HZV Het Vennewater bereikt kwartfinale Danspaar Philipoom - van Londen behaalt brons op debuutwedstrijd Clubkampioenschappen bij Dojo 't Loo Trias op weg naar Nationale Finale SPORTNIEUWS UIT DE REGIO sport 21 Stralende sport- speldag GTH Medio Maraton Madrid De verwachtingen zijn hoog gespannen voor de zaalvoetballers van HZV Het Vennwater. Aangeleverde foto ZAALVOETBAL HEILOO - Doordat HZV Het Vennewater The Counters in de laatste seconde, in de bekerwedstrijd met 4 - 3 wist te verslaan, speelt het eerste team vrijdagavond tegen AC Kingdom, om 20.50 uur in sport hal het Vennewater. De winnaar van deze wedstrijd bereikt daarmee de halve fmale in deze bekerronde. Omdat de selectie zich nu helemaal kan richten op de bekerwedstrijden, mede door het afsluiten van de competitie met een verdienstelijke zesde plaats, waarin een duidelijke opgaande lijn in de laatst gespeelde wedstrijden steeds zichtbaarder werd, zijn de verwach tingen hoog gespannen. De selectie heeft zich nu ook helemaal gefocust op deze bekerwedstrijden en willen dit seizoen afsluiten met een beker fmale. Dit zou weer een hele mooie afsluiting van het seizoen zijn. HEILOO - Op zaterdag 7 april werd in het prachtige Heilooërbos onder een strakblauwe lucht de jaarlijkse sport- speldag van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo gehouden. Zo'n honderd kinderen hadden zich aangemeld. Gelukkig hadden ook voldoen de enthousiaste ouders hun hulp aangeboden en met elkaar werd het weer een gezellige dag. Er werden atletiekonderdelen afge werkt met als onderdeel werken met een grote parachute onder leiding van juf Marjan Zandbergen, er waren diverse spelletjes en natuurlijk werd er ook gezocht naar paashazen met eieren die in het bos verstopt waren. Tussen de onderdelen door werd er uitgepuft in de schaduw met limonade en wat lekkers. Kijk voor een fotoverslag op www.gth-heiloo.nl Aangeleverde foto BALLROOMDANSEN LIMMEN - Afgelopen zater dag werd er in Steenwijk een VBD (Vereniging voor Beroeps Danssport) danswedstrijd geor ganiseerd door de welbekende Cor van der Stroet, bekend van Dancing With The Stars. Aan dit evenement hebben ook Maurice Philipoom en Marieke van Londen zich ingeschreven, om him eerste professionele danswedstrijd te gaan dansen. Sinds 1 april is het Limmer danspaar overgestapt van het amateurveld naar het profes sionele om him dansen een nieuwe intentie te geven. Na een periode van hard trainen en finalesimu- laties te hebben gedanst, waren Marieke en Maurice er afgelopen zaterdag helemaal klaar voor om in een nieuw veld hun beste kunnen te vertonen. Na goede voorrondes te hebben gedanst was het uiteindelijk de fmale die het spannend maakte. Maurice en Marieke behaalden een welverdiende derde plaats. Nu gaan de Limmers hard trainen om aanstaande zondag in Assen op het Noord Nederlands Kampioenschap opnieuw him beste beentje voor te zetten bij weer een V.B.D. danswed strijd gesteund door hun trainers uit Nederland en Italië. JUDO HEILOO - Afgelopen zondag was het weer een drukte van belang bij Dojo 't Loo aan de Bergeonstraat in verband met de jaarlijkse clubkampioen schappen judo. Maar liefst 65 jonge judoka's lie ten zien hoe ver ze al zijn gevorderd met him judotechnieken. Natuurlijk is meedoen minstens zo belangrijk als winnen, maar uiteindelijk wil toch iedereen met een prijs naar huis. De wedstrijden kenmerkten zich door de fanatieke inzet van de deelnemers en hoog judoniveau, maar uiteindelijk werd de sfeer vooral bepaald door het sportieve plezier bij de jeugdige deelnemers en hun supporters. Voorafgaand aan de prijsuitreiking werd door Bart van Oerle en Kars Zoon, twee judo docenten van Dojo 't Loo, een judo- HEILOO - Vorige week is in deze krant verslag gedaan over de Heilooër hardlopers die hebben meegedaan aan de Medio Maraton Madrid. De prestaties van Keat Kho en Edward Neering zijn daarbij, onterecht, onvermeld gebleven. Beide heren hebben een meer dan uitstekende prestatie geleverd. Keat finisht in 2.00.13 uur en Edward komt na 2.03.51 uur over de eind streep. Beide hardlopers zijn een prachtige ervaring en een blinkende medaille rijker. Maurice Philipoom en Marieke van Londen in Steenwijk tijdens hun debuutwedstrijd bij de professionals demonstratie gegeven. Hier konden de minder ervaren jeugdige judoka's en de toeschouwers zien hoe het judo er uit ziet na velen jaren (wed- strijd-)ervaring. Diverse spectacu laire technieken werden getoond hetgeen met een luid applaus werd beloond. De eerste prijzen voor het Clubkampioenschap Judo 2012 werden uitgereikt aan Otto Bosch, Stan en Bas de Laleijne, Dylan Opten, Kars Kroon, Wouter Bot, Robin Mooij, Pieter de Lint, Jesse Nieweboer, Rowena Boom, Stef van Leeuwen en Robin Strang. Degenen die niet in de prijzen vielen kregen toch een mooie herinnering mee naar huis. Dylan Opten, één van de nieuwe clubkampioenen in actie op de tatami. Foto: Fred Stevenson

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19