GRATIS in Oranje bij Aktiesport! 9 DEMONSTRATIE! STEUNVEREN frissestroom z.g.a.n. in slechts 3 stappen! 072 527 00 70 P. ZONNEVELD B.V. Vrijdag 15 juni in onze zaak in Limmen Ouderenwinkel Limmen Nu tijdelijk zomersubsidie (Advertorial) Nederlands elftal bepaalt jouw korting op Oranjeshirt Onverslaanbaar! o^o1 www.zonneveld-autoschade.nl VOORALLE MENSEN MET VOETKLACHTEN hebben wij de gehele dag gereserveerd voor mensen met rug- en voetklachten. Een voetkundige komt naar onze zaak en maakt dan gratis een voetafdruk en demonstreert u tevens de Vibrion Veer, een Zweedse uitvinding. In tegenstelling tot de bekende harde, stati sche steunzolen, is de Vibrion Veer verend. Deze activeert de spie ren en bloedsomloop en zorgt er voor dat u weer dagelijks, zonder vermoeidheid en pijnlijke rug en voet op natuurlijk wijze kunt lopen. Een deskundig advies en dan ook nog gratis, krijgt u niet elke dag. Maak daarom even een afspraak, Het Palet 1 - Limmen, Tel 072 5055055, www.fussgold.nl Terugverdientijd 7 jaar Oostenrijks kwalitatief hoogwaardig fabricaat "Plug play" systeem, zeer eenvoudige montage Zonnepanelen met 690 Wp piekvermogen Betaal direct minder energiekosten Verlaag CO2 uitstoot en draag bij aan een groener milieu Met de betrouwbare en betaalbare "plug play" zonnepanelen van Frisse Stroom bespaart u aanzienlijk op uw energierekening. Bovendien geeft Frisse Stroom de eerste 100 klanten 295,- zomersubsidie. Dat maakt het verlagen van uw energierekening én het bijdragen aan een schoner milieu wel heel aantrekkelijk. Voor het complete "plug play" pakket van drie zonnepanelen, omvormer en montageset betaalt u zo geen 1790,- maar slechts 1495,-!* Monteren en besparen Monteer zelf de zonnepanelen op uw dak en verbind deze met de bijbehorende omvormer in uw woning. op de eerste 100 sets Plug P|av zonnepanelen De stekker van de omvormer past in ieder stopcontact en uw duurzame besparing start direct na het inpluggen. Frisse Stroom is een zusterbedrijf van het gerenommeerde Alkmaarse bedrijf Frisse Lucht. Bij de zonnepanelen ontvangt u een montageset voor een schuin of een plat dak. THUIS IN ZONNE-ENERGIE 6 JUNI 2012 UITKIJKPOST Aktiesport heeft altijd de nieuwste collectie sportkle- ding van A-merken tegen de laatste prijzen van Nederland. Maar als het gaat om voet bal, is de sportieve winkel keten écht ONVERSLAAN BAAR! Ook nu met het EK in aantocht. Niet alleen kan je bij Aktiesport het nieuwe uit- of thuis shirt van het Nederlands Elftal verkrijgen, er is ook nog kans dat je het shirt helemaal GRATIS krijgt! Samen gaan we vlammen Iedereen gaat er natuurlijk van uit dat het Nederlands elftal gaat vlammen in Polen en Oe kraïne. Aktiesport heeft hierop ingespeeld en heeft een vlam mende reclamecampagne ont- wikkeld om zijn EK-artikelen te promoten. Uiteraard mogen de officiële EK shirts van Ne derland daar niet in ontbreken. Na Brazilië heeft Nederland immers de meest gewilde en verkochte voetbalshirts van EK's en WK's ter wereld! Dit jaar zal dat ongetwijfeld niet anders zijn. Uit in het zwart Het uitshirt is dit keer opval lend! Het is namelijk een zwart shirt, een kleur waarvan het Duitse elftal heeft gezegd het nooit meer te willen dragen. Toch koos Nike voor Nederland wel voor het stijlvolle zwart, wat over het algemeen goed ontvan gen is. Nieuw EK thuisshirt Ook dit keer is het thuisshirt natuurlijk gewoon oranje, deze keer in een licht/donkere blok- schakering. Net als het uitshirt, is het ge maakt van gerecyclede PET- flessen en is gebruik gemaakt van Nike Tech Dri-Fit. Het shirt is daarnaast voorzien van mesh panelen op de zij- en achterkant, wat zorgt voor een optimale vochtafvoer en betere ventilatie om comfort en presta ties te verbeteren. Bovendien is het shirt nog lich ter van gewicht dan de voor gaande modellen. Nike doet er dus alles aan om het 'onze jongens' zo makkelijk mogelijk te maken! Vlammende aktie Het uit- en thuis shirt zijn beide bij Aktiesport verkrijgbaar en daar hoort natuurlijk een vlam mende aktie bij. Want word het Nederlands Elftal Europees Kampioen dan krijg je het com plete aankoopbedrag van 79,99 terug! Dat betekent GRATIS in Oranje! Maar ook al worden we geen kampioen, dan verlicht Aktie sport mogelijk de teleurstelling iets. Want wordt het Nederlands Elftal tweede, en heeft het dus in ieder geval wel de halve fina le gewonnen, dan krijg je 50% terug. Slaagt Nederland erin de kwart finale te winnen en wordt Oranje uiteindelijk derde of vierde, dan krijg je alsnog 25% van het aankoopbedrag terug. Zo'n aanbod laat niemand lo pen! De actie is geldig op aan kopen tussen 2 en 20 juni. Winkeladressen staan op wunu.aktiesport.nl Direct online bestellen kan ook via www.wegaanvlammen.nl Een schade aan uw auto wilt u graag snel vergeten. Onze specialisten zorgen voor een spoedig en vakkundig herstel. Met onze geavanceerde apparatuur is uw auto in een mum van tijd weer zo goed als nieuw! In 3 stappen... 1U meldt de schade telefonisch of via het formulier op onze website. Dit kan 24 uur per dag. 2U brengt uw auto bij ons langs of wij halen hem op. De volgende dagen rijdt u in een leenauto. Wij regelen desgewenst I Wij gaan snel aan de de afwikkeling met uw I slag om de schade te verzekering. herstellen. 3U krijgt bericht als uw auto klaar is. U haalt uw auto op en ziet niets meer van de schade! Wij geven 4 jaar schriftelijke Focwa- g a ran tie. lpmX7;\ EUROGARANTBEDRUF Rijksweg 49c, Limmen Tel.: 072-5053300 AUTOSCHADESPECIALIST WEES SLIM KOOP ZON! *Kijk voor de mogelijkheden, kosten, opbrengsten, subsidie en meest gestelde vragen op www.frissestroom.nl of stel uw vraag per e-mail aan: zonnepanelen@frissestroom.nl De actie loopt zolang de voorraad strekt. bestaande uit drie zonnepanelen. Soladin 600 omvormer en montageset. Frisse Stroom Keesomstraat 8b info@frissestroom.nl www.frissestroom.nl 072 527 00 70 1821 BS Alkmaar Wint Nederland de finale? Dan mag jij 100% van het aankoopbedrag van het shirt opnieuw besteden! Wint Nederland de halve finale? Dan mag jij S0% van het aankoopbedrag van het shirt opnieuw besteden! LAktie geldt op zowel het uit- als thuisshirt voor heren, ■^■damesen kids gekocht tussen 2 en 20 juni 2012.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 20