Kom kennismaken met hockey bij De Terriers! Peter van der Heijdt wint op Nauemasche vaart Kampioenen bij Golfclub Heiloo Pupillen HSV spelen tegen Ajax SPORT 2 7 INGEZONDEN MEDEDELING Veel diploma's bij zwembad Loos Nederlands kampioenen op Jac. P. Thijsse Foresters MP 3 kampioen UITKIJKPOST 9 MEI 2012 'IflViï- HEILOO - Altijd al gedroomd van een hockeycarrière? Dan ligt hier je kans. Op woensdag 16 mei vindt bij hockeyvereniging De Terriërs aan het Vennewater te Heiloo, de opendag plaats. Alle kinderen van 6 jaar en ouder zijn welkom. Gediplomeerde trainers zullen van 15.00 tot 16.30 uur klaar staan, om de kinderen in korte tijd kennis te laten maken met hockey. Nog geen hockeystick in je bezit? Geen probleem, de club heeft genoeg sticks klaarliggen. Zelf sportieve kleding en schoenen aantrekken en je bent er klaar voor! Voor meer informatie: ef-commissie@hvdeterriers.nl. Zie ook de website van de vereniging: www.hvdeterriers.nl. SPORTVISSEN LIMMEN - Zondag 6 mei werd de vierde wedstrijd in de Limmer witviscompetitie gevist. Viswater was de Nauernasche vaart nabij de Forbo. 16 deelnemers vonden een stekje aan de vaart en maakten zich op voor de strijd. Na een uur vissen waren er pas twee vissers die enke le vissen in het net hadden: Mandy Schouws en Peter van der Heijdt. Hoewel er later ook door ande ren enkele vissen werden geland, waren het deze twee vissers die de top van het klassement bepaalden. Marcel Acquoy wist de derde plek te beleggen, ruim voor Co Bakker HEILOO - Ruim tachtig leerlingen van zwembad Loos, hebben in de maand april een diploma of bre vet in ontvangst mogen nemen. De leerlingen voor het Red Jezelf Brevet beten het spits af op woensdagmorgen 18 april. Zaterdag 21 april kwamen de leer lingen voor Zwaardvis en Dolfijn in actie. Het Dolfijn diploma is een overleving diploma waar bij de leerlingen onder andere moeten zwemmen met laarzen en een regenpak aan en zich redden onder een omgeslagen boot vandaan. Bij het techniek diploma Zwaardvis laten de leerlingen mooie zwemslagen en keerpunten zien. Hier dwingt de Vlinderslag altijd weer veel res pect af. De leerlingen voor het A, B en C diploma van de Nationale Raad sloten deze mooie maand af. Iedereen is dan ook heel verdiend met een mooi diploma of brevet naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Red Jezelf Brevet: Milan Paap, Anouk Rommel, Hano Gely, Axel Kuiper, Emma Watson, Eline Biesbroek, Luca Bout, Rik Brasser, Maartje Mooy, Minke Waasdoip, Guus van Wijk, Quint Cassee, Jamie Ranzijn, Miki Alleman, Max Aalders, Anna van der Molen, Freek Hink, Kiki Beemster, Corijn Zegwaard, Sven Tromp, Juup Broekman, Daphne van Velzen. Zwaardvis Brons: Lotte Rijs en Lianne Dekker. Zwaardvis Zilver: Nienke Madderom, Sofie van Neer, Eke van Leeuwen, Brent van Leeuwen, Marijn de Wit. Zwaardvis Goud: Lysanne Hollenberg, Roos Henriet, Jette Hartman, Francien Veiweij. Dolfijn Brons: Bram Ruhl. Dolfijn Zilver: Nadeche van Alphen, Levi Legdeur, Robbert van de Veen. Dolfijn Goud: Eilish Schoemaker, Mario Deliangelos, Inez Bruin. Diploma A: Susan Antoons, Dymfie Beers, Elsemieke Bosch, Philip Dijcks, Vilmos Dijcks, Fabian Dulmers, Floris van Groen, Noémie Hagen, Mats Hendrikszen, Mees Hendrikszen, Joey Hink, Loïs Hulst, Daphne Schuitema, Rover Stoorvogel, Dinand van Tuin, Rik van Velzen. Diploma B: Fiep Adrichem, Micha Allis, Tijs Aubertijn, Bo Beerepoot, Isa Beers, Mitch de Boer, Tara Brouwer, Suus Groot, Steven de Groot, Britt Haanstra, Daphne Henselmans, Ivo Herman, Emma Hulsebosch, Jelle de Jong, Sara Kreher, Anouk Lammers, Nina Olsder, Jort Rommel, Lynn Schindeler, Mila Stoop, Dinand van Veen, Leonie van der Veer, Kiki Vonk, Lotte Wilkens. Diploma C: Buya de Boer, Ruben Speksnijder, Thomas Speksnijder. HEILOO - Drie leerlingen van het Jac. P. Thijsse College in Castricum zijn Nederlands voetbalkampioen geworden! (vlnr:) Sanne