Jongste basketballsters naar Noord-Hollands kampioenschap Paulusschool wint schoolvoetbaltoemooi Trias damesploeg presteert goed in Ede in de tweede divisie mm Dartteam Oud Inn voor het eerst kampioen sport 21 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Dojo t Loo judoot op Bloembollentoernooi iillllilS!ïi 25 APRIL 2012 BVfl BASKETBALL HEILOO - Flashing Heiloo bereikt komend weekend een nieuwe mijlpaal. Voor het eerst in de clubgeschiedenis heeft een jeugdteam zich geplaatst voor het Noord-Hollands kam pioenschap. De meisjes U12 hebben al in de najaarseompetitie alle andere meis jesteams uit de regio achter zich gelaten. Dat is een hele knappe pres tatie, want met ook Amsterdam en Haarlem in deze regio is er veel con currentie. Al in jimi vorig jaar is het huidige team begonnen met de voor bereiding en werd er hard getraind. Voor aanvang van het seizoen wer den er twee toernooien gespeeld, zodat de speelstere goed aan elkaar konden wennen. Desondanks was de seizoenstart moeizaam. Al snel begon het team echter te winnen en op het cruciale moment werden de grootste concurrenten verslagen. De meisjes U12 (groep 7 en 8 van het basisondeiwijs) plaatsten zich daarmee voor een hoge poule, waar in verder alleen maar jongensteams zaten. Alle overige meisjesteams achter zich latend. Het resultaat daarvan is dat het speltempo in de loop van het seizoen enorm omhoog is gegaan en dat de meisjes met veel fysieke tegenstand kunnen omgaan. Voor Flashing was de plaatsing voor het Noord-Hollands kampioenschap toch wel een verrassing. Belangrijke reden is natuurlijk de fantastische inzet van deze meisjes; gedurende het seizoen werd er door de mees ten driemaal per week getraind. In de afgelopen weken is de trainings- inzet zelfs tijdelijk opgevoerd tot viermaal per week. Komende zater dag, 28 april, mag Flashing Heiloo aantreden tegen BV Den Helder en de Hoppers uit Hoom in het eigen Vennewater. Flashing kreeg name lijk ook de organisatie van het Noord-Hollands kampioenschap toegewezen. Het toernooi wordt geopend door de burgemeester en daarna trapt Flashing Heiloo om 10.00 uur af tegen BV Den Helder. SCHOOLVOETBAL HEILOO - vrijdag 13 april vond de finale plaats van het school- voetbaltoernooi van de basis scholen in Heiloo. Na een span nende strijd tegen de Meander pakte de Paulusschool de beker. Honderden kinderen uit de groe pen 5 tot en met 8 van alle basis scholen speelden bij De Foresters op 30 maart en 4 april de voor rondes van het sehoolvoetbal. De beste jongens-elftallen en meisjes zeventallen streden om het kampi oenschap van Heiloo. In de grote 11x11 fmale stonden de twee scho len uit Ypestein tegenover elkaar. Er was veel publiek komen kijken. De Meander en de Paulusschool waren aan elkaar gewaagd, maar de laat ste had het beste van het spel. Met een goed gemikt schot kwam het team van de katholieke basisschool op voorsprong met 0-1. Het gaf de voorsprong niet meer uit handen en won de fmale. Het meisjesteam van de Paulus is schoolkampioen van Heiloo geworden. En afgelo pen woensdag tweede geworden in Limmen. In de poule 7 tegen 7 waren ook de meisjes van de Paulusschool kampioen, bij de jon gens 7 tegen 7 was de eerste plaats voor de Elekerlye. In het clubhuis was na afloop een disco maar de meeste kinderen trapten liever nog een balletje. De meisjes U12 van Flashing hebben zich, voor het eerst in de clubgeschiedenis, geplaatst voor het Noord-Hollands kampioen schap. Aangeleverde foto HEILOO - Een ruime equipe wedstrijdjudoka's van Dojo 't Loo reisde af naar Anna Pauwlona voor alweer de 36ste editie van het Bloembollentoernooi. De coaches Maarten Visker en Timo Lesterhuis konden meer dan tevreden zijn met een mooie derde plaats voor Stan Greveling, Bruno van Beek en Rowena Boom (op de foto). Een zilveren plak was er voor Mats Kroon. De hoog ste trede van het ereschavot werd bezet door Tom Diels, Maaike Stevenson en Thijs Lesterhuis. Foto: Menno Lesterhuis ATLETIEK HEILOO - De Trias mannen- ploeg komt dit jaar uit in de eerste divisie. Dit betekent dat de jonge atletiekploeg bij de beste 18 ploegen van Nederland behoort. Afgelopen zondag kwam de ploeg onder leiding van Jasper van Baar in actie in Tilburg. Weiper Dennis Bamhoom deed het erg goed bij het speerwerpen 63.66 meter en werd keurig vierde. Jongeling Bastiaan Bouman verbe terde zijn persoonlijk record op de 400 meter naar 52,00 seconden dit was goed voor de zevende plaats. Deze klassering behaalde Job Beintema op de honderd meter en Jos Boetzkes op het Hoogspringen (1.80). Alleskunner Ronald Kuin deed het goed op de 110 meter hor- den(17,35) en de Hinkstap. Junior Vincent Hazeleger liep op de 1500 meter 4,19,54 seconden. De man- nenploeg staat nu elfde en zal er ook alles aan doen om in de eerste divisie te blijven. De damesploeg kwam in actie in Ede in de tweede divisie. Nicole Weijlng-Dissel ver beterde in de master categorie wederom een clubrecord en bracht het naar 2,24,11 seconden en werd derde. Lenneke Stam deed het ook erg goed in het winderige Ede op de 400 meter derde (61,40 seconden). Laura de Witte werd derde op de 200 meter 25,59 seconden en Eileen Groenland deed het ook goed op de 3000 meter door derde te worden (11.04,12 seconden). Bij de Zweedse estafette waren Bonnie Liefting, Laura de Witte, Lenneke Stam en Franka Hoogeboom erg sterk en werden derde in een tijd van 2.26,34 seconden. De Trias damesploeg: Eileen Groenland, Tessa Molenaar, Lenneke Beeldman, Lenneke Stam, Laura de Witte, Franka Hoogeboom, Bonnie Liefting, Daphne van den Hoven, Marjolein Knaap, Nicole Weijling-Dissel. Aangeleverde foto Na een spannende strijd tegen de Meander pakte de Paulusschool de beker. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 17