Michel Agterberg wint openings wedstrijd op nieuw MTB parcours Dartteam Out Inn voor het eerst kampioen MA2 Terriers nu al kampioen! Driebandenteams Heiloo kampioen Kampioenschappen tafeltennisvereniging SPORT 21 Sportevenement voor Stichting Kees UITKIJKPOST 25 APRIL 2012 MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Michel Agterberg heeft bij de geboorte van het nieuwe MTB parcours aan de Page laan in Limmen geen twij fel over laten bestaan, wie op dit moment in onze omgeving de sterkste MTB er is. In een geneutraliseerde ronde werd de groep van bijna twintig renners vooraf gegaan door Roan Teer en Bouk de Roeck, jeugdren- ners van BRC Kennemerland, dit als officieel tintje. Het waren Michel Agterberg en de Egmondbinner Bram Imming, gespecialiseerd strandracer, samen met de frêle Limmenaar Kaj Pronk, die het spel direct na het startschot op de wagen brachten. Op Agterberg stond geen maat; spannend was de strijd om de plekken 2 en 3, waarbij het er lange tijd naar uitzag, dat de jonge Pronk de tweede plek op het podium zou bezetten. Maar door de snelle start en vanwege het feit dat Pronk net hersteld was van een felle griepaanval en de meer erva ren Imming, moest hij de tweede plek uit zijn hoofd zetten en tevre den zijn met een mooie verdien stelijke derde plek achter Imming. Volgende week is Michel Agterberg dus de te kloppen man; wie durft die uitdaging aan? HEILOO - Stichting Kees stelt zich ten doel mensen met een ver standelijke of lichamelijke beper king te ondersteunen. Op 12 mei houdt men een sportevenement om geld in te zamelen. Naast de ondersteuning in het sportieve probeert Stichting Kees ook op andere manieren mensen met een beperking financieel te ondersteunen. De naam is afge leid van een bijzondere inwoner van Heiloo. „Kees Kops is het eer ste kind dat we hierin ondersteu nen, de stichting is dan ook naar hem vernoemd", laat men weten. Het sportevenement op zaterdag 12 mei is bedoeld om geld in te zamelen voor de stichting. In en rond sportcentrum Dorssports zullen verschillende sportieve activiteiten worden gehouden waar volwassenen en kinderen gratis aan kunnen deelnemen zoals tennis, fitness, honkbal en een bootcamp. Burgemeester Hans Romeyn opent de dag om 12.00 uur. Gedurende de dag zal er een spinning marathon gehou den worden waarvoor individuen en teams zich kimnen inschrijven. Het minimale sponsorbedrag om deel te nemen aan de marathon is 100 euro. Je kunt individueel of als team deelnemen. Er vindt ook nog een voetvolleytoemooi plaats. Het minimaal sponsorbe drag per team is 50 euro. Naast het sportieve gedeelte vinden nog een aantal activiteiten plaats waaronder een BBQ en een grote loterij. Voor de kinderen is er een springkussen, pony rijden en schminken. Wie mee wil doen aan de marathon of het toernooi kan zich opgeven kan via info® stichtingkees.nl of telefonisch bij Jeroen Haanstra tel. 06-20367114, Stefan Beers tel. 06-11013606 of Johan Leering tel. 06-53297674. De BBQ is inbegrepen voor deze deelnemers. Patrick Suk, Ramon Vader, Siete Mosselaar, Barry Leek, Marco Schouten en captain Mark Groot. Gehurkt: Kroegeigenaar van Café Thuis Bij Niels van de Berg, en Dustin Suk. Aangeleverde foto DARTEN HEILOO - Afgelopen donder dag 19 april is in Café Thuis Bij de Heilooër dart club Out Inn voor het eert in haar bestaan kampioen geworden. Terwijl de concurrentie punten hadden gemorst wonnen de mannen van Out Inn de kampioenswedstrijd met speels gemak. In 2002 begonnen Mark Groot en Barry Leek, beide afkomstig uit Heiloo, een eigen dartteam. Thuishaven werd het café op de Heerenweg de Out Inn, tegenwoor dig Cafe Thuis Bij. In de loop de jaren zijn daar Marco Schouten, Ramon Vader, Sietse Mosselaar en Dustin Suk bij gekomen. In 2006 promo veerde de club naar de vierde klasse en in 2010 mochten ze door een keu rige tweede plaats zelf promoveren naar de derde klasse. Ondanks in dat jaar een vliegende start konden de jongens zich op een paar pimten na niet handhaven en moesten ze weer aantreden in de vierde klasse. Vorig jaar zomer moest daar verandering