\i Flashing Heiloo jeugd succesvol in Berlijn Mees Knijnenberg haalt twee keer goud en een keer brons op NK turnen 4 ACCOUNTANTS I ADVISEURS K NBA SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Zwemvereniging De Spetters doneert 2500 euro aan Vrienden van het Baafje Deijle en Veldt biedt u een unieke dienst tegen een aantrekkelijke vaste prijs Gemak, betrokkenheid en kwaliteit voor een vaste prijs Vaste abonnementstarieven vanaf 89,- per maand Middelweg 68 1911 EH Uitgeest T 0251 320 848 F 0251 321 558 info@deijle-veldt.nl www.deijle-veldt.nl Meer ira-ickt HEILOO - Zwemvereniging De Spetters heeft zwembad Het Baafje altijd als thuisbasis gehad. Om de Vrienden van het Baafje te steunen in hun actie het zwembad open te houden, doet de zwemvereniging een grote donatie. Op 24 mei ontving Joke Bart, voorzitter van de Vrienden van het Baafje een cheque van 2500,- euro uit handen van Peter van Hove, voorzitter van De Spetters. Aangeleverde foto Basketball HEILOO - Elk jaar speelt bas ketball vereniging Flashing Heiloo met zijn jeugdteams een toernooi in het buitenland. Dit jaar stond Berlijn op het programma. Met ruim zeventig leden en ouders vertrok Flashing de vrijdag voor pinksteren om zich te meten met teams uit acht verschillende landen. In Duitsland bleek het niveau opnieuw hoog te liggen. De deelnemende teams behoren bij de top van him leeftijd en ook streden er enkele Duitse selectieteams mee. De Flashing teams toonden echter aan goed getraind te zijn. Vijf van TURNEN LIMMEN - Op zaterdag 2 juni werden in Nijverdal de Nederlandse Kampioenschappen Turnen Heren gehouden. Voor Turnlust Alkmaar hadden zich maar liefst negen turners geplaatst, waaronder Mees Knijnenberg uit Limmen die ging strijden om de titel in de categorie instap 9, eerste divi- De druk was groot voor deze negenjarige turner omdat hij in de plaatsingswedstrijden drie keer een derde plaats behaalde. Het was een spannende strijd. Na de eerste twee toestellen stond Mees op de eerste plaats. Hij behaalde het hoogste cijfer op vloer (18.80) en ook op sprong (19.40). Na vijf toestellen stond hij op een vierde plaats. Nu nog een goede rek- oefening en de kans op een medaille was groot. De vorige wedstrijden had hij op dat toestel steeds een hoog cijfer. Maar, helaas ging Mees in de fout en dit kostte hem punten. Hij eindigde op een voor hemzelf teleurstellende zevende plaats met een eindtotaal van 106.80 punten. Op zondag bij de toestelfinales maakte hij dit allemaal weer goed. Mees werd Nederlands kampioen op het onderdeel voltige en tevens Nederlands kampioen op de ringen. Ook op het onderdeel vloer deed Mees het goed, hij haalde hier de bronzen medaille. Helaas was zijn cijfer voor rek niet voldoende voor een medaille. Dat de gouden medail les uitgereikt werden door Yuri van Gelder was natuurlijk slagroom op de taart. Mees aan de ringen, op weg naar een medaille! Aangeleverde foto ADVERTENTIE de zeven teams wisten in him poule één of meer overwinningen te beha len. De jongens U22, uitkomend in een senioren poule, bleven zelfs ongeslagen en kwamen daardoor in de kampioenspoule terecht. Ook de jongens U16 deed het zeer goed met meerdere overwinningen. Na de poule-fase zette de Flashing-teams hun goede resultaten voort. Alle teams wisten overwinningspunten te behalen. Dat was vooral bijzonder voor het U12 mix-team, met voorna melijk eerstejaars spelers. Het team kwam in Berlijn uit in een U13 poule en onze spelers waren dus vaak 2 jaar jonger dan hun tegenstanders. Jammer genoeg zat er dit jaar geen eindoverwinning in. Het jongste team dat deelnam, kinderen van groep 6 tot en met 8 van de lagere school plus hun toeschouwers. Aangeleverde foto Deijle en Veldt REGISTER BELASTING ADVISEURS! Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants Rob Deijle en Frank Veldt: maandelijks weten waar je aan toe bent, ook dat is ondernemen. Slim ondernemen is sturen op de meest actuele cijfers. Daarom wilt u uw administratieve zaken op orde hebben. Deijle en Veldt voorziet in deze behoefte en biedt een compleet pakket aan diensten voor een vast bedrag per maand. Zo zijn uw cijfers up-to-date en kunt u vertrouwen op effectieve sturing. Wij zetten onze kennis en expertise graag voor u in, zodat u zich volledig kunt richten op datgene waarin u goed bent én waaraan u plezier beleeft: ondernemen. Bij Deijle en Veldt kunt u gebruik maken van aantrekkelijke vaste maandelijkse abonnementstarieven. Zo komt u niet voor verrassingen te staan en profiteert u van financiële en fiscale dienstverlening voor een scherpe prijs. Benieuwd naar uw persoonlijke maandtarief? Ga naar onze vernieuwde website en via de button "PAKKETPRIJZEN" kunt u direct het abonnementstarief berekenen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19