Bedrij venviswedstrij d Judoka's Groefsema in actie op Body Actie Judotoernooi Spetterende optredens van de jazz- en breakdancegroepen van TIOS Limmen Sint Maartenschool wint de KNVB Districtsbeker Trias atleten Nederlands Kampioen SPORT 21 UITKIJKPOST 6 JUNI 2012 Alle groepen hebben zondag in sporthal de Entery meerdere dansen laten zien en de breakdancers gingen nog battelen. Aangeleverde foto VISSEN HEILOO - Op 10 juni wordt dit jaar de jaarlijks terugkerende viswedstrijd om het open kam pioenschap van Heiloo voor bedrijven, verenigingen, fami lies en vrienden gehouden en wel in de vijvers van Ypestein, dit in afwijking van voorgaande jaren. Men verzamelt om 07.15 uur op de parkeerplaats bij De Ypsalon, De Hueht 4, alwaar de plaatsnum mers worden uitgereikt. U zit per ploeg bij elkaar. Begin van de wed strijd is om 08.00 uur en einde van de wedstrijd om 10.30 uur. Hierna wordt er gewogen en eventueel gemeten. U wordt verzocht om zelf een leefhet of grote emmer mee te nemen, zodat de vis in leven blijft. Na het wegen vindt de prijsuitrei king plaats in het café van de sport hal 't Vennewater, alwaar ook een grote verloting wordt gehouden en een gratis hapje zal worden aange boden. Er zijn zoals gebruikelijk weer diverse leuke prijzen beschik baar en tevens de wisselbeker, die in bezit is van Defence Hekwerken. U kunt zich opgeven bij Piet Schouten tel. 06-51009720 of Harry Franse, tel 072-5330111. JAZZDANCE LIMMEN - Op zondag 3 juni gaven de jazz- en breakdance groepen van sportvereniging TIOS een spetterend optreden voor een groot publiek in sport hal de Entery in Limmen. Voordat de optredens begonnen werden Stephanie Out en Claudia van Galen in het bloemetje gezet. Deze twee jazzdocenten stoppen na dit seizoen met lesgeven bij TIOS. Zij hebben altijd met veel enthou siasme les gegeven en moesten helaas door studie en werk stoppen. Om 14.00 uur begonnen de optre dens van verschillende groepen. Het eerste optreden werd gedaan door de groep voortgezet onderwijs 3 en hoger, samen met groep 1+2+3. Voor onze jongste jazzleden was het erg spannend. Voor velen hun eerste optreden. Daarna kwam de groep voortgezet onderwijs groep 1+2. Een grote groep, met een fan tastisch optreden. De voortgezet onderwijs groepen staan onder leiding van Silvie Been. Zij moest in korte tijd verschillende dansen instuderen, wat fantastisch is gelukt. Ook de breakdancers kwamen aan de beurt, groep 4+5 en daarna groep 6+7+8. Alle groepen hebben meerdere dansen laten zien en de break dancers gingen nog battelen. Het was een geslaagde middag vol dans en muziek. Het publiek heeft een fantastische show gezien, die moge lijk is geworden door de inzet van docenten en dans(t)ers. VOETBAL LIMMEN - Na de knappe tweede plaats in de regiofinale (nipte 5-4 nederlaag tegen de Klipper uit Hoorn) mocht het jongens team van de Sint Maartenschool uit Limmen, zondag aantre den om te strijden voor de Districtsbeker van Westl. De jongens gingen ervoor en na twee spannende poulewedstrijden werd de fmale bereikt. Dit werd een herhaling van de regiofmale want de Klipper had de andere poule gewonnen. Dankzij enkele taktische meesterzetten van de succes coach Meester van Leen, was ditmaal de Sint Maartenschool de bovenlig gende partij. Zeer verdiend werd de Districtsbeker naar Limmen gehaald. Woensdag 6 jimi gaan de kanjers strijden voor het landskam pioenschap. HEILOO - Zaterdag kwamen vijf judoka's van Judoclub Groefsema in actie in Schagen. In de ochtendgroep waren Tijn van Stralen en Luuk van der Vlies aan de beurt. Voor Tijn was het zijn eerste wedstrijd bij een andere judoclub. Tijn verloor helaas de eerste drie wedstrijden, de vierde wedstrijd ging lang gelijk op maar in de laat ste minuut liet hij zich toch verras sen. Luuk stond goed te judoën, maar wist maar één wedstrijd te winnen. Als Luuk de volgende keer iets meer aanvalt zit er zeker meer in. In de middaggroep kwamen Youri de Raadt, Luuk Zijp en Hidde Heekers in actie. Hidde die uitste kend stond te judoën wist al zijn partijen met ippon te winnen en behaalde zo een welverdiende le plaats. Youri de Raadt begon goed en wist zijn eerste wedstijd te win nen, de laatste drie wedstrijden wist hij helaas niet te winnen. Als Youri zelf meer gaat aanvallen was er vandaag zeker een prijs te beha len. Luuk stond heel goed te judoën en wist twee wedstrijden te win nen, er gingen er ook twee veloren waardoor hij uiteindelijk een derde plaats wist te bemachtigen. De winnaars, met op de bovenste rij: Dirk Hollenberg, Sam Hendriksen, Jos Hollenberg, Wester Kuijpers, Per Houtenbos en Joran Zandbergen. Midden: Isidoor Stuifbergen, Sem Brakenhoff, Arthur Gonzales Martinez, Bart Verberne, Cody Kerssens, Jaap Menick, Job Min en Steven Bakker. Onder: de zeer trotse coach meester Frank van Leen. Aangeleverde foto In de ochtendgroep waren Tijn van Stralen en Luuk van der Vlies aan de beurt. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen weekend zijn Laura de Witte op de 200 meter en Job Beintema op de 110 meter horden Nederlands kampioen geworden. Bij voorbaat waren Laura en Job de grote favorieten voor de titels. Beide wonnen uiteindelijk met overmacht. Laura de Witte liep op de 200 meter naar een recordtijd van 24.74 seconden en de nummer 2, Ruehama Jurienen uit Maastricht liep 25.40 seconden. Hordeloper Job Beintema liep in de serie al naar een recordtijd van 14.16 seconden in de fmale was hij iets langzamer (14.19 seconden). Nummer 2 liep naar 14.66 seconden. Verspringer Thom Slot werd bij het verspringen keurig vierde met een afstand van 6.34 meter. Bastiaan Bouman werd op de 800 meter zesde in een nieuw clubrecord van 1.57,14 seconden. Jos Boetzkes werd bij het hoog springen zevende door in de stro mende regen 1.75 meter te sprin gen. De fmale op de 1500 meter met daarin Vincent Hazeleger wordt overgelopen door een vervelend incident. Tijdens de NK senioren wordt deze gelopen. Alle Trias juni oren deden mee bij de B junioren (tot en met 17 jaar). Laura is dolblij na haar zege op de 200 meter. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21