www.eindelijkglasvezel.nl De vele voordelen van glasvezel. U hebt er een tijdje op moeten wachten, maar nu komt het er echt aan: glasvezel. Dat is niets te vroeg, want de bestaande kabels zitten aan het eind van hun capaciteit. Terwijl glasvezel een wereld aan nieuwe mogelijkheden opent. Om te werken, te leren en te ontspannen. Een wereld van minder files, makkelijker persoonlijk contact en van unieke ervaringen. Van tv in 3D en van internet met de snelheid van het licht. Verre toekomstmuziek? Nee hoor. Van glasvezel hebt u onmiddellijk plezier. Uw internet wordt sneller en stabieler, uw beeld wordt scherper en vaak bent u voordeliger uit! Klaar voor de toekomst. Glasvezel is niet alleen razendsnel, de capaciteit is bijna onbeperkt. Dat komt omdat glasvezel de informatie met de snelheid van het licht doorstuurt. Dat maakt er een supersnelweg van die bovendien duizenden rijbanen kent. En dat terwijl een glasvezel niet dikker is dan een menselijke haar. Met glasvezel benut u de huidige digitale mogelijkheden optimaal. En verwelkomt u de ontwikkelingen die voor uw deur staan onmiddellijk. Glasvezel komt. Maar u moet er wel iets voor doen. Heel Nederland op glasvezel aansluiten, dat is natuurlijk niet niks. Dat kan niet allemaal tegelijk en gaat zeker nog jaren duren. Toch hebben we goed nieuws: Heiloo kan binnenkort al aan de beurt zijn. Als 30% van de huishoudens in het aansluitgebied in uw gemeente vóór 16 september een glasvezelabonnement bij een van de serviceproviders afneemt, dan gaat glasvezel er binnenkort komen. Wordt dat aantal niet gehaald, dan gaan andere plaatsen voor. Kosteloze aansluiting. De uitrol van glasvezel is een kostbare zaak, maar u hoeft er niets voor te betalen. We brengen de glasvezel uw woning binnen en monteren een speciaal modem. Bovendien testen we of alles naar behoren werkt. Neemt u de komende periode een abonnement op glasvezeldiensten, dan zijn er aan de aansluiting geen kosten verbonden. Laat u het aan u voorbijgaan, maar wilt u te zijner tijd toch overstappen, dan kunnen er aansluitkosten in rekening worden gebracht. 30 MEI 2012 UITKIJKPOST GLASVEZEL OPEI AAN NIEUWE MO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 14