Diploma's zwembad loos Dubbel succes voor Foresters Timo Lesterhuis slaagt cum laude Ties van der Lecq NK badminton Hl 19 UITSLAGEN Eindstand SVVredeburg, schaakseizoen 2013-2014 Sanne Briefjes bij Top 12 van Nederland Keijserlijke Carrousel Club haalt startplek NK UITKIJKPOST 4 JUNI 2014 De Foresters Dl won maar liefst twee toernooien deze week: op Hemelvaartsdag in Arnhem (foto) en op zaterdag 31 mei in Lemmer. Aangeleverde foto. ZWEMMEN HEILOO - Zaterdagmorgen 24 mei sprongen om 7.00 uur 's morgens de leerlingen voor de hogere diploma's in zwembad de Beeck te water. Zij deden dit voor Dolfijn, de overlevingsdi- ploma's, met regenpakken en laarzen aan of voor de keerpun ten en mooie zwemslagen van Zwaardvis, de techniekdiplo ma's. Aan het einde van het eerste uur mochten zij allen een mooi diploma aan him reeks toevoegen. Voor twee van hen was dit het laatste diploma, zij hebben nu alle zwembad Loos diploma's in hun bezit. Aansluitend was het examen voor het A, B en C diploma. De banen werden zonder problemen gezwommen. Bijzonder was hierbij het onderwaterzwem- men, mooi om te zien en soms ook veel verder dan de vereiste meters. Iedereen, ook een volwassen les- klant, is trots met zijn of haar diplo ma naar huis gegaan. Al met al was het dus een mooie en afwisselende afzwemochtend! De geslaagden zijn: Zwaardvis Brons: Michelle de Jong en Isabella Dekker. Zwaardvis Goud: Inez Bruin. Dolfijn Brons: Jelle Venema, Dominue Crum, Lotte Wilkens, Sanne van Zeist, Lynn Jonker en Romy Jonker. Dolfijn zilver: Mathieu Huguenin, Lianne Dekker, Enhtulga Gantumur, Guy Huguenin, Lian Beij, Anouk Lammers. Dolfijn Diamant: Amber Wijdenes, Dunya Tromp, Benjamin Kuus, Nienke Madderom, Sinea van der Vlies, Francien Vreweij. Diploma A: Wieke Aaftink, Dennis Admiraal, Tijn van den Akker, Michel Bastiaansen, Tess Beers, Liselore Blok, Alexandra van Boggelen, Quinten Burgmeijer, Loise Dibbets, Noor Freijer, Ties Galavazi, Jady Lane Gouda, Fenna Gouverneur, Lucas Hageman, Julianne van der Horst, Yanin Kok, Noa Koopman, Floortje Korver, Fieke Kraakman, Charlotte Le Belle, Ruben van Nijkerk, Nick Oosterom, Feline Rommeling, Sabine Rotteveel, Silvio Se bassi, Germaine Stam, Milan Texas, Magda Uijtenhaak, Thijmen van 't Veldt, Floor Visser, Nine Westerman. Diploma B: Mees Amson, IJs Berkhout, Stefano Dekker, Cas Geutskens, Eva Goedhart, Rocco de Graaf, IJfke Zijlema, Stefan Zwart. Diploma C: Jackie Deijlen en Esmee van de Woude. VOETBAL HEILOO - Op Hemelvaartsdag (donderdag 29 mei) reisde Foresters Dl af naar Arnhem voor deelname aan het 'Harry van Rheede Top D toernooi'. Een toernooi met louter Dl-teams. In de poule-wedstrijden bleef Foresters Dl ongeslagen door te winnen van SV Excelsior'31 Dl, DIOS Dl en SP Bemmel Dl. Ook de kwartfinale tegen ESA 012 werd eenvoudig gewonnen; 6-0. De halve finale liep daarente gen minder gesmeerd. Penalty's moesten de beslissing brengen. Met twee keer scoren en twee stops wist Foresters de finale te bereiken. Een zinderende finale tegen het lastige SV Excelsior Dl. De span ning is om te snijden als 1-1 op het scorebord staat. Uiteindelijk trekt Foresters Dl aan het langste eind en maakt niet lang voor tijd de beslissende 2-1. Waarmee Foresters Dl welverdiend winnaar wordt. Foresters Dl ging zaterdag 31 mei op voor het 41e 'Douwe Boomsma Toernooi' in Lemmer. Een sterk bezet toernooi met voornamelijk divisie-spelende teams. De poule wedstrijden werden gespeeld tegen NVC Naarden, GVAV Rapiditas en VELO. Foresters werd op doelsaldo verrassend tweede in de poule. De kwartfinale tegen SV Houten werd door Foresters gewonnen. In de halve finale trof men FC Emmen. Pas in de tweede helft werd er gescoord. Foresters stond voor met 1-0. Hetgeen ook de eindstand werd Op naar de finale. Foresters tegen VELO, als titel verdediger erop gebrand om te win nen. Een lastige en zeer spannende pot; een echte finale. Als Foresters met 3-2 voor staat, duurt het niet lang meer voordat het eindsignaal klinkt. Wederom de eerste plaats, de wisselbeker en de schaal mee naar Heiloo. Na eerder al kampioen van de Hoofdklasse, nu twee keer in drie dagen toernooiwinnaar. Gefeliciteerd met jullie zwemdiploma! Aangeleverde foto. JUDO HEILOO - De Heilooër wed strijdjudoka Timo Lesterhuis heeft zich op zijn 22ste verjaar dag een mooi kado gegeven door cum laude te slagen voor zijn