Belto Interieurs Hans wijekers 'Little shop of Horrors' vreet je op!' H E I L O O 3 11^® Oberon speelt romantisch sprookje in theater de Beun Rectificatie Kaarverkoop Timmerdorp Heiloo Keezdrive in Buk Buk Openstelling Witte Kerk Viswedstrijd Ypestein UITKIJKPOST li JUNI 2014 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464,1851 NG Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijk- post.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Op 14 en 15 juni speelt de juniorengroep van Oberon Theaterproducties de musical 'Beauty and the Beast' in theater De Beun. Beauty and the Beast is een betoverend liefdesavontuur vol romantiek, prachtige decors, schitterende kostuums en romantische muziek. Een avontuurlijke zoektocht naar de echte liefde, waarin uiterlijk geen rol speelt. Toegangskaarten via secretariaat@ oberontheater.nl of tel. 06-28928831. Informatie op www.oberontheater.nl. Aangeleverde foto HEILOO - In het artikel 'Veteranen ontmoeten elkaar in Heiloo' in de Uitkijkpost van vorig week stond de datum ver keerd vermeld. Er stond 'zaterdag 12 juni'. De bijeenkomst vindt plaats op donderdag 12 jimi; van 15.30 tot 17.30 uur in restaurant Klein Vamebroek. Onze excuses voor de ontstane verwarring. HEILOO - De kaartverkoop voor Timmerdorp Heiloo is op zater dagochtend 28 juni in de Ypsalon in Ypestein, De Hueht 4 te Heiloo en begint om 10.00 uur. HEILOO - Vrijdag 20 jimi is in de grote zaal van Jongerencentrum Bukbuk een grootse Keezdrive. Je kimt je inschrijven per kop pel, het inschrijfgeld per team bedraagt 5,- Maximaal kunnen zich dertig koppels inschrijven, dus geef je snel op! De organisatie is in handen van Nina Sentveld en Martijn Apeldoorn. Inschrijven: martijn@dmpcservice.nl. HEILOO - In de drie zomer maanden is de Witte Kerk elke woensdag te bezichtigen tussen 11.00 en 16.00 uur. Van 12.00 tot 13.00 uur wordt het grote orgel bespeeld. Op woensdag 18 jimi is de organist, Peter Rijs en wordt er gezongen door Lianne Pirivaro (sopraan). HEILOO - Zondag 22 juni vindt in de vijvers van Ypestein de jaarlijks viswedstrijd plaats om het Open Kampioenschap voor bedrijven, verenigingen, familie en vrienden. Teams a drie per sonen worden uitgenodigd om mee te doen; inschrijven a 10 euro. Opgeven en informatie over de wedstrijdregelementen via Piet Schouten, tel. 06-51009720, Handy Fish, tel. 072-5336961 of Harry Franse, tel. 072-5330111. Verzamelen om 07.15 uur bij de parkeerplaats bij de Ypsalon, de Hueht 4. Begin wedstrijd 08.00 uur (eerste fluitsignaal), einde wedstrijd om 10.30 uur (tweede fluitsignaal). Kennemerstraatweg 109, 1851 BC Heiloo, tel. 072-5336652, www. bekointerieurs-heiloo.nl, e-mail: info@bekointerieurs-heiloo.nl. HEILOO - Met een compleet nieuwe winkel heeft Beko Interieurs op de oude vertrouwde stek aan de Kennemerstraatweg een frisse her start gemaakt. De interieurzaak is in amper twee weken tijd geheel ver bouwd en heeft nu een ruime, extra entree aan de Aostastraat. Door de zeer overzichtelijke, sfeervolle presentatie komt de uitgebreide col lectie in eigentijdse interieurideeën heel mooi tot zijn recht. De winkel is een moderne woonwinkel geworden, passend bij de totaalformule - woninginrichting van A tot Z- die Sirnone Koornen en Ramon Vader bie den. Sirnone: „De klant kan zien, voelen en beleven! Prachtige banken, zithoeken en mooie decoratie staan in de sfeervolle zaak en vanouds alle producten, zoals kaïpetten, tapijten, gordijnen, raamdeeoratie en vloerdelen (bijvoorbeeld pvc en marmoleum), hebben we grote stalen in huis; op sfeer en kleur gepresenteerd. Zo krijgt men een goed idee, hoe iets in het eigen interieur uitpakt. Verschillende sfeerhoeken helpen dat gevoel bij de mensen thuis over te brengen." Eenmaal binnen zal menigeen verrast