IpWBpflipl WHmm Wisselend succes voor De Foresters Jasmijn Lesterhuis en Gaby de By actief op Europacup in Berlijn Clubkampioenen bridgeclub Sans Atout 4 Kampioenen bij Golfclub Heiloo SPORTNIEUWS UIT DE REGIO HSV MPi ongeslagen kampioen Limmen Di kampioen 9 MEI 2012 VOETBAL HEILOO - HSV MP1: vorig jaar ongeslagen najaarskampioen en nu ongeslagen voorjaarskampioen. De sterspelers van links naar rechts: Joey, Senna, Floris, Luuk, Freek, Teun, Milan, Steven, Joeri, Luuk en Dobbe. Aangeleverde foto HEILOO - In de openingsfase van FC Uitgeest - De Foresters wees alles erop dat de Egels drie punten zouden bijschrijven. Het liep echter anders, niet alleen door goed spel van de tegenstan der. Zo viel de 1-0 uit een vrije trap die Uitgeest door commentaar op de leiding meters dichterbij het doel mocht nemen. In de tweede helft leidde opnieuw een spelher vatting tot een goal: 2-0. Trainer Faber besloot dat Nick Kramer voorin voor gevaar moest zorgen en Emile Gronsfelt kwam in het veld voor Carlo Smit. De teleurge stelde Smit besloot direct de cata comben op te zoeken, wat hem tot verbazing van iedereen een tweede gele kaart opleverde. Deze beslis sing zorgde voor zoveel ophef en onduidelijkheid dat het duel lang stil lag. Tevens was de angel uit de wedstrijd, hoewel De Foresters het nog wel probeerde. Op de laatste speeldag ontvangt De Foresters Zilvermeeuwen en kan dan nog periodekampioen worden. De jong ste jeugd krijgt ook aandacht, in de rust worden MP-wedstrijden gespeeld, na afloop is de finale van de Di Fiorentina Penaltybokaal, er wordt afscheid genomen van een aantal mensen en er is een Dj. De Foresters 2 moest winnen van Uitgeest 2 om samen met Uitgeest bovenaan te eindigen. De Egels slaagden hierin (2-1), doelpunten makers waren Thijs Vlaar en Due Anh Vu. Een fantastische prestatie van De Foresters 2, die donderdag bij v.v. Limmen een beslissingswed strijd spelen. De aftrap is om 19.30 uur. Een uitgebreider verslag is te vinden op: www.deforesters.nl/ nieuws. JUDO HEILOO - Jasmijn Lesterhuis en Gaby de By waren beide door de bondscoach geselecteerd voor deelname aan de Europacup voor Junioren tot 17 jaar in Berlijn. Met ruim zeshonderd deelnemers uit 27 landen, waar onder Japan en Brazilië, een zeer zwaar bezet toernooi. In de klasse tot zeventig kilogram startte Jasmijn met een overwin ning op de Russische Kostenko. Jasmijn kwam er goed onder en scoorde met een fraaie heupworp een ippon. De tweede partij was tegen de latere nummer drie de Duitse Seoeeimadro ging verloren. Omdat Seoeeimarro bij de laatste vier kwam kreeg Jasmijn een her kansing. Ze won vervolgens overtui gend van de Britse Hawkins. Daarna was er een Nederlands onderonsje tegen de Nederlandse concurrente Van Koningsbmggen die Jasmijn na een spannend gevecht won met een yugo. Vervolgens stond de Russische kampioen Gimaletdinova op de tata- mi. De Russische stond te wachten op de overname en werd bestraft voor passiviteit. Toch verschalkte zij Jasmijn eenmaal. Genoeg voor de overwinning. Jasmijn behaalde met de zevende plaats wel weer ran- kingpunten voor het EK. Hiermee heeft Jasmijn op alle vijf de meet momenten rankingpunten gescoord, maar het is niet zeker of het genoeg is voor selectie voor deelname aan het EK later dit jaar. Gaby kwam uit in de klasse tot 57 kilogram. Zij startte voortvarend met een snelle overwinning op de Duitse Beslé door een houdgreep. In de tweede ronde stond Gaby tegenover de Tjechische Szarzeeova. Ook deze partij werd op de grond gewonnen. Met een sankaku houdgreep dit keer. Daarna kreeg Gaby een tegen stander van formaat in de persoon van de Duitse Klose, winnaar van de vorige Europacupwedstrijd inTepli- ce en uiteindelijke derde in Berlijn. Ook dit keer kon Gaby de winst niet naar zich toetrekkenen werd zij veiwezen naar de herkansin gen. Hier trof Gaby de Braziliaanse Bitencourt. In een spannend gevecht kwam Gaby fraai op yugo voorsprong met een beenworp. Vlak voor tijd kwam de Braziliaanse terug met ippon. Een negende plek is wat resteerde voor Gaby. Van alle Nederlandse dames in haar gewicht heeft Gaby het best gepresteerd. Het is ook voor haar de vraag of zij wordt geselecteerd voor het EK in deze tijd van bezuinigin gen bij de Nederlandse Judobond. Wel hebben zowel Gaby als Jasmijn dit jaar laten zien dat zij de aansluiting met de Europese top hebben gevonden door de diverse overwinningen op de afgelopen Europacupwedstrijden. De onder linge verschillen blijken klein. BRIDGEN HEILOO - Op 23 april werd het bridgeseizoen feestelijk afge sloten met een gezellige einde seizoendrive. Na afloop werden de verschil lende kampioenen gehuldigd; club kampioenen werden Wil en Ton van Diepen, de Willem de Zwijger trofee (afvalsysteem) was voor Gré Hommes en Joke Schouten, de Lies Harreveld trofee (puntenkampi- oen) werd veroverd door Jan Slob en Cees Valkering. Tenslotte wer den slemkampioen Bert Hansen en Siem de Jong. Het volgende seizoen start op maandag 3 september met de jaarvergadering. Heeft u interesse om in clubverband te gaan brid gen neem dan contact op met Ton Mooij, tel. 072-5336172 of via t.mooij l@quicknet.nl. LIMMEN - Na een geweldige reeks van 19 overwinningen en slechts twee nederlagen is Limmen Dl afgelopen zaterdag kam pioen geworden in de eerste klasse poule 1. De kampioens wed strijd werd in stijl afgesloten. Het arme Schagen Dl werd met 13-1 van het veld geblazen. Staand: Maarten Admiraal (trai ner/coach), Quentin Aker, Marnix Groot, Joeri Admiraal, Paul Kerssens (vlagger), Cody Kerssens, Stan Liefting, Ron de Nijs, Jaap Menick, Dennis Krook, Roland Duin (trainer/coach). Hurkend: Dirk Hollenberg, Wesley Borst, Boris de Boer, Jos Hollenberg, Wester Knijpers. Aangeleverde foto Jasmijn op weg naar de ippon tegen Kostenko. Foto: Menno Lesterhuis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 23