Informatie avonden. 29,30 en 31 mei 19.30 uur. reggefiber 15 Wie gaat er graven? Wie zorgt ervoor dat glasvezel er komt in Nederland? Reggefiber. Een volledig onafhankelijke onderneming met maar één doel. Zo veel mogelijk woningen aansluiten op glasvezel. Kijk voor alle informatie over glasvezel in uw gemeente op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo. Kiezen in alle vrijheid. Met glasvezel bent u niet langer gebonden aan vaste leveranciers, zoals uw kabelbedrijf. U kunt voortaan zelf bepalen wie u kiest voor uw tv, internet en telefonie. De glasvezelmarkt is vrij, dus dat betekent flinke concurrentie. En scherpe prijzen voor u! Hoewel u van glasvezel méér mag verwachten, bent u straks zeker niet duurder uit. In Heiloo kunt u nu al kiezen tussen Concepts, KPN, Lijbrandt, Solcon, Telfort, Vodafone, Wisper en XS4ALL. Wat zijn uw mogelijkheden? Deze week ontvangt u meer informatie en de concrete aanbiedingen van de serviceproviders voor uw gemeente. Bekijk deze goed en beslis dan voor het aanbod dat u het meest aanspreekt. Nu al nieuwsgierig? Doe dan de postcodecheck op onze website, zodat u weet welke serviceproviders in uw gebied actief zijn. Of kom straks langs voor een persoonlijk, onafhankelijk advies. Kom kijken. Op zaterdag 2 juni openen we een glasvezelwinkel in Heiloo. Kijk voor het adres, de openingstijden en meer informatie op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo. Informatieavonden. Op 29 mei om 19.30 uur is er een informatieavond in Ontmoetingscentrum GGZ, Olvendijk 2a in Heiloo. Op 30 mei om 19.30 uur is er een informatieavond in Theater De Beun, Willibrordusweg 2 in Heiloo. Op 31 mei om 19.30 uur is er een informatieavond in Klein Varnebroek, De Omloop 22 in Heiloo. UITKIJKPOST 30 MEI 2012 UT EEN WERELD GELIJKHEDEN.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 15