van de Velden (De Foresters), Amber Wuring (Vitesse'22) en Jent Bakker (V.V. Limmen) spelen samen in het KNVB team district West I. Afgelopen week hebben de zes districten van Nederland gestreden om het Nederlands Kampioenschap in Wezep. De meiden van West I bleken uiteindelijk het sterkste team van het toernooi! Aangeleverde foto GOLF HEILOO - Op dinsdag 1 mei heeft dames 1 op de Noordwijkse na een uiterst spannende wedstrijd tegen Rozenstein het kampioenschap behaald. De dames uit Wassenaar wer den met maar liefst 15-3 verslagen. Het meest opmerkelijke is wel het feit dat de dames van de Golf- en Countryclub Heiloo na zeven jaar competitie voor de zesde keer kam pioen zijn geworden. De promotie is een feit en ze spelen volgend jaar eerste klasse. Heren 1 GCH is ook kampioen geworden, op 6 mei is met dit feit historie geschreven! Na acht jaar bestaan van de GCH is voor de eerste maal een eerste Herenteam kampioen geworden. Alle wedstrij den werden overtuigend gewon nen. Als klap op de vuurpijl werd de kampioenswedstrijd tegen Crimpenerhout met de maximale score van 18-0 gewonnen. Het succes van het team is te danken aan de ideale mix van jong en iets ouder. De jeugd met Koen van Essen, Wouter Slinger en Huck de Haas vergezeld door de oudere jon geren: Frits Zandbergen, Peter de Vries en captain Douglas Roos van Raadshoven. Aimee Versloot, Anita Bannenberg, Cecile Ouwejan, Dorien Groot, Flora Martini, Geertje de Visser, Liesbeth Kraakman en Titia Berghuis zijn wederom kampioen geworden. Aangeleverde foto en Co Duinmeijer, die gelijk ein digden. In de B-groep was Nico Schouws op stek 2 de enige die op dat stuk van het parcours vis wist te vangen. Hij werd winnaar in zijn klasse maar moest het tegen zijn dochter afleggen. Dick Pekel viste een verdienstelijke tweede plek in de B-groep en is hard op weg om te gaan promoveren. Karl Nuijens wist net voor tijd een vis te vangen om niet visloos derde te worden. In totaal werd er 28 kilo gevangen en bleven vijf vissers zonder vis. Duidelijk geen topwedstrijd, maar een goede prestatie van hen die toch meerdere vissen wisten te ver schalken. Woensdag 18 april mocht een groep HSV spelers tegen de E2 van Ajax voetballen. Aangeleverde foto HEILOO - Woensdag 18 april mocht een groep HSV spelers, bestaande uit tweedejaars E pupillen en eerstejaars D pupil len tegen de E2 van Ajax voet ballen. De wedstrijd werd gehouden omdat Ian Beelen bij de Ajax jeugd zijn talenten laat zien en hij graag eens een oefen wedstrijdje tegen zijn oud ploeggenoten wilde spe len. Na een prima ontvangst op de Toekomst mochten ze ons omkleden in de 'Frank Rijkaard'- kleedkamer. De spelers en speelster stonden te popelen om de krachten te meten. De wedstrijd verliep spor tief en de ploegen waren aan elkaar gewaagd. Ruim een uur later waren de spelers een geweldige ervaring rijker en werd er een foto genomen ter herinnering. HEILOO - Foresters MP 3 is afgelopen zaterdag kampioen gewor den door thuis te winnen tegen Jong Holland. De kleine mannen en stoere meiden waren voorafgaand aan de kampioenswedstrijd erg zenuwachtig. De MP teams splitsten zich op onder leiding van coaches Dirk Leeuwenkamp en Dennis Smit. De coaches hebben het afgelopen jaar enorm goed het team getraind en gecoacht. Beide teams speelden twee spannende wedstrijden. De eerste minuten waren zenuwslopend, Jong Holland bleek een goede tegenstander voor de mannen en meiden van MP3. Maar na drie keer winst en een keer gelijk spel was de winnaar bepaald. Het kampioensfeest werd gevierd in de kantine van de Foresters waar alle spelertjes taart en een beker kregen. Daarna ging het team met z'n allen onder leiding van de coaches en sponsor Richard de Groot lekker eten bij de McDonalds. Foresters is weer een kam pioen rijker, volgend jaar op naar de F-jes! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 27