in komen door het aantrekken van Patrick Suk, het broertje van Dustin. Hij moest de Out Inn zo snel mogelijk weer in de derde klasse zien te krij gen. Nadat Niels van der Berg in zijn café wat aanpassingen had gedaan om meer ruimte te creëren voor het darten wisten de jongens het zeker, dit moest him jaar worden. Op de helft van de competitie werd al dui delijk dat promotie in zicht kwam. Ze stonden een straatlengte voor, wonnen ook nog eens dik van de nummer twee en drie op de lijst en lieten bij vlagen prachtig spel zien. Drie wedstrijden voor het einde van de competitie was het kampioen schap ook daadwerkelijk een feit. De cijfers logen er ook niet om: van de 17 partijen werden er 16 gewon nen en van de negen pimten die elke wedstrijd oplevert pakten de jongen er gemiddeld zeven. De meiden MA2 zijn onder andere door doorzettingsvermogen en vechtlust nu al kampioen geworden. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 21 april is meisjes MA2 in de uitwed strijd tegen Qui Vive kampioen geworden! Na een geweldig seizoen, op slechts één wedstrijd na alles gewonnen, mag meisjes A2 zich nu al kampioen noemen. Het kam pioenschap van de tweede klasse poule B, wat tevens recht geeft op promotie naar de eerste klasse, is tot stand gekomen door een goede teamsamenwerking en geweldig doorzettingsvermogen. Menig keer stond het team in een wedstrijd achter maar wist door onder ande re vechtlust de tegenstanders te verslaan. Na het laatste fluitsignaal knalde de champagne en vloeide het rij kelijk over het veld en in de kleed kamer. Daarna werd het team en begeleiding uitgenodigd voor een lunch. BILJARTEN HEILOO - Biljartvereniging Vennewater is zowel in de BI als in de B2 klasse van de KNBB rayon Alkmaar kampioen geworden, dit is voor de kleine vereniging een uitstekende prestatie. De wekelijkse trainingen hebben zijn vmchten af gewoipen, want de heren spelen na him wedstrij den op de dinsdagavond een paar uur driebanden. De beide eerste mannen Andre van Ham (0.746) en Marcel Koedijk (0.650) wisten him moyennes danig op te schroeven. Ze gaan nu beiden verder in Noord Holland, het eerste team speelt op woensdag 9 mei in de Parelhof te Heerhugowaard (19.30 uur) en het tweede gaat zijn opwachting maken in Biljart en Snookercentrum te Den Helder op donderdag 3 mei. De beide teams met staand v.l.n.r. Peter Sinnige, Marcel Koedijk, Bert Leijen, Henk van de Veer, Hans Brokx en André van Ham. Onder; Dik Houtenbos, Klaas Zwaan en Kees de Wit. Op de foto ontbreken Bonnie Ruiter en Aris de Wit. Aangeleverde foto TAFELTENNIS LIMMEN - Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo heeft in de afgelopen voorjaarscompetitie verrassend boven verwachting gepresteerd. Maar liefst een drietal teams wist het seizoen als koploper af te sluiten. Na dit succes verdienden deze teams een startbewijs voor een hoger niveau in het komende sei zoen. Limmen 1 en Limmen 4 had den zich al in de voorlaatste com petitieronde al zeker gespeeld. Limmen 2 wist zich na een 9-1 over winning op Spirit eveneens te verze keren van promotie. Limmen 1 gaat volgend seizoen de uitdaging aan in de tweede klas van de competi tie. Ook Limmen 2 (derde klasse) als Limmen 4 (vierde klasse) gaan het komende seizoen een prachtige uitdaging tegemoet. Voor de jeugd werd de afgelopen week het Open Limmen 2012 georganiseerd. Op dit jaarlijks terugkerende evenement spelen de jeugd uit Limmen, Heiloo en omstreken om een aantal mooie prijzen. Het Open Limmen kende een deelnemersveld van rond de dertig deelnemers die in twee leef tijdscategorieën werden opgedeeld. In de poule van de jongste leeftijds categorie ging de eerste prijs naar Jesse Oornen (knap gevolgd door Davey en Ramon Twisk). Bij de oudere groep kreeg het publiek een prachtige finale voorgeschoteld tus sen Tim Wokke en Rernco Bosman. Het was Tim Wokke die de eerste prijs behaalde na een 3-1 setstand. De derde plaats werd door Brian de Goede binnengehaald. Afgelopen week werd voor de jeugd het Open Limmen 2012 gehouden Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21