Laura De Witte en Job Beintema sprinten naar records Golf- en Countryclub Heiloo viert 10-jarig jubileum Vennewater Heren 1 kampioen Nieuws van de Jeugdvisclub Limmen Sport 8 Gezellige Sport- en Speldag voor kinderen van GTH Rotary Club Heiloo reikt cheque uit aan Sportraad Heiloo HEILOO - De zaterdag na Hemelvaart vond de jaarlijkse Sport- en Speldag van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo plaats. Helaas, dit jaar met minder deelnemers, maar daarom niet minder geslaagd. Alle deelnemers hebben zich uitstekend vermaakt met de gezellige spelletjes, de echte atle- tiekonderdelen, de grote parachute of met een bosspel. Alle spellen zijn voor verschillende leeftijds groepen en uiteindelijk kwam men tijd tekort om alles te doen. Tussen de verschillende onderdelen door werd er op het trimveldje in het mooie Heilooërbos uitgerust, onder het genot van een bekertje limonade of koffie of thee. Mede dankzij de hulp van veel ouders was het weer een zeer geslaagde dag. Foto's staan binnenkort op www.gth-heiloo.nl. Aangeleverde foto GCH is een levendige vereniging -zonder kapsones- waarvoor tal van vrijwilligers zich inzetten. Foto: Carolien Breed ATLETIEK REGIO - In Tilburg hebben Trias atleten Laura de Witte en Job Beintema uitstekend gepresteerd. Beide atleten ver beterden tijdens de T- meeting beide hun persoonlijke records. Op de 400 meter won jimiore De Witte met overmacht bij de seni oren in een tijd van 55.85 secon den. De Witte laat zien klaar te zijn voor haar favoriete afstand de 200 meter. Deze afstand zal ze volgen de lopen tijdens de Gouden Spike. Clubgenoot Zoë De jong (15 jaar) was eveneens nog nooit zo snel op deze afstand 62.62 seconden. Op de 200 meter liep De jong naar een per soonlijk record van 26.90 seconden. Job Beintema deed het ook uitste kend en liep een record van 14.04 seconden op de 110 meter horden. Deze winnende tijd bied perspectief voor de internationale wedstrijd in Genève volgende week. Beintema liep eveneens de 400 meter horden. De Trias junior liet een tijd note ren van 55.80 seconden. De snelste junioren tijd gelopen in Nederland. Britt Ooijevaar won tijdens de mini bokaal wedstrijden in Hoom de prijs voor de beste prestatie van de dag. De Trias C junior won de 80 meter sprint 10.61 seconden en de 80 meter horden. v.l.n.r: Captain Dennis Kaandorp, Edward Avis, Mare Kersten, Arno Holsvoogt, Jaap vd Hoonaard en Brian Taylor. Aangeleverde foto TENNIS HEILOO - De mannen van zon dag 1 hebben op zondag 1 juni met ijzersterk spel het kampi oenschap in de Landelijk zesde klasse binnen gehaald. Het geroutineerde team van Captain Dennis Kaandorp wist eerder tegen directe concurrent Neckslag, drie van de vier zwaar bevochten driesetters in winst om te zetten om uiteindelijk met 5-1 te winnen. Hierdoor hadden de man nen tegen achtervolger Zaansport aan twee punten genoeg voor de kampioenssehaal. Deze wedstrijd werd met 4-2 gewonnen waarmee het kampioenschap een feit werd. Captain Kaandorp: „Het bleek na analyse van voorgaande seizoenen dat wij het meestal in de eerste wedstrijden laten liggen. Dit weten de hebben we ons trainingsschema aangepast en ons vooral op de eer ste twee wedstrijden geconcen treerd. Dit heeft zijn vruchten afge worpen want we hebben in deze wedstrijden geen pimt weggegeven en hiermee de basis gelegd voor het kampioenschap." Volgend seizoen zal Heren 1 aan de bak moeten in de Zondag Landelijk vijfde Klasse. HEILOO - Rotary Club Heiloo heeft op woensdag 4 jimi een cheque ter waarde van 5.000,- uitgereikt