Garage De Egmonden Performance T-One 31 YG, alias Heilooër Wesley Reyes, in Buk Buk Echtpaar Bruijn- van Wonderen viert diamanten huwelijksfeest H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 '(5 Boekenmarkt Trefpunt www.alewijnott.nl Volledige Autoservice. Altijd 250 Occasions Alewijn Ott b.v. UITKIJKPOST 25 APRIL 2012 Peter de Goede, Nieuwe Egmonderstraatweg 12, 1934 PA Egmond aan den Hoef, tel. 072-5061228, www.garagedeegmonden.nl, e-mail: info@garagedeegmonden.nl. EGMOND AAN DEN HOEF - Al meer dan veertig jaar is op deze loca tie in Egmond aan den Hoef, tegenover Albert Heijn, een garagebedrijf gevestigd. Garage De Egmonden is nog een echte kleinschalige dorps garage, waar persoonlijke aandacht, vertrouwen en vergaande service vanzelfsprekend zijn en ook klanten uit de regio geen onbekenden zijn. De huidige eigenaar, Peter de Goede, is hier ooit in het vak begonnen als leerling-automonteur onder de toenmalige eigenaar Gerard Driehuis. Collega-automonteur Hans Beers is al 24 jaar het vertrouwde gezicht van de zaak. Hij kwam er in 1988 werken, het jaar dat de vorige eige naar Peter Bijnsdorp, die hier toen ook al werkte, het garagebedrijf van Driehuis overnam. De jongste van de drie, Richard Wielinga, zit alweer ruim acht jaar bij garage De Egmonden. Zij vormen een goed op elkaar ingespeeld, ervaren en vakkimdig team. ,,Het ons kent ons gevoel leeft nog in het dorp. Juist daarom is het zo belangrijk om goede kwaliteit te leveren. Graag leggen we onze klanten uit en laten desnoods zien wat er zoal aan de auto gedaan is," aldus Peter de Goede. Na de eerste zes jaar bij garage De Egmonden heeft Peter geduren de twintig jaar bij andere, grotere autobedrijven gewerkt. Maar het kleinschalige en de persoonlijke en gemoedelijke sfeer bij garage De Egmonden sprak hem meer aan; dus hij keerde twee jaar geleden terug op het oude honk. Om na een geleidelijke overgangsperiode begin 2012 het garagebedrijf over te nemen van zijn vroegere chef-leermeester en voormalige baas. ,,We zijn dan wel geen familie van elkaar, maar het voelt als een familiebedrijf." Garage De Egmonden is aangesloten bij Bovag en verricht APK keurin gen, reparaties en onderhoud aan alle automerken; ook schade- en ruit- reparaties. De garage beschikt over drie bruggen en moderne, geavan ceerde uitleesapparatuur die jaarlijks geüpdatet wordt, zodat ook de nieuwste automerken getest kunnen worden. Maar mocht onverhoopt een technisch probleem worden ontdekt, dat alleen bij een dealer kan worden opgelost, dan wordt ook dat keurig afgehandeld. Voor een normale onderhoudsbeurt of reparatie biedt het Egmondse garagebedrijf de service van een gratis leenauto als vervangend vervoer. Alleen de brandstof komt voor eigen rekening. En als het even kan, krijgt men de auto aan het einde van de dag blinkend schoongewassen en uitgezogen terug, desnoods thuis voor de deur afgeleverd. Daarnaast heeft garage De Egmonden regelmatig occasions in de ver koop. Maar voor wie een speciale occasion of zelfs nieuwe auto zoekt is het doeltreffender om een zoekopdracht te plaatsen. Peter kan putten uit een breed netwerk van betrouwbare autohandelaren en kan op elk gewenst merk, type, kleur, extra's en prijsklasse een gerichte zoekop dracht uitvoeren. „Dit is vaak sneller en effectiever dan dat men zelf in het enorme en vaak ondoorzichtige aanbod op internet zoekt. Bovendien wordt de auto afgeleverd met een halfjaar Bovag garantie." In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 195 euro ex BTW. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. ADVERTENTIE HEILOO - Op zaterdag 28 april van 10.00 tot 13.00 uur is er weer de maandelijkse boekenmarkt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois- hof 2 in Heiloo. De entree is gratis. