lesterhuis SPORT ZWIlSA TCH staat al 30 jaar garant voor veel sportplezier voor jong en oud met professionele training in een gezellige ongedwongen sfeer, kom langs en ervaar waarom. Intake fitness altijd gratis Profiteer maximaal en sport tot 5 maanden geheel gratis! Fitness Cardiofitness Krachttraining Spinning/ Aerobics Zonnebank Sportmassage Voedingsadvies SPINNING www.trainingscentrumheiloo.nl 21 Paulusschool geniet van basketballessen Meidenteam Zuidwester kampioen schoolvoetbaltoernooi Heiloo voor groep 5 en 6 Deze actie is geldig tot en met 1 mei 2012 Kijk voor meer informatie op: UITKIJKPOST li APRIL 2012 sf wm HEILOO - De kinderen van de Paulusschool doen mee aan de sportclinics die gehouden worden onder schooltijd. De verschil lende sportverenigingen van Heiloo geven de clinics aan de kin deren van groep 3 tot en met 8. De kinderen genieten volop en maken zo kennis met de verschillende sporten die Heiloo rijk is. Zo hebben ze al meegedaan aan de clinic badminton, zaalvoetbal, beeball en basketbal. Op de planning van dit schooljaar staat ook nog een clinic voor hockey. Scholen en verenigingen zijn enthou siast over de opzet via de Sportraad Heiloo. Aangeleverde foto Schaken HEILOO - Het eerste schaak team van Oppositie behaal de een ruime overwinning op Groene Zes uit het verre Bovenkarspel. De jeugdleider Bouke Woudstra hakte er lustig op los en boekte weer als eer ste een overwinning. Na een tijdje volgden Peter Folkertsma en Simon Smit dit goede voorbeeld. Bij Simon zag zijn tegenstander mat-in-een over het hoofd. Een viertal remises van eerste bordspeler Albert Bouma, Cees Jongkind, Herman Limmen en André van der Ark zorgden voor de laatste punten. Cor van Etten moest als enige zijn koning omleg gen. Eindstand dus 5-3. Mooi, maar niet genoeg om de degradatie te HEILOO - Isa Koops, Celise Kraakman, Lot Morssink, Jaimy Versterre, Malin Verweij, Jasmijn Visser, Jip de Waard en Quinty Weening zijn de sportieve meiden van de Zuidwester die op 4 april de eerste prijs binnenhaalden op het schoolvoetbal toer nooi van Heiloo. Er deden vijftien teams mee, afkomstig van zes verschillende basisscholen en er werd door alle teams met groot enthousiasme gevoetbald. De kampioenen van de Zuidwester ble ven ongeslagen en wonnen zelfs de finale met 4-0. Aangeleverde foto HEILOO - Op zaterdag 7 april werd in Tilburg het Nederlands Kampioenschap judo tot 17 jaar gehouden. Hiervoor had den Gaby de By (-57 kilogram), Maaike Stevenson en Jasmijn Lesterhuis (beiden -70 kilo gram) zich gekwalificeerd. Gaby de By beet het spits af met winst tegen de Limburgse Michele Jacobs en won in de tweede ronde met Ippon tegen rivale Michelle Benjamins uit Noord Nederland. In de halve finale had Gaby nog geen minuut nodig om Dewi Bernard met een mooie O Uchi Gari (beenhaak) naar de herkansingen te sturen. De fmale tegen Anne Kerkhoven uit Oost Nederland was een tactische partij waarbij Gaby al snel een Yugo scoorde en daarna de partij uitste kend controleerde waardoor ze ver der niet in gevaar kwam. Hiermee werd Gaby Nederlands Kampioen! Maaike Stevenson had een vrij- loot in de eerste ronde en stond in de tweede ronde uitstekend te judoën tegen de latere kam pioen Chantal Walhout uit Zuid Nederland. Helaas belandde ze tijdens de golden score in een ver wurging waardoor ze moest afklop pen. In de herkansingsronde ver loor Maaike van Anne Kreuger uit Midden Nederland waardoor voor haar het toernooi eindigde. Jasmijn Lesterhuis kwam langzaam op gang in de eerste partij tegen Sabine Wolsink uit Oost Nederland, maar wist wel met een heupworp op voorsprong te komen en die niet meer af te staan. De tweede par tij tegen Lieke Garenfield uit Zuid Nederland werd wel snel en over tuigend met ippon gewonnen. De halve fmale tegen de Noord Nederlandse Esmay van Klaveren was een tactische partij die lang gelijk op ging, maar ook hierbij wist Jasmijn de partij op shido's naar zich toe te trekken. In de finale stond Jasmijn eveneens tegen Chantal Walhout. In een spannende partij waarbij de judo ka's elkaar weinig ruimte tot sco ren gaven werd Jasmijn één keer doorgestuurd waardoor ze op een kleine achterstand kwam. Dit kon ze helaas niet meer rechttrekken, maar eindigde wel op een fraaie tweede plaats op dit Nederlands Kampioenschap. Nederlands kampioen Gaby de By (links) en tweede van Nederland Jasmijn Lesterhuis Foto: Menno Lesterhuis ADVERTENTIE ontlopen. Dan had Oppo 1 met 11-0 moeten winnen, wat met 8 man een beetje lastig is. In de interne com petitie sluipt Timardi Verhoeff door winst op Piet Manni weer dichter naar de koploper Albert Bouma. Paul Vonk wist tegen de gehaaide Bob Bosma een lastig eindspel met pionnen, een toren en een loper naar winst te voeren. Vrijdag de dertiende moet Oppositie 2 aan treden tegen Harenkarspel. Beide teams staan onderaan dus het wordt een echt degradatieduel. Bij winst is er nog hoop. De uitslagen: Manni - Verhoeff: 0-1; vd Wal-Sauer: 0,5-0,5; Vonk - Bosma: 1-0; Smith - vd Werff: 0-1; Mtihren - Kerst: 0,5-0,5; Jonkheer_ van Nes: 1-0; vd Brink - Heeringa: 1-0; Maas - Huffnagel: 0,5 - 0,5; de Jager - Smoor: 1-0. fiWEff SCHONG Trainings Centrum Heiloo Zevenhuizerlaan 116 1851 MZ Heiloo 072-5337788

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21