Heiloo contact HEILOO Wilt u langskomen in het gemeentehuis? 13 Burgerzaken GEMEENTE Raad en (raads)commissies Evenementen Openingstijden Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 9 MEI 2012 Vergaderingen raadscommissies De raadscommissievergaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis en zijn open baar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Naast de vaste punten, staat op de agenda Maatschappelijke Zaken maandag 14 mei 2012 - Wijziging gemeenschappelijke rege ling GGD Hollands Noorden - Startnotitie lokaal gezondheidsbeleid 2012-2016 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Bestuurlijke Zaken dinsdag 15 mei 2012 - Uitgangspunten Gemeenschappelijke Regelingen Noord-Holland Noord - ol en positie van de gemeenteraden Regio Alkmaar Openbare Ruimte woensdag 16 mei 2012 - Presentatie herstructurering bedrij venterrein De Oude Werf - Wijziging in samenstelling raadscom missie Openbare Ruimte - Regionaal Waterplan Bergen, Castricum, Heiloo - Benoemen leden en vaststellen Reglement van Orde van nieuwe adviescommissie Ruimtelijke Kwaliteit Heiloo - Betaalbare koopwoningen bespreek- notitie van Heiloo-2000 over Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie of wilt u zich aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met mevrouw D. van der Schuur, commissiegriffier van de gemeenteraad, telefoonnummer 072 535 6793 of e-mail griffie@heiloo.nl Vergadering Monumentencommissie De Heilooër Monumentencommissie vergadert op dinsdag 15 mei om 15.30 uur in het gemeentehuis, kamer 1 Deze vergadering is openbaar. Naast de vaste punten staat op de agenda - Mededelingen en ingekomen stukken: Glas-in-lood raadzaal, Hutkoffer, houtwallen - Stand van zaken toekomst HMC - Bouwplannen: Curtiuslaan 3, Nic. Beetsweg 94 - Archeologie: stand van zaken - Voorlichting: Open Monumentendag - Herbestemming Willibrordusgebouw Meer informatie Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met mevrouw A. van Breugel, secretaris van de Monumentencommissie, telefoonnum mer 072 535 67 44. Evenementenvergunningen De burgemeester heeft vergunning verleend op basis van artikel 2:25 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo 2010 voor het organiseren van de start van de Kustrally. Dit vindt plaats op het Stationsplein op zater dag 2 juni. Tevens wordt er gebruik gemaakt van een omroepinstallatie, (verzending brief: 3 mei 2012) De burgemeester heeft vergunning verleend op basis van artikel 2:25 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo 2010 voor het organiseren van een spelletjesdag. De spelletjesdag vindt plaats op 6 juli nabij de slee heuvel in Heiloo. Tevens is ontheffing verleend van het verbod om te over nachten in tenten buiten een officieel kampeerterrein van 6 juli tot en met 7 juli op het terrein van de atletiekvereni ging Trias aan Het Maalwater, (verzending brief: 3 mei 2012) Ontheffingen Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben ontheffing verleend aan Streetwise Direct Dialogue BV voor het deur-aan-deur werven van donateurs voor goede doelen van 1600 tot 2100 uur op: - 27 mei t/m 2 juni van - 1 juli t/m 7 juli van - 8 juli t/m 14 juli van 16.00 tot 21.00 uur; (verzending brief: 3 mei 2012) Zeekamplaan en Hoefcamplaan weer als nieuw De gemeente Heiloo houdt regel matig wijkavonden. Tijdens de wijkavond in Heiloo Zuid hebben veel inwoners gevraagd om de rommelige aanblik van de straat en het parkeren te verbeteren. Zij zijn zelf ook met goede ideeën gekomen. Hiermee is de gemeen te aan de slag gegaan op de Zeekamplaan en Hoefcamplaan. Inwoners van deze straten zeg gen erg tevreden te zijn met het resultaat. De burgemeester heeft ontheffing verleend van de sluitingstijd aan de Stichting Wereldwinkel Heiloo op zon dag 24 juni van 12.00 tot 17.00 uur. (verzending brief: 3 mei 2012) Bezwaar Tegen deze besluiten kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de verzenddatum bezwaar maken door een brief te sturen aan de burgemees ter of het college van burgemeester en wethouders. Vermeld in de brief uw naam, adres, datum, een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt en de reden van het bezwaar. Vergeet uw handtekening niet te zetten. Een bezwaarschrift schorst de uit voering van het besluit niet. Als u dat wel wil om spoedeisende redenen, moet u hiervoor ook een verzoek om voorlopige voorziening sturen naar de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u hiervan gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 1 mei Geboren Jacky C. Dekker d.v. B.N.P. Dekker en S.J. Rus Lisa J. Schoorl d.v. S.P.J. Schoorl en P.A.J. Blokker Merijn J. Giesbertz z.v. R.H.J. Giesbertz en S.E. Bakker Lianne P. van Nieuwmegen d.v. D. van Nieuwmegen en L. Dekker Luuk Edelman z.v. E.A.. Edelman en M.A.M. Baart Nout de Vos z.v. F. de Vos en C.A. Smorenberg Hiske H. van der Peet d.v. A.J. van der Peet en J.H.M.M. Eyck Yuri M. Strategier z.v. R. Strategier en A.K. Naus Anne L. Hanraads d.v. G.J.S. Hanraads en M.W. Maathuis Mikey Kuijper z.v. I.P. Kuijper en S. Brouwer Huwelijksaangiften/ aangiften gereg. partnerschap F. Dijkhof en N.C.T. Vermeulen Huwelijken/ Gereg. partnerschappen W.F. Hoeben en M. van Beek N.L. Northcutt en R.R. van Kiel M.P.Post en M. Zoutman S. van Goor en M. Bakker Overleden G.E. Bouberg Wilson N. Denneman M.S.D. Zekveld wv Jellema G.H. Romeijn ev Lavertu H. Twisk M.A.M. Jaspers ev Koeleman M. Schuddeboom wv de Vries D. Ooms A.M. Zoon wv Lammers A.C. Langedijk wv de Waard Vanaf 1 mei werken de publieksbalies Bouwen en Wonen en Burgerzaken op afspraak. Kijk voor meer informatie op www.heiloo.nl nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 13