aan Sportraad Heiloo. Dit geldbedrag is de opbrengst van de PCC Maalwater Run&Walk, die dit jaar al weer voor de zesde keer werd georga niseerd, in een samenwerkings verband tussen de Rotaiy Club, Atletiekvereniging Trias en de Sportraad. Het bedrag zal volledig ten goede komen aan Sport® School, een project van Sportraad Heiloo. Voorzitster Hetty Deinum van de Rotaiy Club benadrukte het prachtige doel van Sport® School, waarbij Heiloose sport verenigingen gekoppeld worden aan alle basisscholen in Heiloo. Kinderen van groep 3 tot en met 8 maken middels georganiseerde sportactiviteiten kennis met ver schillende sporten en sportver enigingen met als doel de sport- partieipatie van alle kinderen te vergroten. De organisatie van Sport® School is in de afgelopen twee jaren opgezet met financi ële steim vanuit ZonMw. Deze cheque vormt een geweldige sti mulans voor de continuering van Sport® School, ondanks het feit dat de financiële ondersteuning vanuit ZonMw wegvalt. Vanwege het succes van deze editie van de PCC Maalwater Run&Walk, zijn er nu al weer plannen om ook volgend jaar weer een Run&Walk te organiseren. GOLFSPORT HEILOO - Golf- en Countryclub Heiloo (GCH) viert zaterdag 21 juni haar 10-jarig jubileum met 's middags golfen en 's avonds feest voor alle leden! De Heilooër golfclub is welis waar twintig jaar geleden opgericht maar speelde de eerste tien jaar in Spaamwoude en Purmerend. De golfbanen en het clubhuis zijn tien jaar geleden gerealiseerd op initi atief van onder anderen Henk van der Ham. Om het miljoenenproject (aankoop grond en aanleg van de 9-holes baan naar ontweip van Alan Rijks) te financieren, zijn certifica ten uitgegeven om een startkapitaal op te bouwen. De droom voor een 18-holesbaan is volgens Maarten de Boer, bestuurslid van de golfver- eniging, meer dan springlevend. De golfclub telt twee geledingen; een stichting voor de exploitatie van de eigendommen en een vereniging die louter op vrijwilligere draait voor de sportieve activiteiten. Jaap de Kroon was de eerste voorzitter van GCH, opgevolgd door Gerrit Eveleens, Bert Goedegebuuren, Frans van Essen en thans Henk Moreeh. De eerste golfpro van de golfschool was Ivar van der Moolen. De golflessen worden thans verzorgd door golf- pro's Eric van der Linde en Chris Setford. De trots van GCH -behalve de kwaliteit van de banen die door de Nederlandse Golf Federatie de A-status kregen toegekend- is het prachtige clubhuis; met restaurant en zonneterras. „En het mooiste uit zicht van Heiloo!", aldus Maarten. En velen zullen het met hem eens zijn. Want hier komen ook niet-golfere graag een Vorkje prikken' of een feestje vieren. Het restaurant wordt alweer jaren succesvol gerund door kookpro's Hubert Tervoort en Hans Kok. GCH is een levendige vereni ging -zonder kapsones- waarvoor tal van vrijwilligere zich inzetten. Maarten „Het ledenaantal is een aan taljaren flink gegroeid en blijft tegen woordig met 400 volwassenen en circa 60 jeugdleden redelijk stabiel." Er vinden met regelmaat (onder linge) wedstrijden plaats, waaraan vaak een goed doel is gekoppeld. Het eerstvolgende grote toernooi is het NTI NLP Heiloo Open, gehouden op 30 en 31 augustus. Dat golf duur is, bestrijdt Maarten. „De banen wor den uitstekend onderhouden, waar door iedere dag -in elk jaargetijde- gespeeld kan worden. Omgerekend naar bijvoorbeeld drie keer golfen per week, kost het lidmaatschap maar een paar euro per keer." Meer informatie www.golfclubheiloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 11