Charlotte Knegt Nederlands kampioen basketball U18 Meiden MD1 uit Limmen in finale Rodi Media Cup Geplaatst voor NK trampolinespringen DVW Jeugdvissen is weer gestart SPORT 17 Dennis Bruin blijft jeugd de baas Mini Toernooi voor de minipupillen van VV Limmen UITKIJKPOST 16 MEI 2012 De voetbalmeiden van MD1 strijden vrijdag om de Rodi Media Cup. Aangeleverde foto VOETBAL LIMMEN - Vrijdag 18 mei (de dag na Hemelvaart) speelt het vrouwenelftal van Telstar WNH de laatste wedstrijd van dit seizoen. Tevens wordt die dag gestreden om de RODI Media Cup. Bij alle thuiswedstrijden van de Telstar-vrouwen zijn voorrondes gehouden voor deze grote fmaledag. Tijdens de rust is er beslist wie de dagwinnaar werd. Deze dagwin naars spelen het eindtoemooi om de wisseltrofee: de Rodi Media Cup. In totaal doen er acht verenigingen VISSEN HEILOO - Op donderdag 10 mei is de eerste jeugdwedstrijd van De Vroegte Wint gevist aan het mooie water van plan Oost. Om 18.00 uur meldden zich veer tien enthousiastelingen op het parkeerterrein bij de Loet. De kinderen waren bepakt met hengels, foedralen, lokvoer en viskoffers. De weersomstandigheden waren zeer wisselend, van een straaltje zon tot een flinke bui tijdens de wedstrijd. Het vispareours was voorzien van de welbekende vak ken met nummers waarvoor geloot moest worden. Na het startsignaal middels een ouderwetse koperen luchthoom van 'ome Jan' werden de hengels ingegooid. De spanning was van de gezichten af te lezen, nadat mee die worden verdeeld over twee poules. De meiden uit Limmen gaan de eerste wedstrijd aan om 15.30 uur en mogen dan nog twee keer spelen om de strijd om de Rodi media cup. De club die met de meeste suppor tei's vertegenwoordigd is tijdens de wedstrijd, wint een clinic voor vijf teams in het najaar en krijgt tien ori ginele eredivisievrouwen wedstrijd ballen uitgereikt. Het lijkt de dames van Limmen weer leuk, om net als 9 december, weer met veel suppor tei's in het stadion te zitten. Kom de meiden van MD1 uit Limmen aan moedigen in het Tata Steel Stadion, in Velsen-Zuid. de eerste vissen bij de schubben genomen konden worden verander de deze in glimlachen. De aanwezi ge oudei's en begeleiders zetten alle zeilen bij om de kinderen te helpen, van het veivangen van haakjes, tuig jes tot het maken van lokvoer. In totaal werden er 34 vissen in circa één uur gevangen en werden allen na het onthaken direct teruggezet in de vijver. De heel sterk vissende Joëlle van Duuren ving in totaal negen vis sen en won hiermee de wedstrijd gevolgd door Claudia Keppel en Robin Nieuweboer samen op de tweede plaats. De gedeelde derde plaats was voor Tamara van Duuren en Stan van der Werf (helemaal op de fiets vanaf de Hogeweg). De volgende wedstrijd is op 31 mei, zie voor details en opgave www.devroegtewint.nl BASKETBALL HEILOO - Afgelopen weekend is Charlotte Knegt met haar team van BV Den Helder Nederlands kampioen meisjes U18 gewor den. Charlotte heeft een dubbel lidmaatschap en speelt ook nog bij Flashing Heiloo. Charlotte is eerder tweemaal geselecteerd voor het Noord- Hollands team en met haar rayon werd ze ook al tweemaal kampioen van Nederland. Veel van de meisjes van dat team spelen in Den Helder en dus maakte ook Charlotte de oversla]) naar BV Den Helder. Enkele weken geleden werd BV Den Helder al kampioen van Noord-Holland en daarmee plaatste het team zich voor het Nederlands kampioenschap. In de eerste wedstrijd trof het de kam