tweede dan examen. De judoleraar bij Dojo 't Loo in Heiloo overtuigde de examen commissie met een uitstekend uitgevoerd overname kata. In het staande werk demonstreerde Timo Lesterhuis, samen met zijn valpart- ner en broer Thijs Lesterhuis, zijn specialiteit de uchi mata, die hij in een grote variëteit uitvoerde. Op de grond liet hij zien op hoe veel manieren een san kaku (drie- hoeksverwurging) kan worden toe gepast. De tweede dan van Timo Lesterhuis is inmiddels de negen de dan-graad binnen het gezin Lesterhuis-Hoefmans. BADMINTON HEILOO - Afgelopen week end vond het Nederlands Jeugdkampioenschap plaats in het sportcentrum T-kwadraat in Tilburg. Ties heeft zijn titel van dubbel- kampioen kimnen prolongeren. Vorig jaar U13, dit jaar eerstejaars U15. Samen met Nick Blankvoort, spelend bij DKC, heeft hij de finale gewonnen in twee sets, 21-13 en 21-19. In de laatste set stonden Nick en Ties steeds achter tot 15-19. Daarna hebben Ties en Nick geen pimt meer weggeven en dus gewonnen met 21-19. Met zijn mix partner Madouc Lindere heeft hij wel de finale gehaald, maar helaas niet gewonnen. Hier was zilver het hoogst haalbare. In de single heeft Ties in de halve finale verloren van Sebastiaan Li, de uiteindelijke win naar. Hier dus een gedeelde 3/4 plaats, precies volgens de plaat singslijst. Ties is op zijn vijfde jaar begonnen met badminton bij 't Vennewater. Na een jaar mocht hij competitie gaan spelen waarna het allemaal erg snel is gegaan. Sinds 3 jaar speelt hij bij Duinwijck Haarlem. Ties speelt bij de nationa le selectie. V I Timo werpt zijn uke Thijs met een uchi mata. Foto: Menno Lesterhuis Positie, naam en behaalde pun- tenaantal: 1. Bob Stolp, 2147; 2. Harold Ebels, 2030; 3. Sandra Hollander, 1731; 4. Bert Hollander, 1588; 5. Hidde Ebels, 1577; 6. Jos Admiraal, 1519; 7. Niels Hageman, 1494; 8. Jaap Limmen, 1430; 9. Gertjan Hafkamp, 1406; 10. Ed Stolp, 1386; 11. Remi Aafjes, 1382; 12. Dick Aafjes, 1374; 13. Barry Blekemolen, 1312; 14. Adri Beentjes, 1267; 15. Piet van der Heijdt, 1216; 16. Harry Levering, 1207; 17. Dylan de Vries, 1193; 18. Gijs Pouw, 1164; 19. Ronald van der Storm, 1159; 20. Marlies Sturk, 1144; 21. Hans de Goede, 1129; 22. Mare Voorwalt, 1125; 23. Bert van Diermen, 1112; 24. Robin Rommel, 1089; 25. jan Brantjes, 1043; 26. Jeroen van Vliet, 1028; 27. Robert Termes, 1010; 28. Allard de Vries, 996; 29. Marcel Wester, 956; 30. Theo Al, 934; 31. Nico Pepping, 893; 32. Ed van Duin, 810; 33. Chiel Pepping, 792; 34. Alex Termes, 716:35. jort Houben, 702; 36. Jeroen Tebbens, 639; 37. Paul de Ruijter, 558; 38. Kees Aafjes, 450. LIMMEN - De traditionele tafeltennis-afsluiter van het (jeugd)seizoen is de finale van de Nationale Jeugd Meerkampen. In Panningen(Limburg) werd twee dagen lang door twaalf spelers per categorie gestreden om de titel die bijna net zoveel waard is als het Nederlands kampioen schap. Na twee slopende dagen moest de speelster uit Limmen genoegen nemen met een elfde plaats. Gezien haar twaalfde plek op nationale jeugdranglijst van de tafeltennisbond kan ze tevreden zijn met het resultaat. Sanne had ongetwijfeld op hogere eindplaats gehoopt maar het bereiken en het spelen van de Top 12 is al imiek binnen de Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo. Om de sport tafeltennis nog meer te promoten in deze regio zal TTV Limmen- Heiloo op de jaarmarkt van Limmen (25 jimi a.s) vertegen woordigd zijn en Sanne Briefjes zal er acte de présence geven. EGMOND- Zondag 1 juni heeft de Keijserlijke Carrousel Club van Manege Groot deel genomen aan de Ere Divisie wedstrijd VCN Carrousel rijden in Nijkerkerveen. Onder leiding van Dirk Jan Dekker uit Waarland behaalde de Keijserlijke Carrousel Club de tweede prijs en de zo fel begeerde startplek voor het Nederlands Kampioenschap dat op 15 juni in Haarlem zal worden verreden. Op dit kampioenschap starten tien groepen die zich door middel van divisie-wedstrijden hebben geplaatst. De groep start in de vertrouwde samenstelling en heeft er 33 weken van intensieve training opzitten. De jury en het publiek zijn erg enthousiast over de proef met de daarbij beho rende muziek. De groep gaat de puntjes nog even op de i zetten voor het NK over twee weken. Zie ook www.kccegmond.nl. Ties werd Nederlands Kampioen badminton. Aangeleverde foto.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19