als 30% ervoor kiest! www.eindetijkglasvezel.nl reggefiber 24 Op dit moment komen de signalen voor televisie, internet en telefoon door een kabel die er al tientallen jaren ligt. Maar de techniek heeft natuurlijk niet stilgestaan. Want we kijken tv in steeds betere kwaliteit en programma's worden interactiever. We doen meer en meer online en we ontvangen en versturen alsmaar grotere bestanden. Daarom wordt het tijd om over te stappen op een stabiel en zeer betrouwbaar netwerk. Met een haast onbeperkte capaciteit en een ongeëvenaarde snelheid. Op glasvezel dus! Glasvezel opent een wereld aan nieuwe mogelijkheden en biedt veel meer vrijheid. Het komt als u het graag wilt en dat is goed nieuws voor Heiloo. Binnenkort hoort en leest u er meer over en kunt u er volmondig 'ja' tegen zeggen. Wilt u weten of u binnen het mogelijke aansluitgebied valt? Doe dan de postcodecheck op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo. Kom kijken! Op zaterdag 2 juni a.s. opent Reggefiber een glasvezelwinkel in Heiloo. Kijk op de website voor het adres, openingstijden en meer informatie. h Humberto Tan. 'Als iemand mij vijf jaar geleden had verteld over HD-tv, het doorsturen van digitale fotoboeken of skypen met mensen aan de andere kant van de wereld, had ik hem niet begrijpend aangekeken. Het huidige koperen kabelnet is echter niet meer berekend op al die nieuwe dingen die eraan gaan komen. Tijd voor glasvezel. Een ongekend snel en stabiel netwerk, waarmee u klaar bent voor de toekomst. Het gaat jaren duren voordat heel Nederland van glasvezel kan genieten, maar u hebt mazzel! Heiloo is al zover! Extra goed nieuws is dat de aansluiting u niets gaat kosten. De komende tijd ontvangt u alle mogelijke informatie en hoort u waar en wanneer het netwerk precies wordt aangelegd in uw gemeente. Dan kunt ook u zeggen: eindelijk glasvezel!' l 6 MEI 2012 UITKIJKPOST HEILOO^^H KAN 'JA' ZECCENH TEGEN GLASVEZEL

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 24