Bootcamp bij Dorssports Rabobank en golfclub verlengen samenwerking Basketball meisjes spelen mooi seizoen Schaakexamens bij SV Vredeburg Nog minimaal één finale voor Foresters 2 SPORT 19 INGEZONDEN MEDEDELING Bij strijd om kampioenschap mooi spel te zien Foresters 2 kan alle steun gebruiken voor het kampioenschap! Sjoelclub Heiloo Einddrive Heilooër Bridgeclub Open training mini pupillen W Limmen UITKIJKPOST 2 MEI 2012 HEILOO - Ben jij al klaar voor de zomer? Start nu met de nieuwe pro gramma's en extra voordelig! Nog twee maanden en dan begint de zomer. Dorssports biedt voor diegene die nog voor de zomer 'in shape' willen komen de nieuwste fitnessprogramma's van dit moment aan! Dorssports is vanaf april gestart met twee geheel nieuwe programma's: Bootcamp en CXWorx. Bootcamp is een training waarbij zowel kracht als conditionele oefeningen in een eireuitvorm worden afgewerkt waarbij alle spiergroepen aan bod komen. CXWorx is het nieuwste programma van Les Mills en is met name gericht op alle buik, bil- en rugspieren. Beide lessen duren slechts dertig minuten iedereen kan eraan meedoen op zijn of haar eigen niveau! Dorssports heeft nieuwe abonnementen geïntroduceerd. De jeugd vanaf 12 jaar sport nu al vanaf 22,50 per maand en volwassenen vanaf 30,- met het daluren lidmaatschap. Wanneer je voor 14 mei inschrijft profiteer je ook nog eens van extra voordeel! Nieuwe leden krijgen 50% korting op het inschrijf geld en sporten twee weken gratis! Graag tot ziens bij Dorssports: De Dors 5-7, Heiloo. (gevestigd naast Dorssports Tennis), tel. 072-5321106, www. dorssports.nl of info@dorssports.nl. HEILOO - Golf Countryclub Heiloo en Rabobank Noord-Kennemerland zijn al jaren partners. Afgelopen week verlengden GCH en de bank de samenwerking. Op golfbaan Oosterzij, thuisbasis van de club, onderteken den Jan Spaans, Henk de Bruin (beide GCH) en Ugur Pekdemir (Rabobank) de driejarige sponsorovereenkomst. Bankdirecteur Ugur Pekdemir: „Zelf ben ik nog maar kort verslingerd aan golf. Naast de sport zelf, vind ik het fantastisch om een goed gesprek te voeren bij een rondje golf. Voor ons, met onze drukke agenda's, is dit sociale aspect een belangrijke reden om aan deze club verbonden te zijn." Henk de Bruin, viee-voorzitter van GCH, vertelt dat golf in rap tempo een sport voor iedereen wordt. „De tijd dat golf elitair was, ligt achter ons. Het aandeel particuliere golfers en jeugdle den neemt sterk toe. Als vereniging met 500 leden hebben we wel sponso ren nodig. Wij zijn daarom erg blij met deze nieuwe overeenkomst met de Rabobank!" V.l.n.r. Jan Spaans, Ugur Pekdemir en Henk de Bruin na onder tekening van de sponsorovereenkomst. IAS KETBALL HEILOO - De meisjes jonger dan 12 jaar van basketball ver eniging Flashing Heiloo streden zaterdag 28 april om het Noord Hollands Kampioenschap. Zij hadden zich goed voorbereid. In de aanloop naar het kampi oenschap werd er onder de bezie lende leiding van trainer/coach Frank Knegt wel vier keer per week getraind. Het team had de pech dat Bregje Schuiten en Marloes Noort ontbraken. Vooraf was BV Den Helder de favoriet, maar ook de Hoppers had voor dit toernooi een team geformeerd met meisjes die al in een hogere leeftijdsklasse speel den. Het was burgemeester Hans Romeijn die het toernooi opende, na de teams bemoedigend toegespro ken te hebben. De eerste wedstrijd speelde Flashing meteen tegen Den Helder. De meiden van Den Helder lieten super goed basketball zien en maakten duidelijk de grote favoriet voor het Nederlands kampioen schap te zijn. Toch lieten de meiden van Flashing niet over zich heen lopen en wisten bij vlagen