Prijswinnares Fashion Night bij Honkemöller Peter Langedijk voor al uw klussen Ondernemers netwerken bij Fletcher Deborah Milano bij Parfumerie Drogisterij Letschert Weldadige zondag voor Alpe d'HuZes H E I L O O 11 INGEZONDEN MEDEDELING Klaverjasclub EHK bestaat zestig jaar Middagje Schagen Probeer-computer thuis Uit eten in Egmond Bewegen op Muziek Rondleiding Nijenburg Proefles Taichi Aardbeien, mmm Naar de Lavendel PETER LANGEDIJK UITKIJKPOST 2 MEI 2012 HEILOO - Bij Hunkemöller in 't Loo ontving Rianne Modder een bon voor een sehoonheidsbehandeling bij Ciao Bella. Op 28 maart tijdens de Fashion and Lifestyle Night ontvingen de bezoekers een goed gevulde goodybag. Door het inleveren van de flyer van Hunkemöller kwam prijswinnares Rianne in aanmerking voor deze prijs. Op de foto: Madya van Ciao Bella, Trudy, filiaalmanager en Debbie, assistentmanager van Hunkemöller met in het midden prijswinnares Rianne. HEILOO - Sinds 1 april gaat klusser Peter Langedijk zelfstandig verder onder de naam Peter Langedijk Klusbedrijf. Vier jaar lang heeft hij in Heiloo en de wijde omtrek een goede en betrouwbare naam opgebouwd als vak kundig klusser voor en franchisenemer van de overkoepelende keten De Klussenier. Om naar de klant meer duidelijkheid te bieden omtrent het brede aanbod aan werkzaamheden heeft hij ervoor gekozen om onder zijn eigen naam als zelfstandig klusbedrijf verder te gaan. Dit is aanbod voor iedereen duidelijk zichtbaar op de bedrijfsauto van Peter Langedijk Klusbedrijf te lezen. Eén offerte voor een totaalpakket aan diensten: reno vatie en kleine verbouwingen; keukens, badkamers en toiletten; tegel-, schilder- en stucwerk én verwarming, elektra en loodgieterwerk. Peter werkt met hoogwaardige kwaliteitsproducten, zoals verwarmingsprodue- ten van Remeha: topkwaliteit in cv-ketels en verwarming. Kortom: voor diverse klussen, groot of klein, in en/of rondom het huis staat de vakman van Peter Langedijk Klusbedrijf voor u klaar! www.langedijkklusbedrijf. nl. Voor een vrijblijvende offerte: tel. 072-5322435, mobiel: 06-53738896, peter@langedijkklusbedrijf.nl. HEILOO - Het ondernemersnet werk van BNI Alkmaar Victorie is in het eerste kwartaal van 2012 fors gegroeid. Hierdoor was een grotere ontbijtruim te nodig en deze vond zij bij Fletcher Hotel Heiloo. Op 17 april werd de samenwerking officieel gemaakt. BNI staat voor Business Network International en is een zakelijke en professionele netwerkorganisatie die primair tot doel heeft om hoogwaardige aanbe velingen te genereren voor elkaar. Op dit moment is BNI 's werelds meest succesvolle organisatie in z'n soort, met meer dan 5000 actieve chapters wereldwijd, waarvan 110 actief in Nederland. BNI Chapter Alkmaar Victorie telt momenteel 32 lokale en regionale ondernemers. Wat BNI imiek maakt, is dat slechts één persoon per beroepsgroep tot een chapter wordt toegelaten. Het chapter Victorie Alkmaar heeft nog een aantal branches voor onder nemers in de zakelijke dienstverle ning industrie en wellness lifestyle branche die zij graag willen leren kennen om te kunnen aanbevelen in him netwerk. BNI Chapter Victorie Alkmaar nodigt ondernemers uit om een keer aan te schuiven. Mail naar bni.gevenloont.nh® gmail.com of bel met Randy Wiesell: 06-23924869. HEILOO - Voor vrouwen van alle leeftijdscategorieën heeft Parfumerie Drogisterij Letschert sinds begin 2012 een nieuw deco ratief cosmetica merk Deborah Milano. Dit van oorsprong Italiaanse make-up merk voert een up to date HEILOO - Op zondag 6 mei van 12.00 tot 17.00 uur staat het gezondheidscentrum aan de Westerweg 389 in het teken van Alpe d'Huzes, het wielerevene- ment tegen kanker, dat dit jaar op 6 en 7 juni plaatsvindt. Om zoveel mogelijk geld op te halen bieden een aantal praktijken geheel op vrijwillige basis uiteenlo pende diensten aan. De deelnemers zijn Ann Weldon (praktijk voor pedicure en podologie), Corine Geelhuijzen van Chinees genees kundig centrum KunLun, Maaike en Ron van Home of Balance, Marianne van Wissen van Studio Voetenwerk en podologe Jasja van Veen. Iedereen kan zich die dag modieus assortiment in een gun stige prijsklasse. Alle producten zijn hypoallergeen en veroorzaken dus geen allergische reacties. Op vrijdag 11 mei is er de gehele dag een visa- giste van Deborah Milano aanwezig bij Parfumerie Drogisterij Letschert. Zij is beschikbaar voor al uw vra gen met betrekking tot het merk, laten veiwennen en tegelijkertijd Alpe d'HuZes steimen! Op deze 'weldadige zondag' kunnen bezoe kers tegen betaling genieten van diverse diensten en/of korte behan delingen, zoals het laten harsen van benen, een kleine pedicurebehan deling, een voet/been massage van 15 minuten, een kwartiertje heer lijk ontspannen op de HHP mas- sagebank et cetera. Ook kan men kennismaken met acupunctuur, een echografie van de