Van der Steen Autoschade Heiloo neemt afscheid van Jan en Cor Jonker Lezing 'Meneer Heineken, het is voorbij' Lars Brillen Heiloo zaterdagmiddag op RTL4 Autobedrijf de Bruijn-Blokker stunt: 1000 euro extra inruilwaarde! 7 INGEZONDEN MEDEDELING Rectificatie Afgestudeerd Afgestudeerd PIJ DE BESTELLING VAN GEBOORTEKAARTJES GRATIS GEBOORTEADVERTENTIE IN DE UITKIJKPOST Taichi Qigong Excursie De Vest Rondvaart IJsselmeer Hortus Alkmaar Utrecht met boottocht Wandelfit in Heiloo Zondagmiddag Café Zomer Bingo Onze Lieve Vrouw ter Nood Tweedehands dames- kledingmarkt Koffieklets Heiloo UITKIJKPOST 4 JUNI 2014 HEILOO - Aanstaande zaterdagmiddag rond 16.00 uur besteedt het televi sieprogramma RTL MedicalTravel aandacht aan het aanmeet- en produc tieproces van een Tom Davies maatmontuur bij Lars Brillen. Dat montuur stel je helemaal zelf samen. In precies jouw kleur en in exact het door jouw gewenste model. En daar voegt Lars zijn kimde aan toe. De televisieop names in de stijlvolle winkel van Lars Brillen in het Stationscentrum van Heiloo dateren van dinsdag 15 april. In de uitzending van zaterdag ziet u hoe een op maat gemaakt montuur conform de eisen en wensen van onze klant Carsten tot stand komt. Van het passen van het montuur en het aanpassen van het ontweip naar een perfect model tot het eindproduct. Zo'n maat montuur is dé perfecte oplossing voor de brildrager met een smal of juist breed gezicht die niet kan slagen in de confectiecollecties of die op zoek is naar een specifiek model dat wij speciaal voor hem of haar ontwerpen. RTL MedicalTravel is een lifestyle- en gezondheidsprogramma dat de kijker informeert over lifestyle, gezondheid en reizen. Het zondagmiddagmagazine op RTL4 wordt gepresenteerd door Chimène van Oosterhout. De bijdrage van Lars Brillen vloeit voort uit zijn onderscheidende assortiment in en uit gebreide kennis van op maat gemaakte monturen. HEILOO - Autobedrijf Bruijn-Blokker stimt nog tot en met dinsdag 10 juni met een inmilactie waarbij u 1000 euro extra inruilwaarde krijgt bij aan koop van een occasion. Daarbij krijgt u een extra jaar BOVAG-garantie; boven op de bestaande garantie. Plus u ontvangt een Staatslot voor de trekking van 10 juni. De hoofdprijs in die trekking staat op 21,6 miljoen euro! Bovendien heeft autobedrijf Bruijn-Blokker de hand weten te leggen op enkele van de laatste beschikbare nieuwe Toyota Aygo's (kleur: wit) met een registratie van februari 2014. Alle standaard voorzien van stuurbe krachtiging, airco, elektrische ramen voor en radio/cdspeler. Waarvoor u normaal rijklaar 11.542 euro voor deze auto betaald, biedt Toyota de Bruijn- Blokker deze auto geheel rijklaar aan voor slecht 9.499 euro. Er zijn er nog slechts vijf beschikbaar en op is echt op!Dus kom langs bij autobedrijf de Bruijn-Blokker Toyota Heiloo, Kennemerstraatweg 189, in Heiloo, tel. 072 - 5331818, www.toyota-heiloo.nl. HEILOO - Vorige week hebben Joop en Maarten van der Steen met hun medewerkers afscheid genomen van Jan en Cor Jonker. Tijdens een gezellig etentje, in het bijzijn van him echtgenotes en kinderen zijn beide heren door him alter ego's Janssen en Janssen (Kuifje) in het zonnetje gezet als blijk van waardering voor hun inzet. De tweeling Jonker is jaren lang een vertrouwd gezicht geweest bij Van der Steen Autobedrijf- Autoschade Heiloo. Cor was vijf tien jaar lang de duizendpoot in het bedrijf. Hij nam vele klussen uit handen maar ook kwam men Cor vaak buiten het bedrijf tegen in zijn servicebus. Hij verzorgde de haai en brengservice van auto's en van klanten, was onderdelen chauffeur en was zodoende vaak onderweg. Jan Jonker heeft twintig jaar gele den de autoschade afdeling opgezet. Onder zijn leiding is deze afdeling uitgegroeid tot een volwaardig FOCWA Eurogarant Autoschade bedrijf waar kwaliteit en service verlening vooral dankzij hem en zijn In het onderschrift onder de foto bij het jubileum van Dorcas Heiloo stond dat deze was geno men door Carolien Breed. De foto is echter gemaakt door Tineke Leering. Onze excuses. HEILOO - Afgelopen donderdag heeft onze oud-plaatsgenote, Marlous de Keizer, haar bul ont vangen aan de Universiteit van Leiden voor haar Master Civiel Recht. Eerder behaalde zij al haar titel Bachelor en Master of Science voor Criminologie en haar Bachelor Rechtsgeleerdheid eveneens te Leiden. HEILOO - Op 22 mei heeft Ewoud Ewing aan de Universiteit van Leiden zijn Master of Science behaald in de Biomedische Wetenschappen. Zijn afstudeer scriptie ging over persoonlijke behandelingen van colorectale