Dartseizoen Oosthonk sluit met 601 toernooi De Duinlopers lopen Lenteloop in zonnetje! GTH springers en turnster in actie! El van Foresters speelt districtfïnale KNVB beker SPORT 21 Junioren HSV Ci kampioen Meervogels E2 wint beker Bridge Club 't Oosthonk Zwarte banden voor Jasmijn en Gaby Heren Senioren Competitieteam Golfclub kampioen UITKIJKPOST 2 MEI 2012 HEILOO - De junioren van HSV Cl zijn zaterdag 28 april bij én tegen Jong Holland kampioen geworden in de eerste klasse. Een mooi sportief resultaat aan het einde van een geweldig seizoen vol plezier. De spelers van HSV Cl zijn: Tobias Apeldoorn, Roel Bakker, Benjamin Conthe, Zeb de Haas, Lucas Harlaar, Max Janssen, Dillan Meijer, Johan Oiy, Rick Ory, Leon Schilder, Lars de Vré, Ryan de Waard, Mike Wesselink, Maximo van Wijk, Dave Burger, Stijn Roemer en Kielen Zuurbier. Trainer is Patrick Robert, motivator Ger de Haas en mascotte Aron Schilder. AKERSLOOT - Op donderdag 26 april is Meervogels E2 er in geslaagd om de halve finale voor de beker te winnen. In de thuis wedstrijd tegen OFC E3 werd in een spannende wedstrijd aan het langste eind getrokken, door de wedstrijd met 2-1 te winnen. Op zaterdag 19 mei om 10.00 uur gaat Meervogels E2 naar het complex van Legmeervogels in Uithoorn, om daar de finale te spelen tegen DSO/Ultrajeetum El. Het team bestaat uit leiders Arnold Schouten en Roel van Seventer en spelers Nick Kager, Jelle Gozeling, Tijmen Smit, Wahid Haidari, Jordi Schouten, Max Pieterse en Dirk van Seventer voor Daan Kippersluis. HEILOO - De uitslag van woens dag 25 april: Lijn 1. G. Voskuil-R. Hogeslag 64,38% 2. Fam. Keesen 55,21%, 3. D. d. Klerk - J. Beerse 53,75% 4. L. Santifort - L. Eveleens 52,60%, B. Lijn 1. P. Hogeslag - H. Koomen 69.10% 2. T. Woldendorp - A. Kuik 58,85%, 3. B. v. Dortmont - N. Jacobs 56,25%, 4/5 J. Staphorsius - T.d. Haas en Fam Haanstra 54,17%. DARTEN HEILOO - Zaterdag 28 april werd het dart seizoen in het Oosthonk met een spannend 601 toernooi afgesloten. Oud ere divisie speler Dirk Kaan won in een mooie finale van Thijs Glas die daardoor in de eindranking gelijk kwam met Gerard Bruin. Jeff de Ruiter moest genoegen nemen met de derde plaats in de ranking doordat dezelfde Dirk Kaan hem in de kwartfinales uitschakel de. Vierde werd Peter Schouten en vijfde Edwin Schuit. Bij de dames pakte Natasja Kost de eerste plaats zowel op het toernooi als in de eindranking, Bianca Olie werd twee de en Renske Folbers derde. Liefst twaalf maal werd de maxi male score van 180 genoteerd en de hoogste finish kwam met 122 op naam van Thijs Glas.Over het gehele seizoen vonden negentig dartliefhebbers meerdere malen het Oosthonk om in een gezellige en sportieve sfeer him kunnen met anderen te meten. In september is het eerste van een nieuwe reeks van zes toernooien. HEILOO - Op vrijdag 27 april is het Heren Senioren competitie team, bestaande uit Tom van der Stam, Frans Jansen, Louis Laan, Bouke de Boer, Herman Rotteveel, Jos Kuyper (niet op de foto) en Kees Kaandorp, op overtuigende wijze kampioen geworden. In een rechtstreekse confrontatie met de andere kanshebber, het team van de Noordhollandse uit Alkmaar, werd gewonnen met een monsterzege van 15-3. Op het prachtige golfcomplex van de Haarlemmermeersche golfclub in Cruquius werd de competitie afgesloten met dit fantastische resultaat. Promotie naar de vier de klasse is hiermee een feit. Aangeleverde foto HARDLOPEN EGMOND - De vogels fluiten, de bomen lopen uit, de krokussen schieten de grond uit en rok jesdag komt steeds dichterbij. Alle reden voor Loopgroep De Duinlopers om een sportief en gezellig evenement te organise ren, te weten een Lenteloop! Op zaterdag 21 april liepen zo'n dertig Duinlopers 'op tijd' door in de namiddag mee te doen aan deze lenteloop. 's Ochtends tijdens het uitzetten van de route regende het nog pijpenstelen. Maar gelukkig klaarde het halverwege de middag voorzichtig op. En tegen de tijd dat de Lenteloop startte, brak een heer lijke lentezon door. Voor de 'hele goede Duinlopers' bedroeg de totale lengte van de loop 10 kilometer. De 'goede Duinloper kon kiezen voor zes kilometer. De start en finish waren op het par keerterrein aan De Bleek, Egmond aan de Hoef. De route voerde over verharde en onverharde paden. De Duinlopers gingen slingerend door het veld en stampend door de duinen. Ook het strand werd niet geschuwd. Met een opkomend tij en mulle tractorsporen in het zand van wege de opbouw van de strandhuis