Limmen AH LIMMEN BIJNA KLAAR Inschrijving Univé Ronde van Limmen van start Hoeverdorpsfeest op 9 en 10 juni Zaterdag 9 juni sluiten wij om 13.00 uur, 10 dagen onze deuren. Op woensdag 20 juni is de feestelijke open Volg de openingsactiviteiten in onze advertenties morgens terecht. I EHBO diploma's op de Sint Jozefschool Repetitie voor het Slotfestijn Egmond aan den Hoef Afsluiting Sprookjesproject Johannesschool regio 15 Om onze totaal vernieuwde zaak in te richten zijn wij vanaf zondag 10 juni tot en met dinsdag 19 juni gesloten. Tot deze periode heeft u nog ruimschoots de tijd om uw'overbruggings' boodschappen bij ons te doen. Omdat wij zaterdag 9 juni vanaf 13.00 uursluiten, kunt u 's vroeg al vanaf 7.00 uur bij ons Op vrijdag vanaf 19.00 uur t/m zaterdag zijn alle gemerkte vers artikelen 35% afgeprijsd. 0P=0P 6 JUNI 2012 LIMMEN - Op zaterdag 30 juni wordt weer de Univé Ronde van Limmen gehouden. Vanaf nu kan er ingeschreven worden voor het zogenaamde kampioenschap van Limmen: de recreantenkoers. Fietsers zonder licentie kun nen hier aan mee doen. Er worden verschillende wedstrijden in één wedstrijd gehouden. Natuurlijk de overall winnaar van de recreanten- koers (het open kampioenschap van Limmen), maar ook zijn er ereplek- ken te verdienen voor de eerste drie Limmers en voor de beste renner onder de 17 jaar (categorie 14 tot en met 16 jaar). Maar ook onderling kan er een mooie strijd van gemaakt worden en het is voor iedereen mogelijk om voor een premie te sprinten. De start van deze koers is om 18.30 uur. Inschrijven is tot 20 juni gratis, daarna 5,-. Inschrijven kan via www.rondevanlimmen.nl. Het ove rige programma ziet er als volgt uit: 17.00 uur start sportklasse/masters en rond 19.30 uur de sart van de elite amateurs en beloften. Zondag 1 juli is er een skeelertoertocht met afstanden van 20 en 35 kilometer. Er kan gestart worden tussen o9.15 uur en 10.15 uur. EGMOND - Op 9 en 10 juni is voor de 26ste keer het Hoeverdorpsfeest in de dorps kern van Egmond aan den Hoef met activiteiten voor inwoners én bezoekers van 'De Hoef. De kunstmarkt is op zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur, vervroegd vanwege het EK voetbal. Galerie De Kapberg, Hoeve Overslot en de Slotkapel zijn ook open. Zie www. kunstmarktegmond.nl. De kunst markt sluit dit jaar aan op een klei ne historische markt en een wan deling rondom de slotgracht. Voor de kinderen is een speciale hoek ingericht met activiteiten en zij kunnen verkleed meedoen met het Slotfestijn, zie www.historischeg- mond.nl. Op zondag 10 juni begint om 10.00 uur de rommelmarkt. Op het podium bij Dorpshuis Hanswijk speelt vanaf 11.30 uur Lamoraal van Egmont, waarna een demonstratie van Balletschool Egmond te zien zal zijn. De afsluiting is weer voor rekening van Edwin Glas. Op het Hanswijk zijn ook activiteiten voor kinderen, zoals een treintje, schmin ken, plankjes brandmerken en broodjes bakken. Uitsluitend voor kinderen tot 12 jaar is er de kleed- jesmarkt op het Hanswijk waar zij him afgedankte speelgoed mogen verkopen. Voor meer informatie en foto's van voorgaande jaren, zie www.hoeverdoipsfeest.nl. AKERSLOOT - Dinsdag sloten de leerlingen van de Johannesschool het sprookjesproject af met een geslaagde expo sitie. Onder een stralende zon startten buiten alle kinderen met de 'Drakendans'. Na een daverend salvo van serpetineknallers werden alle aanwezige belangstellenden verzocht om naar bin nen te gaan waar van alles te zien was: Geglazuurde keramieken werkstukken, gefilmde optredens, huisjes van Hans en Grietje (versierd met echte snoepjes) en men kon een heuse speelfilm bekijken: 'Het Magische Kristal', gemaakt door groep 8, De opkomst was geweldig en de kinderen, ouders én leraren super- trots! Aangeleverde foto EGMOND - Momenteel wordt er druk gerepeteerd voor het Slotfestijn in Egmond aan den Hoef. Het Slotfestijn is een klein en puur middeleeuws evenement met scènes over de geschiedenis van Egmond en omgeving. Het is tegelijk met de kunstmarkt op zaterdag 9 juni van 11.00 tot 17.00 uur. De ope ningsscène van het Slotfestijn is om 12.00 uur. Een dag later is het de hele dag Hoeverdorpsfeest met een grote vrijmarkt en veel vermaak. Zie www.historischegmond.nl. Foto: Frits van Eek

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 13