kanker, medicatie gebaseerd op genetische achtergrond. Ewoud was een leerling van obs de Springschans van 1992 tot 2000. team hoog in het vaandel staan. De taken van Jan worden overgenomen door Joris Castricum. Joris is sinds 2006 werkzaam bij Van der Steen Autoschade en is in het bezit van de benodigde kermis en ervaring om de schade aan een auto adequaat af te handelen. Jan en Cor Jonker worden in het zonnetje gezet door hun alter ego's Janssen en Janssen uit Kuifje. Aangeleverde foto. HEILOO - Dinsdagavond 10 juni geeft Gert van Beek (auteur van de bestseller 'Meneer Heineken, het is voorbij') om 20.00 uur in Bibliotheek Heiloo een lezing over deze spraakma kende ontvoeringszaak. Gert van Beek werkt op dat moment als hoofdinspecteur bij de Amsterdamse politie en geeft leiding aan het team dat de ontvoe ring moet beëindigen. In 'Meneer Heineken, het is voorbij' beschrijft Gert van Beek de drie uiterst span nende weken die volgen. Andere dan Peter R. de Vries vertelt hij de Heinekenontvoering vanuit het perspectief van de Amsterdamse recherche. Op 9 november 1983 verlaat bier magnaat Freddy Heineken zijn kan toor in Amsterdam. Buiten wordt hij overmeesterd door een aantal mannen. Samen met Ab Doderer, Heinekens vaste chauffeur, wordt hij een busje ingesleurd en afge voerd. Diezelfde avond ontvangt de politie een brief waarin de ontvoer ders het losgeld eisen: bijna 35 mil joen gulden. 'Meneer Heineken, het is voorbij' is het razend spannende verhaal van de spraakmakendste ontvoeringszaak die Nederland ooit gekend heeft. Toegangskaarten voor deze avond zijn voor 5,- 7,50 voor niet-leden Bibliotheek Heiloo) verkrijgbaar bij Bibliotheek Heiloo. Bij de entree is koffie/thee in de pauze inbegrepen. Reserveren kan bij de klantenservice van de bibliotheek en is ook mogelijk via www.bibliotheekheiloo.nl of tel. 072-5330670. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl De buitenlessen Taichi Qigong zijn de hele zomer op woensdag van 10.00 tot 11.00 uur. Verzamelen op de parkeerplaats bij Zwembad Loos. U hoeft zich niet van tevoren op te geven. Kosten 5,50 per les. Een interessant kijkje achter de schermen bij Taqa Theater De Vest op dinsdag 10 jimi. De ontvangst met koffie en gebak is om 11.00 uur in Grand Café "De Studio", gelegen naast De Vest. De excureieprijs is 18,50 all-in. In Volendam kiezen we op zon dag 22 juni het mime sop. Vertrek vanaf het Trefpunt om 13.00 uur. Omstreeks 18.00 uur zijn we weer terug. De prijs is 36,-. Op donderdag 26 jimi is er excursie naar de Hortus aan de Berenkoog in Alkmaar-Noord: de grootste collectie medicinale krui den van Nederland. U gaat op eigen gelegenheid naar de Hortus en de rondleiding met gids begint om 10.00 uur. Na het rondje koffie kunt u er zelf nog een mooie wandeling maken. De prijs is 14,50, inclusief koffie, hapje, drankje. Noteer alvast het uitje op zon dag 13 juli naar Utrecht. Rondvaart door de fraaie grachten. Pauzeren doen we in Het Wapen van Haarzuylen. De touringcar vertrekt om 13.00 uur vanaf het Trefpunt en omstreeks 18.00 uur zijn we weer terug. De kosten zijn 29,95. Heerlijk wandelen en tegelijk sportief in beweging zijn. U maakt een wandeling door de prach tige omgeving van Heiloo en doet ondeiweg lichte conditie-oefenin gen. Wandelfit vindt plaats op zater dagochtenden van 10.30 tot 11.30 uur. De kosten bedragen 5,- per keer. Geef u tevoren even op via tel. 072- 5331297. Het zondagmiddagcafé in het Trefpunt is weer geopend op 15 jimi en op 29 jimi Beide keren van 13.30 tot 16.30 uur. Nooit eerder hielden we in de zomer een bingo. De eerste keer is op donderdag 3 juli van 14.00 tot 16.00 uur in het Trefpunt. U betaalt 3,50 per bordje en krijgt een kopje koffie of thee. Rondleiding op woensdag 9 juli van 10.00 tot 12.00 uur. U wordt ont vangen met een kopje koffie waar na de rondleiding van start gaat. U komt in de kloosterkapel met zijn kleurrijke glas-in-loodramen. En verder natuurlijk het park, de Bedevaartskapel, de Genadekapel, het Putje, de Kruiswegstaties en het Mariabeeld. Deelnameprijs is 8,50. Zaterdag 14 juni van 10.30 tot 12.30 uur is er een tweedehands dames- kledingmarkt in het Trefpunt. Livon selecteert mooie betaalbare kleding en de dames geven u graag advies. De kleding is gewassen en heel. Passen is mogelijk. De volgende koffieklets van onze Gezelschapsbank is vrijdag 20 jimi vanaf 15.00 uur bij Plaza Cinco, Stationsplein 5. Een kopje koffie/ thee en daarna een glaasje. De con sumpties zijn voor eigen rekening.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 7