THEO STET 5000m2 nu 495,- 399,- IEDERE VRIJDAG KOOPAVOND Cl. SPORT 29 SE De Foresters C3 kampioen Limmenaar Kay Pronk overtuigend de sterkste Foresters Ei Kampioen OUD PAPIER Caravanboulevard Heerhugowaard Industrieterrein 'De Zandhorst' Pascalstraat 16, Heerhugowaard T: 072 -571 80 88 Iwww.theostet.nl Openingstijden Maandag: 10.00- 18.00uur Di, Wo. en Do. 9.00 - 18.00uur Vrijdag: 9.00 - 21 .OOuur Zaterdag: 9.00 - 17.OOuur Hoekcombinatie Ritz bank Gerlos Bankstel Christel Hoekbank Vulcano UITKIJKPOST 9 MEI 2012 LIMMEN - Kay Pronk heeft don derdagavond 3 mei op het parcours aan de Eikepage in Limmen de winst gepakt om de Kroone/Liefting Trofee, zonder dat daar iets op af te dingen viel. Kon Pronk zich de vori ge rit nog verontschuldigen voor zijn valpartij in de eerste ronde en zodoende de plekken één en twee op een presenteerblad kon aan bieden aan respectievelijk Michel Agterberg en Michel Pannekeet; dit keer legden beide renners hem geen strobreed in de weg, omdat ze door werkzaamheden niet aan de start konden verschijnen. Kay Pronk kon daarom de andere tegenstan dei's inpakken en regelrecht naar de bloemen rijden. Opzienbarend was het optreden van Dennis Bruin, die de tweede plek voor zich opeiste en nog wel in dezelfde ronde als Pronk. Bruin, meestal actief op het strand, was zeer enthousiast over het parcours en de sportieve sfeer tijdens en na de wedstrijd. Bruin raadt daarom de vele mountain bikecoureurs uit de regio aan deze wedstrijd op de donderdagavond in hun trainingsschema op te nemen. Ook Dennis van Dalen, de motor crosser uit Assendelft voelde zich in zijn element en wist zich samen met Egmonder Henk Jan Verdonk in de frontlinie te handhaven, wat uiteindelijk de volgende uitslag opleverde: 26 jaar 1. Kay Pronk uit Limmen, 2. Oscar Hostee uit Alkmaar. 26 jaar 1. Dennis Bruin uit Limmen, 2. Dennis van Dalen uit Assendelft, 3. Henk Jan Verdonk uit Egmond aan den Hoef. HEILOO - Zaterdag 5 mei is de C3 van de Foresters kampioen geworden. In de laatste wedstrijd van het seizoen moest er gewonnen worden van AFC 34 C2, de nummer 3 van de poule. Dit gebeurde met maar liefst 7-1. Een zeer terecht kampioenschap! Staand vlnr: coach Peter Steenstra, Ralf van Deventer, Dennis Dingerdis, Jesse Renooy, Dimitri Grootenboer, Daan Bijman, Mark Velseboer, Rik Kroef, Tenzin Dangatsang, coach Kees Bijman. Zittend, vlnr: Koen Bijman, Tjibbe Steenstra, Tobias Zandbergen, Damon Sprenkeling, Finn Volger en Stefan Jansen. Op de foto ontbreken coach Peter Ruijter, Sil Ruijter en Jimi van Weert. Aangeleverde foto HEILOO - Na een spannende competitie, die zich kenmerkte door veel blessures en spanning aan kop, is Foresters El voorjaars kampioen geworden in de eerste klasse. In de voorlaatste wed strijd werd gewonnen van de koploper, in de allerlaatste wed strijd gaf het team door de uitslag van 8-1 aan dat zij de terechte kampioen zijn. Een prachtige prestatie, die vooral aan een sterk collectief toe te kennen is. Nog mooier is: dit kampioenschap is voor deze groep jongens het zesde op een rij! Al sinds dit team gevormd werd in de F-jes, rijgen zij de titels aaneen. Vanaf vol gend jaar spelen deze toppers op een groot veld elf tegen elf. Deze titel is derhalve een prachtige afsluiting van een mooie reeks, waarmee ook een mooi stukje clubhistorie kan worden bij geschreven. Aangeleverde foto Tweede zaterdag van de maand Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huisactie in het Blockhovepark en plan Oost. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverzamelplaatsen langs de weg, voor 13.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schoolu ren tussen 08.45 en 1-5.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1, tussen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, container naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basis school de Zuidwester, sportvereniging De Foresters, hoc- keyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSV, container op parkeerterrein sportpark, Het Maalwater 4. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubgebouw - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Maandag t/m vrijdag - Dojo 't Loo Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schoolu ren tussen 08.4-5 en 1-5.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1, tussen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, container naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basis school de Zuidwester, sportvereniging De Foresters, hoc- keyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Geldig t/m zaterdag 19 mei. Prijzen en drukfouten voorbehouden, kleuren en stoffen kunnen afwijken. WK19MID Een prachtige hoekbank voor een te gekke prijs. In deze opstelling 1275,-. De hoekcombinatie Ritz is in diverse stofsoorten en opstellingen te verkrijgen. 2-zits onVffd In tal van stoffen lederlook en afmetingen te verkrijgen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 29