pioensformatie van Grasshopper's. Grasshoppers speelt met een aantal internationals en was de favoriet voor de titel. Al snel stond BV Den Helder meer dan tien punten ach ter. Het team knokte zich echter terug in de wedstrijd en won met vier punten. Dat bleek bepalend TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Birgit Stevenson uit Heiloo, uitkomend voor de trampolinevereniging Triffis uit Alkmaar, heeft zich voor het derde achtereenvolgende jaar geplaatst voor deelname aan het NK in de klasse C Meisjes Junioren. De springer's van district West troffen elkaar in Alkmaar voor de laatste uit een serie van drie plaat- singswedstrijden. In het eindklasse ment van deze serie eindigde Birgit op een fraaie derde plek door één keer het zilver te veroveren en twee keer het brons. Op 16 juni zal Birgit proberen in Rotterdam haar zilveren plakken van het NK 2010 en 2011 te evenaren. Ook bij het synehroon- springen wist Birgit zich samen met haar partner Maud Peperkamp te plaatsen voor het NK. Met twee gou den plakken en één keer zilver gin gen zij ruim aan kop van de ranglijst van de serie plaatsingswedstrijden. LIMMEN - Donderdagavond pakte voor de eerste keer een veteraan de winst tijdens de strijd om ditmaal de Knibbe visuele producties M.T.B. cup in Limmen. De vierde wedstrijd op het inmiddels 1650 meter lange M.T.B. parcours aan de Pagelaan ontbrandde direct al in de begin fase. Het waren de veteranen Rob Kramer, Henk Louwe en de latere winnaar Dennis Bruin, die zodra het startschot had geklonken, de knup pel in het hoenderhok gooiden. De aanwezige jeugd moest hierop het antwoord schuldig blijven. Al vrij snel wist Dennis Bruin zich los te maken van zijn volgers Louwe en Kramer. Het zag ernaar uit dat Henk Louwe een mooie tweede plek zou kimnen veiligstellen, maar het ver dere verloop liet iets andei's zien. Beetje bij beetje wist Kramer zijn achterstand op Louwe te verklei nen, in te lopen en hem zelfs even later op afstand te rijden; een hele nette prestatie. Dennis Bruin bleef deze avond echter een klasse apart en wist ook Rob Kramer nog te lap pen, die een verdienstelijke tweede plek voor zich opeiste. Henk Louwe behaalde een derde plaats. voor de eindzege. BV Den Helder en Grasshoppers wonnen verder alles. BV Den Helder werd voor het eerst sinds 2009 weer kampioen met een van de clubteams. Voor Charlotte en haar teamleden reden voor een groot feest. Het netje werd van de basket geknipt en in de sporthal werd een zeepbaan gecreëerd voor buikschuiven. Donderdag is de eerste jeugdwedstrijd van De Vroegte Wint gevist aan het mooie water van plan Oost. Aangeleverde foto Charlotte (links) is met haar team Nederlands kampioen U18 geworden. Aangeleverde foto Op 16 juni zal Birgit proberen in Rotterdam haar zilveren plak ken van het NK 2010 en 2011 te evenaren. Aangeleverde foto LIMMEN - Op zaterdag 12 mei was er de derde editie van het Toon Kerssens Mini Toernooi. Dit is het afsluitende toernooi voor de minipupillen van W Limmen. Iedereen speelde vier wed strijdjes van een kwartier, tussendoor was er natuurlijk limo nade met wat lekkers. Na afloop kregen alle spelers van Marco Kerssens een leuke herinnering aan dit toernooi en gingen de teams met deze herinnering en de grote beker op de foto. Daarna volgden de patatjes in de kantine. Al met al een erg geslaagd eve nement op deze zonovergoten zaterdagochtend. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 17