jes viel dat, ondanks een windje in de rug, nog niet mee. Het was voor De Duinlopers een goede manier om eens te testen welke vooruitgang ze maken als recreatief hardloper, die trouw elke week een duurloop en/ of intervaltraining doet. Het was een manier om een keer écht tot het gaatje te gaan. Een keer écht de eigen grenzen te verleggen. Waarbij voor de één het neerzetten van een snelle(re) tijd de doelstelling was. En bij de ander juist het lekker en relaxed hardlopen voorop stond. Alle Duinlopers hebben afgelopen zaterdag een geweldige persoon lijke prestatie neergezet. En, ze zijn elk een medaille rijker. Voor meer informatie zie ook www. duinlopers, blogspot. com. Op zaterdag 21 april liepen zo'n dertig Duinlopers 'op tijd' door in de namiddag mee te doen aan deze lenteloop. Aangeleverde foto L 1' dan Jasmijn Lesterhuis HEILOO - Na maanden extra trainen was het zover: de zwarte band examens voor judo. De locatie was het mooie Gilze in Noord Brabant. Omdat Gaby de By (links) recent Nederlands kampioen is geworden krijgt zij de zwarte band uitgereikt als bijzondere promotie. Jasmijn Lesterhuis moest als nummer 2 van Nederland nog wel even aan de bak met Gaby als valmaatje. Er werd zeer streng geëxamineerd. Van de 16 kandidaten slaagden er slechts zes. Jasmijn en Gaby (beiden net 16 jaar geworden) lieten een heel goed examen zien. De examinatoren waren direct overtuigd en daarmee was het zwart in één maal binnen. Jasmijn is in huize Lesterhuis de laatste die de bruine band voor de zwarte verruilt; haar broers en ouders gingen haar voor. Foto: Menno Lesterhuis TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Zaterdag 21 april sprongen vijf springers van GTH de tweede plaatsingswedstrijd trampolinespringen. In de och tend sprongen GTH trainsters Liesbeth Oonk en Leontine Warmer hun synchroon wed strijd. Zij sprongen een goede wedstrijd wat resulteerde in een eerste plaats. Met het resultaat van de eerste wed strijd (eerste) zijn zij nu geplaatst voor het NK. In de middag was het de beurt aan Nadja Boersen (pupil), Beau van Diepen, Raquel Schouten, Casper Arends en Zilver Stavenuiter (jeugd). Er werd gestart met de veiplichte oefening. Daarna kwam de eerste keuze, alle drie de meiden sprongen een mooie eerste keuze:Nadja en Beau (20.00) en Raquel (22.90). De wedstrijd werd afgesloten met de tweede keuze, zowel Casper (18.70) als Zilver (19.40) sprongen deze oefening prima uit. 11e springers hebben zich weer verbeterd ten op zichte van de vorige wedstrijd. Eindklassement: Casper 14de, Zilver elfde, Beau negende, Raquel zesde en Nadja vijf de. Liesbeth en Leontine sprongen ook indiviudeel, Liesbeth werd acht ste en Leontine tweede. Individueel heeft zij zich ook geplaatst voor het NK. Turnster Milenka Hoorn kwam die middag in actie op de derde competitie te Beverwijk. Milenka turnde een goede wedstrijd, op balk was zij zeer stabiel en stond HEILOO - Op 19 mei speelt de El van Foresters in de district finale West 1 van het KNVB- bekervoetbaltoernooi. Dat is een imieke prestatie in de historie van de Heilooër voetbal club, maar kwam niet geheel onver wacht. Al eerder in dit seizoen werd het talentvolle E I-team najaars kampioen en draait de ploeg van coaches Mick en Rik ook nu weer mee in de top van de voorjaarscom petitie. De districtsfinale van het bekertoernooi werd bereikt na een prachtige en dik verdiende 6-4 over winning op Geel Wit uit Haarlem. In deze halve finale moest Foresters het doen zonder de geblesseerde Skip en Jim, teiwijl na rust, bij een dan ook met de radslag! Helaas ver liep vloer niet zoals verwacht maar sprong ging daar in tegen super: 12.40! Milenka sloot de wedstrijd af op brug, hier turnde zij een perfecte oefening: 12.95! stand van 4-1 voor Foresters ook Tim met een knieblessure moest afhaken en er geen andere wissels meer beschikbaar waren. Als leeu wen werd er echter door de over gebleven zeven mannen geknokt om de voorsprong uit te bouwen danwel te behouden, maar met de felle wind en regen tegen was het Geel Wit dat het voor rust nog zo dominante en lekker voetballende Foresters, behoorlijk onder druk wist te zetten en terugkwam tot uit eindelijk 6-4. Met de prachtige tref fers van Hidde, Stef, Thijs en Tim in herinnering, kon Foresters de zege dus terecht mee naar Heiloo nemen en alvast dromen van een nog mooi er resultaat: het in de finale verove ren van de KNVB-beker!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21