goed tegenspel te bieden. Vooral Julia Sunnotel hield zich knap staande als spelverdeler en wist tot goede scores te komen. Ook Anna Hartman hoorde tot de uitblinkers met haar rebounds en keihard werken in de aanval en ver dediging. Na een korte rust werd er meteen weer een volledige wedstrijd gespeeld, nu tegen de Hoppers. In deze wedstrijd werden de speel stere die ontbraken toch wel gemist en opnieuw werd er verloren. De slotwedstrijd ging tussen BV Den Helder en de Hoppers waarbij Den Helder geen spaan heel liet van de tegenstander. Het toernooi werd met overmacht gewonnen door Den Helder. De meiden van Flashing en hun trainer/coach kunnen terugzien op een unieke ervaring en kunnen trots zijn op de enorme progressie die zij gemaakt hebben dit seizoen. Voor het stap 3-examen zijn bij SV Vredeburg geslaagd: Bas Wempe, Bram Brantjes en Thomas van der Wijk (vlnr) met hun docent Hidde Ebels. Foto: Dick Aatjes SCHAKEN LIMMEN - Bij Schaakvereniging Vredeburg wordt het edele schaakspel niet alleen in com petitieverband bedreven. Ook wordt, onder leiding van jeugd- coördinator Dick Aafjes, ieder jaar een opleidingsprogramma voor de schaakjeugd aangebo den. Daarvoor wordt gebruik gemaakt van de stappenmetho de van Koninklijke Nederlandse Schaakbond. Afgelopen seizoen werden de lessen, op kimdige en plezierige wijze, gegeven door Dick Aafjes (stap 1), Bert Hollander (stap 2), Hidde Ebels (stap 3) en Jos Admiraal (stap 5+). Schaakles klinkt misschien een beetje saai, maar kinderen die van spelletjes en puzzeltjes houden vinden het hart stikke leuk. En dan op een zaterdag middag in april komt er een heuse examinator van de Schaakbond naar Limmen om de examens af te nemen. Een spannende aangelegen heid, omdat de meeste kinderen nog niet vaak een examen gedaan heb ben. Maar, dankzij de goede voor bereidingen, ging het dit jaar in alle gevallen helemaal goed. Alle twaalf deelnemers aan de examens voor stap 1, 2 en 3 kregen het diploma uit gereikt. De cursisten voor het uiterst moeilijke stap 5+ doen er trouwens twee jaar over: zij doen volgend jaar examen. Voor stap 1 slaagden David Bakker, Dave Droog, Michael Droog, Tijmen Min, Christiaan Voorwalt en Bas van Vliet. Het felbe geerde stap 2-diploma was er voor Joost van Vliet, Mans Perez en Jort Houben. Het pittige stap 3-examen was geen onoverkomelijk probleem voor Bram Brantjes, Bas Wempe en Thomas van der Wijk. Na de zomer begint er weer een nieuw seizoen van schaaklessen. Inschrijven daar voor kan via de website van SV Vredeburg. VOETBAL HEILOO - Door een 1-2 over winning op Volendam 2 speelt Foresters 2 nog minimaal één finale in de strijd om het kampi oenschap in de tweede klasse A. In het palingdorp zorgden doel punten van Boyan Blanchard en Nick Wolven ervoor dat de volle drie punten mee naar Heiloo gingen. Hierdoor zal het kampioenschap pas op de laatste speeldag wor den beslist tijdens een onderlinge confrontatie tussen koploper FC Uitgeest 2 en Foresters 2. Onder John Meijerse, die na dit seizoen stopt als trainer bij Foresters, werd al twee jaar ach ter elkaar de playoffs voor promo tie naar de tweede klasse bereikt, maar achtereenvolgens rkw Velsen en Hellas Sport lagen promotie in de weg. Dit seizoen leek Foresters lange tijd anoniem in de midden moot mee te gaan draaien maar door een knappe inhaalrace is het verschil met koploper FC Uitgeest 2 nog maar drie punten. Komende zondag is datzelfde Uitgeest de tegenstander van Foresters op het kunstgras in Heiloo. De onderlinge confronta tie eerder dit seizoen leverde een 4-1 overwinning op voor Uitgeest. Afgelopen week had trainer John Meijerse