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo georganiseerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen heeft, die u kwijt wilt, kimt u ze altijd naar het Trefpunt in Heiloo brengen, dat op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur open is. Mocht dit te bezwaarlijk zijn, dan kimt u ook bellen, tel. 072- 5331297 en er wordt een afspiaak met u gemaakt om ze op te halen. Tekst en foto: Carolien Breed HEILOO - Hij heeft al een naam voor zijn eigen studio, de plek waar hij zijn nummers schrijft en opneemt: CLB Recordz, wat staat voor Ceasar Latino Boys. Rapper Wesley Reyes (18) uit Heiloo presenteerde zich onder zijn artiestennaam T-One 31 YG (young game) afgelopen zaterdag 21 april op het podium van Hiphop-café Highlow in da Hood met rap songs van zijn nog te verschijnen debuuttrack 'Scarface Album The Worlds of Life'. Hierop staan vijftien songs en vier scenes, waardoor het een doorlo pend verhaal is geworden. Hij heeft alle nummers geschreven, maar wegens tijdgebrek is nog niet alles opgenomen. Een aantal nummers zijn al te vinden op YouTube. Wesley heeft grootse plannen voor de toekomst: hij hoopt zijn naam te vestigen in de hiphop scene. Hij is groot fan van de Amerikaanse rapper The Game, een westcoas- trapper die zijn visie op de wereld en het harde dagelijks bestaan ver taalt naar rap. Wesley: „Zijn teksten raken je in het hart!" Hij wil zelf over een paar jaar naar Los Angeles, de bakermat van 'westcoast hiphop' en '2pac' rap. Tot die tijd werkt hij hard om een begin aan naamsbekendheid op te bouwen. Zijn performance bij Highlow in da Hood in BukBuk kan daarbij een stapje in de goede rich ting zijn. De teksten van Wesley zijn geïnspireerd op zijn persoonlijke ervaringen en algemeen op hoe hij het leven ziet. Hij heeft ondanks zijn jonge leeftijd al het nodige gezien, meegemaakt en meegedaan, ook dingen die niet door de beugel kon- den. In zijn geboortestad Haarlem groeide hij tot zijn elfde jaar op in een roerige, gemengde wijk. „De buurt bestond uit blanke en gekleur de Nederlanders. Als je de straat op ging, zag je gewoon van alles gebeuren." Op zijn elfde verhuisde Wesley met zijn oudere naar Heiloo. „De rust was wel even wennen. In het begin kende ik niemand en om andere jongeren te ontmoeten ging ik de straat op." Hij maakte al gauw deel uit van een grote groep jongeren, die op plek ken her en der in het doip rondhin gen. Wesley heeft een periode in een internaat gezeten en om iets te doen te hebben, is hij daar samen met een kamergenoot begonnen met rappen. De vuurdoop voor publiek was tij dens een feestje, waar hij meedeed aan freestyle rappen. Het schrijven van teksten doet hij met een vette beat aan. „Zeggen wat in je opkomt, en daar mensen in het hart mee raken. Onderwerpen die niet altijd vredelievend zijn, zoals 'The eyes of the devill'. Keuzes tussen goed en slecht! Hiermee wil ik jongeren bereiken!" Wesley Reyes presenteerde zaterdag zijn debuutcd op het podium van Hiphop-café Highlow in da Hood. Foto: Carolien Breed HEILOO - Het echtpaar Bruijn- van Wonderen viert deze week het zestigjarig huwelijksfeest. Ze leerden elkaar destijds kennen tijdens het dansen in de muziek- tuin in de Alkmaarderhout. Sinds 1956 wonen zij in Heiloo na enkele jaren in Vlaardingen te hebben gewoond. Maar toen Bert kon gaan werken op het Shell laboratorium in Amsterdam waren ze beiden, als oud-Alkmaardere, blij terug te kun nen naar deze regio met him twee dochtertjes. In Heiloo werden op de Holleweg nog twee dochters en een zoon geboren. In de loop der jaren breidde de familie verder uit met de nodige aanhang en twaalf kleinkinderen. Op 17 april kreeg het bruidspaar bezoek van burgemees ter Romeyn, die naast een prach tig boeket ook een bijzonder mooi Heiloo-bord meebracht. Verder mochten zij al eerder, via de secre- namens de koningin. Ook daarmee taresse, een felicitatie ontvangen waren ze zeer vereerd. Het Heilooër echtpaar Bruijn- van Wonderen is al zestig jaar getrouwd. Aangeleverde foto Koraalstraat 4 - Alkmaar (Boekelermeer/nabij A9) 072-541 1230 Bovag - Autobedrijf

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 5