Alles voor beregening! Beter horen? Ga naar Beter Horen bij Zonneveld Optiek TECHNIEK ADVIES JAAR INFORMATIEMARKT over zonne-energie en energiebesparingsmarkt op donderdag 24 mei a.s. ZONBESPAARTBV rsartikelen Volg ons ook op Facebook Twitter Doe de gratis hoortest in 3 minuten optiek Al 100 jaar Zonbespaart BV, specialist in zonne-energie, organiseert op donderdagavond 24 mei a.s. van 19.00-22.00 uur een informatieavond over zonne-energie, zon- newarmtesystemen en andere energiebesparende maatregelen. Op de energiebesparingsmarkt treft u een showroom aan met zonnepanelen, omvormers en montagematerialen alsmede stands met duurzame en milieubewuste producten als LED-verlichting en zonneboilers. Daarbij zijn er de volgende interactieve presentaties: 20.00-20.30 uur: Dhr. Meijne, directeur van Zonbespaart, en dhr. Monteban van Lammers Toepoel over zonne-energie in relatie met zonne- stroom (zonnepanelen) en zonnewarmte (zonneboilers). 20.30-21.00 uur: Dhr. Schoeman, directeur van de Solarteurs Unie Nederland (SunNed), over SunNed en haar organisatie. 21.00-21.30 uur: Dhr Jelte Brandsma over Energie Prestatie Advies.( EPA) Vragen over kostenbesparing op korte, middellange en langere termijn en een EPA voor uw woning kunt u aan deskundigen voorleggen. Ook kunt u informatie krijgen over de zeer aantrekkelijke aanbiedingen van zonnepanelen: dankzij onze leveran cier Libra en de samenwerking die Zonbespaart is aangegaan met SunNed, hebben zij collectief panelen aangekocht die tegen een goede prijs geleverd kunnen worden aan particulieren en bedrijven. De energiebesparingsmarkt wordt gehouden in Hotel Borst, Van Oldenbarneveldweg 25 in Castricum. U bent vanaf 19.00 uur tot 22.00 uur welkom om de markt te bezoeken en vanaf 20.00 uur om de presentaties bij te wonen. Voor meer informatie kunt u kijken op onze website www.zonbespaartbv.nl wildkamp.nl Onder andere: Sproeiers Buizen Slangen Koppelingen Bevloeiingssystemen Beregeningsbesturing Accessoires Ook helpen wij u graag met uw op maat gemaakte beregeningsplan! Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties, vacatures en andere interessante ontwikkelingen! Stationsplein 24, 1851 LN Heiloo De hoorspecialist Goed horen is net zo belangrijk als goed zien. U ontdekt het bij Zonneveld Optiek. Dankzij een samenwerking met Beter Horen kunt u daar namelijk ook terecht voor een persoonlijk hooradvies van onze StAr-gecertificeerde audicien en een hooroplossing die echt bij u past. Bovendien garandeert Beter Horen altijd de laagste prijs op het gehele assortiment. Zo krijgt u de beste hoorzorg én betaalt u nooit teveel. Wilt u direct een afspraak maken? Bel dan 0313 - 48 56 78 of loop eens binnen voor een gratis hoortest. Binnen 3 minuten weet u hoe het met uw gehoor is gesteld. De Beter Horen audicien ontvangt u graag bij Zonneveld Optiek. l 6 MEI 2012 UITKIJKPOST wildkamp 49 Wij hebben oog voor uw oren Wildkamp Heiloo De Hoefsmid 7 T 072 - 53 23 133 Zonneveld

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 16