Wij feliciteren alle 206 prijswinnaars van onze kassabonnenspaaractie! 24 De winkeliers van Heiloo bedanken u voor de enthousiaste deelname aan onze kassabonnenspaaractie. Vanuit 2.215 ingeleverde bonnenzakjes konden we afgelopen zaterdag 206 prijswinnaars verrassen met kleine en grote prijzen. Bovendien verzorgde notaris Gerard van Leersum de trekking van de hoofdprijzen. De onderstaande tien klanten konden wij blij maken. Wij feliciteren de prijswinnaars en bedanken u allemaal voor uw klandizie. Wij zien u graag in onze winkels! Extra Hoofdprijs Els van Riel-Vrijburg Half jaar de sleutel van de 'Ik winkel in Heiloo' Opel Adam boodschappenauto Categorie 250,- kassabonnen gespaard 3e prijs Corrie van Veen Dagje Gabrio rijden bij zonnig weer Van der Steen Autobedrijf 2e prijs Corry van Brevoort Gevulde boodschappenkar t.w.v. 150,- (Albert Heijn) ie prijs Liesanne Erents 250,- handje contantje Categorie 500,- kassabonnen gespaard 3e prijs Ria Voerman Dinner voor Twee (De Loocatie) 2e prijs Ria Smit Gevulde boodschappenkar t.w.v. 150,- (Albert Heijn) ie prijs Joke Harren €500,- handje contantje Categorie 1.000,- kassabonnen gespaard 3e prijs Daphne van Baarsel Waardebon t.w.v. €150,- Mascotte Mode) 2e prijs Agnes van Dam Gevulde boodschappenkar t.w.v. 150,- (Albert Heijn) ie prijs Michel Mannes 1.000,- handje contantje Like ons op Facebook ikwinkelinheiloo.nl 4 JUNI 2014 UITKIJKPOST www.facebook.com/ikwinkelinheiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 24