EK thuisshirt nu bij Aktiesport ca/fris Gevraagd afwashulp: Ijm) boomverzorging Peter Schouten Beter horen? Ga naar Beter Horen bij Zonneveld Optiek Doe de gratis hoortest in 3 minuten Al 100 jaar i lik HOVENIER k optiek 20 Vlammende cadeaus bij aanschaf van uit- of thuisshirt Onverslaanbaar! Vanaf 7 mei: Bel vrijblijvend voor prijsopgave of info! i8 APRIL 2012 UITKIJKPOST (Advertorial) Aktiesport heeft altijd de nieuwste collectie sportkle- ding van A-merken tegen de laagste prijzen. Maar als het gaat om voetbal, is de sportieve winkelketen écht ONVERSLAANBAAR! Ook nu met het EK in aantocht. Niet alleen kan het nieuwe EK Home shirt van het Nederlands elftal al vanaf 17 april worden besteld, er is ook een spetterende actie aan gekoppeld! Samen gaan we vlammen Iedereen gaat er natuurlijk van uit dat het Nederlands elftal gaat vlammen in Polen en Oe kraïne. Aktiesport heeft hierop ingespeeld en heeft een vlam mende reclamecampagne ont wikkeld om zijn EK-artikelen te promoten. Uiteraard mogen de officiële EK shirts van Ne derland daar niet in ontbreken. Na Brazilië heeft Nederland immers de meest gewilde en verkochte voetbalshirts van EK's en WK's ter wereld! Dit jaar zal dat ongetwijfeld niet anders zijn. Uit in het zwart Eerder kwam het uitshirt al uit. Opvallend, het is namelijk een zwart shirt, een kleur waarvan het Duitse elftal heeft gezegd het nooit meer te willen dragen. Toch koos Nike voor Nederland wel voor het stijlvolle zwart, wat Van maandag tot en met vrijdag 30 uur) Maandag van 12.30 uur tot 18.30 uur Dinsdag van 12.00 uur tot 18.30 uur Woensdag van 11.00 uur tot 18.30 uur Donderdag van 12.00 uur tot 18.30 uur Vrijdag van 11.00 uur tot 17.00 uur European Anna van Burenlaan 68, Egmond ad Hoef TreeWOrker TEL. 072 506 63 00 mobiel 06 22569123 aanwezig www.boomentuinverzorging.nl over het algemeen goed ontvan gen is. Nieuw EK thuisshirt Ook dit keer is het thuisshirt natuurlijk gewoon oranje, deze keer in een licht/donkere blok- schakering. Net als het uitshirt, is het gemaakt van gerecyclede PET-flessen en is er gebruik ge maakt van Nike Tech Fit Dry. Het shirt is daarnaast voorzien van mesh panelen op de zij- en achterkant, wat zorgt voor een optimale vochtafvoer en betere ventilatie om comfort en presta ties te verbeteren. Bovendien is het shirt nog lichter van gewicht dan de voorgaande modellen. Nike doet er dus alles aan aan om het 'onze jongens' zo mak kelijk mogelijk te maken! Vlammende actie Het uitshirt is nog altijd te koop bij Aktiesport en het nieuwe thuisshirt komt officieel uit op 19 april, maar is vanaf 17 april al te bestellen bij Aktiesport. Bij beide shirts hoort natuurlijk een vlammende actie. Bij aan koop van een Nederlands elftal shirt kan men kiezen uit één van de volgende cadeaus: gratis trainingsshirt (t.w.v. 49,99) of gratis officiële bedrukking (t.w.v. 29,99) óf een gratis EK bal (t.w.v. 24,99). Winkeladressen staan op www. aktiesport.nl. Direct online bestellen kan ook via www.wegaanvlammen.nl Wij hebben oog voor uw oren Goed horen is net zo belangrijk als goed zien. U ontdekt het bij Zonneveld Optiek. Dankzij een samenwerking met Beter Horen kunt u daar namelijk ook terecht voor een persoonlijk hooradvies van onze StAr-gecertificeerde audicien en een hooroplossing die echt bij u past. Bovendien garandeert Beter Horen altijd de laagste prijs op het gehele assortiment. Zo krijgt u de beste hoorzorg én betaalt u nooit teveel. Wilt u direct een afspraak maken? Bel dan 0313 - 48 56 78 of loop eens binnen voor een gratis hoortest. Binnen 3 minuten weet u hoe het met uw gehoor is gesteld. De Beter Horen audicien ontvangt u graag bij Zonneveld Optiek. Zonneveld Stationsplein 24, 1851 LN Heiloo De hoorspecialist

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 20