voet laten maken of kan men terecht voor een voedingsadvies. De gehele dagopbrengst komt via Peter de Meyer uit Limmen, één van de vele deelnemers die de Alpe d'Huez beklimt, terecht bij Stichting Alpe d'HuZes. en het gebruik van de decoratieve cosmetica. U kunt van 09.00 tot 17.00 uur binnenlopen, maar wilt u zeker zijn van een goed advies kunt u nu al een afspraak van 15 minuten maken. Tijdens deze afspraak zal zij u demonstreren hoe u het beste gebruik kimt maken van onder andere de modekleuren volgens de laatste trends. Dus voor een goed en gratis make-up en kleuradvies: Kom langs en maak een afspraak voor 11 mei aanstaande bij Parfumerie Drogisterij Letschert. HEILOO - Deze maand bestaat kla verjasclub EHK alweer zestig jaar en dat werd met de leden afgelopen zaterdag gevierd met een gezellig dagje uit. Iedere maandag wordt er door gemiddeld vijftig personen gekla verjast. Ook wordt er maandelijks (van september tot en met mei) een open drive gehouden, waar ieder een welkom is. Er wordt gespeeld in competitieverband, zowel voor de kaartavonden als voor de drives. De vaste clubavond is op maan dagavond van 19.30 tot 22.00 uur, u bent welkom mee te komen kaar ten. Het nieuwe seizoen start weer op maandag 3 september op een nader te bepalen locatie. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Woensdag 9 mei is er een middag tochtje naar Vreeburg te Schagen. Deze 17de-eeuwse stadsboerderij doet nu dienst als streekmuseum met ingerichte hoerenkamers. In het rijtuiggedeelte staan antieke rij tuigen. Voor koffie met Westfriese krentenmik gaan we naar het gezellige marktplein van Schagen. Vertrek touringcar om 13.00 uur, ook opstapmogelijkheid Egmond aan Zee. Terug eireaa 18.00 uur. Prijs 19,95. Reserveren via tel. 072-5331297. U zou wel graag willen e-mailen en internetten, maar u hebt geen computer en ziet er tegenop om het te leren? Wij maken het u makke lijk. U krijgt vijf maanden een com puter thuis op proef (voor 15,- per maand) en een vrijwilliger komt u in uw eigen tempo lesgeven (koste loos). De probeer-computer is zeer eenvoudig te bedienen. Verdere informatie via tel. 072-5331297 of vraag om de folder met inschrijf formulier. De Gezelschapsbank gaat op woensdag 23 mei eten bij Creighton's in Egmond, aanvang 17.30 uur. Hoofdgerecht is een zalmmoot of biefstuk, met diverse garnituren, cheesecake als toetje, menuprijs 15,-. Aanmelden via tel. 072-5331297. Fietsers vertrekken vanaf het Trefpunt om 17.00 uur. Een gratis proefles Bewegen op Muziek wordt gegeven op dins dag 5 juni van 10.00 tot 11.00 uur. Bewegen op muziek is bedoeld voor mensen met (lichte) bewe gingsproblemen. De oefeningen doen we op en bij een stoel, of met materialen als bal, hoepel en stok ken. De docente geeft balansoefe ningen voor bewuster bewegen en enkele herhalingsoefeningen voor thuis. Voor informatie en/of opge ven, bel 072-5331297. Op donderdag 14 juni van 14.00 tot 15.30 uur organiseren we een rondleiding van Huis Nijenburg en de bijbehorende landerijen. Het landgoed was langdurig eigendom van de families Van Egmond van de Nijenburg en Van Foreest. Er is geen lift aanwezig, deelnemers moeten dus goed ter been zijn. U dient op eigengelegenheid naar Nijenburg te komen waar u wordt ontvangen met een kopje koffie. Prijs 5,-, telefonisch opgeven 072- 5331297. Op een ontspannen manier inspanning leveren, ervaar het door het te doen. Meld u aan voor de gratis proefles op donderdag 24 mei van 14.00 tot 15.00 uur in het Trefpunt. Een nieuwe serie lessen start in september. Taichi Qigong maakt je bewust van je lichaams houding en de wijze waarop het lichaam op inspanning en spanning reageert. Voor opgeven en/of infor matie kimt u bellen 072-5331297. Zondag 3 juni organiseren we een tochtje per touringcar naar de zomerkoninkjes in Benningbroek. Een grote aardbeienkwekerij, waar men op moderne wijze aardbeien kweekt en plukt. Vertrek Trefpunt 13.30 uur, ook opstappen Egmond aan Zee mogelijk. Terug circa 18.00 uur. Prijs 18,95 inclusief rondlei ding en een heerlijke coupe aard beien met slagroom. Reserveren tel. 072-5331297. Op dinsdag 3 juli zet de touring car koers naar Viva Lavendula te Marknesse. Via de dijk Enkhuizen- Lelystad eerst een prachtige tocht langs het water. Pluk uw eigen lavendel tijdens een wandeling. Ook krijgt u een rondleiding, film en een demonstratie destillatie, de winning van etherische olie uit lavendelbloemen. Bij deze tocht kimnen ook mensen in rolstoel met begeleider mee. Vertrek Trefpunt 12.30 uur, ook opstapmogelijkheid Egmond aan Zee. Terug om 18.00 uur. Prijs: zonder rolstoel: 19,95, met rolstoel en met begeleider samen 29,50; voor allen inclusief koffie met een lavendel petitfour, rondleiding en informatiefilm. Reserveren via tel. 072-5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 11