echter voor het eerst de beschikking over een nagenoeg blessure- en schoreingsvrije selec tie en tegen Volendam bleek dat er dan bij vlagen zeer verzorgd voet bal gespeeld kan worden. Komende zondag zal blijken of dit genoeg is om Uitgeest van de overwinning af te houden. Bij winst op Uitgeest kunnen beide ploegen zich opmaken voor nog een onderlinge confrontatie, want de regels van de KNVB schrij ven voor dat er een beslissingswed strijd om het kampioenschap moet worden gespeeld als twee ploegen op een gedeelde eerste plek ein digen. Foresters 2 kan alle steim gebruiken op weg naar het kampi oenschap! De wedstrijd zal zondag 6 mei om 11.00 uur worden gespeeld bij Foresters. Entree is gratis. HEILOO - Donderdag 26 april heeft Sjoelclub Heiloo het sei zoen afgesloten en de heer J. Pruim is clubkampioen gewor den, met een wedstrijdpunten- aantal van 43. Het nieuwe sjoel seizoen begint op donderdag 6 september om 20.00 uur in Het Trefpunt. Voor informatie, tel. 072-5339775 of me.kaandorp® quieknet.nl. De einduitslagen van seizoen 2011-2012 zijn als volgt. Ere klasse. 1. Mv. R. Kaandorp, 138.7, 2. Hr. Th. Kaandorp, 135.2, 3. Mv. M. Klaver, 128.5. A-klasse: 1. Mv. Th. v. Baar 123.1, 2. Mv. G. Nieuwenhuis, 120.4, 3. Mv. E. Kraakman, 119.7. B. klasse. 1. Mv. D. Czeyki, 117.5, 2. Mv. M. Zondervan 117.3, 3. Hr. B. Schoenmaker 116.4. C. klasse. 1. Hr. J. Pruim, 108.5, 2. Mv. A. Bult, 106.7, 3. Mv. C. Bergman, 105.5. HEILOO - De Heilooër Bridgeclub heeft in het zalencen trum 't Loo met de einddrive het seizoen 2011-2012 afgesloten. Ook reikte voorzitter mevrouw Elly Hentzen de kampioens bekers uit. In de donderdag avondcompetitie zijn in de A-lijn Margareth de Bruyekere en Nel Stark kampioen geworden. Ria en Wim de Nijs eindigden als tweede. In de B-lijn behaalden Jan Huting en Aad Kemper het kampioenschap, met Berry en Anneke Kuiper als tweede. Kampioen in de C-lijn werd het duo Anne Haanstra - Hans Rutjes. Cocky en Jan Piet ein digden hier als tweede. Joke en Frans Soetere werden in de D-lijn kampioen, met de dames Aleid van de Noord en Gitta Rotteveel als tweede. In de A-lijn van de dinsdagavondcompetitie zijn Cees van der Steen en Jan Huting kampioen geworden. Marga van de Mark en Ria Ribberink werden in de B-lijn kampioen. In de slemcompetitie van dinsdag en donderdag wisten opnieuw de dames de Bruyekere en Stark de hoofdprijs in de wacht te slepen. De uitslagen van de einddrive waarin 44 paren om de prijzen streden is: A-lijn; 1. Margareth de Briuyekere - Nel Stark 71,11; 2. Tiny Olgere - Ger Weel 66,67; 3. Joop Boukens - Johan Neefjes 58, 33. B-lijn: 1. Columby Coebergh-Kees Tiel 67,36; 2. Remy Kramer - Greetje Meuleman 58,33; 3. Anneke Plas- John van Poeijer 52,78. C-lijn: 1. Tineke en Cees van der Steen 63,19; 2. Cocky en Jan Piet 59,03; 3. Marianne en Anne Brouwer 58,33. D-lijn: 1. Henny Post- Gerda Smit 62,78; 2. Ria en Wim de Nijs 62,22; 3. Rie Oosterwijk- Annie Warmenhoven 56,11. www. heilooerbridgeelubnl. LIMMEN - Voetballen is heel leuk om te doen en zeker bij de mini-pupillen. De kinderen leren mikken, dribbelen, afpakken, samenwerken, veel scoren, val len en weer opstaan. Op woens dagmiddag zijn de trainingen. Dan worden door enthousiaste trainers/spelleiders vier spel- onderdelen uitgezet die passen bij de ontwikkeling van deze kinderen. Op zaterdagochtend om 09.30 uur zijn de landenwed- strijdjes en spelen de kinderen vier tegen vier op kleine veldjes in prachtige landenshirts. De open training is op woensdag 9 mei van 15.00 tot 16.30 uur. Inlichtingen: Moniek Groot, tel. 072-5054315.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19