Sta Sterk diploma's uitgereikt in Heiloo Willeke Alberti geeft concert in Heiloo BUURTBEWONER POSTBEZORGER H E I L O O Je vindt jouw parttime baan op werkenbijpostnl.nl 15 Vader mishandeld door zoon Stel, je komt uit Heiloo of Bergen. En je hebt naast je dagelijkse bezigheden tijd over. Ga dan lekker aan de slag bij PostNL! Als postbezorger. Dé parttime baan die naadloos aansluit bij je leven. Want de werktijden zijn flexibel en het is dicht bij huis. Je houdt dus ruim tijd over voor dat andere deel van je leven, zoals je kinderen of kleinkinderen, je studie, bedrijfje of sport. Ideaal zo'n baan als buurtbewoner/postbezorger. OUD PAPIER UITKIJKPOST 18 APRIL 2012 HEILOO - De afgelopen tien weken hebben de kinderen van de Sta Sterk training hard gewerkt aan het vergroten van hun weerbaarheid en zelfver trouwen. Onlangs namen maar liefst 16 kinderen hun diploma in ontvangst. In februari van dit jaar startten maar liefst 16 kinderen uit Heiloo en Limmen in de leeftijd van 7 tot en met 13 jaar in drie groepen met de Sta Sterk training. Op de diploma-uitreiking van middag waren ouders, familiele den en leerkrachten van de kinde ren aanwezig. De kinderen lieten in kleine toneelstukjes trots zien wat zij hebben geleerd in de afge lopen 2,5 maanden. Zo lieten ze zien wat een sterke houding is, hoe je hulp vraagt in lastige situa ties, hoe je reageert als je last van iemand hebt en wat je kunt doen als iemand je pest. Zowel ouders, leerkrachten als de kinderen zijn enthousiast over het resultaat van de training. De kinderen laten nu veel min der over zich heen lopen of rea geren veel rustiger op lastige situaties zonder meteen boos te worden. De Sta Sterk training is ontwikkeld door de landelijke Stichting Omgaan met Pesten. Helen Wildeboer uit Heiloo, ver zorgt als gecertificeerd trainer van deze stichting, de Sta Sterk trai ning in Heiloo. HEILOO - Willeke Alberti maakte afgelopen donderdag ruim driehonderd cliënten van GGZ Noord-Holland-Noord blij met een gratis concert in Heiloo. Samen met haar begeleidings band speelde de zangeres talloze nummers van vroeger voor een enthousiast publiek. Alberti trad op in de sfeervolle ontmoetings ruimte van GGZ NHN. Het gratis concert was een ini tiatief van de zangeres zelf na een goed verlopen concert eerder dit jaar bij GGZ NHN. Toen moesten verschillende cliënten teleurge steld worden, daar de kaarten vroegtijdig uitverkocht waren. Mede daarom ging Alberti op her haling en maakte zij er wederom een fantastisch concert van. Willeke Alberti gaf donderdag een gratis concert in Heiloo voor cliënten van GGZ NHN. Aangeleverde foto ADVERTENTIE HEILOO - Woensdagavond 11 april rond 20.00 uur werd een 30-jarige man uit Alkmaar aangehouden wegens mishandeling van zijn vader. De man was bij zijn 48-jarige vader in Heiloo geweest en had ruzie met hem. De zoon sloeg de vader herhaaldelijk in zijn gezicht, waardoor hij verwondingen opliep. Na de mis handeling ging hij naar zijn huis in Heiloo. Daar kon de politie hem aanhouden. Maandag t/m vrijdag - Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 1-5.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1, tussen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, container naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSV, container op parkeerterrein sportpark, Het Maalwater 4. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubgebouw - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Maandag t/m vrijdag - Dojo 't Loo Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.4-5 en 1-5.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1, tussen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, container naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. - De Bolder, hoek Kerkelaan/ Westerweg. - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 15