www.eindelijkglasvezel.nl Waarom glasvezel? De hoeveelheid informatie die we met z'n allen verzenden en ontvangen groeit explosief. Daardoor komt het einde van de capaciteit van de bestaande netwerken in zicht. De capaciteit van glasvezel daarentegen is haast onbeperkt en de informatie reist met de snelheid van het licht. Met glasvezel bent u in één keer aangesloten op de toekomst en klaar voor de komende dertig jaar. Zo blijft u bij de tijd. De tv gaat steeds meer op de computer lijken. En de computer op de tv. U gaat film en sport beleven in 3D. U gaat straks minder naar de tv kijken en er steeds meer mee doen. Bijvoorbeeld zelf bepalen wanneer u een bepaald programma wilt bekijken. Zelf meespelen met quizzen en spelshows. Of chatten met verre familie. Wat er ook op u afkomt, met glasvezel bent u er klaar voor en groeit u stap voor stap mee met alle nieuwe ontwikkelingen. Een wereld aan nieuwe mogelijkheden. Glasvezel opent een wereld aan nieuwe mogelijkheden om te werken, leren en ontspannen. Een wereld van minder files, makkelijker persoonlijk contact en unieke ervaringen. Denk aan tv in 3D en internet met de snelheid van het licht. Van glasvezel hebt u onmiddellijk plezier. Uw internet wordt sneller en stabieler, uw beeld wordt scherper en vaak bent u voordeliger uit. En het allermooiste: dat is nog maar het begin. Glasvezel komt. Tenminste, als u dat wilt. Vijf miljoen woningen op glasvezel aansluiten, dat is natuurlijk niet niks. Dat kan niet allemaal tegelijk en gaat zeker jaren duren. Toch hebben we goed nieuws: als voldoende huishoudens in uw woonplaats 'ja' zeggen tegen glasvezel, bent u snel aan de beurt. Want als 30% van de huishoudens voor een glasvezelabonnement bij één van de serviceproviders kiest, dan gaat glasvezel er binnenkort komen. Wordt dat aantal niet gehaald, dan gaan andere plaatsen voor. 2 MEI 2012 UITKIJKPOST

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 12