zijn door het enorme scala aan keuzemogelijkheden dat Beko Interieurs te bieden heeft. In de collectie zijn nu ook meubelen opgenomen. Geholpen met deskundig advies van bevlogen vakmensen en zoveel keuze is ieders persoonlijke smaak realiseerbaar. Sirnone en Ramon hebben Beko Interieurs overgenomen van Ans en Kees Koomen. Beiden zijn er al zo'n acht jaar werkzaam; Sirnone sprong haar ouders spontaan een keertje bij tijdens een verlofperiode van een werknemer. Als 'dochter van' weliswaar zeer vertrouwd met de zaak, wist niet dat zij zoveel passie had met het inrichten van een woning. Om haar kennis in interieurstyling te verbreden heeft ze de opleidingen voor woonstyliste gevolgd. Ramon is als gediplomeerd en ervaren stoffeerder uiteindelijk bij Beko Interieurs in dienst gekomen. Hij zit al vanaf zijn 15e in het vak; begonnen als projectstoffeerder en nu al ruim 15 jaar in de particuliere sector Dat laatste bevalt hem prima. ,,Ik vind het leuk om bij het hele proces van interieurstyling betrokken te zijn!" Toen Ans en Kees Koomen besloten een stapje terug te doen, wilde Sirnone de zaak graag samen met Ramon overnemen. Ze vullen elkaar professio neel gezien uitstekend aan. Sirnone kan haar passie in de winkel vorm geven. Zij wordt bijgestaan door twee woningstylistes. Om een goede indruk van het mogelijke resultaat te geven, kan een totaalplan worden gemaakt; een luxe box met daarin een plattegrond van de interieurinde ling, een sfeerbord (onder meer een kleuradvies) en een materialenbord. Ramon's expertise ligt bij de uitvoering. Hij levert precies maatwerk, „Want geen huis is hetzelfde!" Beko Interieurs ontzorgt; van 'concept tot eindresultaat'. Ramon: „We kunnen het hele proces verzorgen en begeleiden; inclusief eventueel stucwerk, de aanleg van vloerverwar ming en/of schilderwerk, uitgevoerd door vakmensen. Dit biedt het voordeel van één aanspreekpunt voor alle werkzaamheden." Tekst en foto: Carolien Breed HEILOO - De Hanswijckers brachten zaterdag 31 mei in een goed bezet Theater de Beun nu eens geen verhaal dat iedereen al kent en verrasten het publiek met een sterk collectief waar de zangkwaliteit en de choreo's goed overkwamen. Met ook nog eens overtuigende hoofdrollen begon het publiek aan een prima avond. Het verhaal is apart. Na een eclips komt een exo tisch plantje in de koesterende han den van een ondergewaardeerde plantenwinkelmedewerker. Deze plant blijkt een publiciteitstrek- ker van de eerste orde te zijn. Het is alleen wel een vleeseter, ster ker nog, het is een menseneter. De Hanswijckers hebben de stijgende lijn van de afgelopen jaren weten door te zetten. De meeste spelers zijn gebleven en de nieuwe lichting is veelbelovend. Dit betaalde zich uit in heerlijke hoofdrollen met ijzersterke zangpartijen van onder- andere Jurre van der Pal als Simon en Lotte de Groot als Audrey. Jop Roelofsen en Twan Bosschaart zet ten heerlijk uitgesproken perso nages neer, waar de anderen zich dankbaar tegen af konden zetten. Lars Belleman had de fraaie rol van vleesetende plant. Vanaf het balkon kon hij de hele zaal overzin- gen, bespelen en domineren. Het bevelende "VOERRR ME" en zijn smakelijke lach na het verorberen van weer een slachtoffer kwam uit zijn tenen, of in dit geval wortels. Teiwijl op het podium de enorme indrukwekkend plant smakelijk kauwend de show stal. Maar eigen lijk was het het collectief dat de show compleet maakte met fraaie massale choreo's en prima klin kende solo's. De vier danseressen die het verhaal een sprookjesach tige sfeer gaven verdienen grote lof, net als de onwaarschijnlijk gelijke simultaanzinnen van de deftige dames. Het vernieuwde artistieke team met Caroline Leardini, regie, Jeroen Heiligere, zang en oud- spelers Rernco Duinmeijer, chore ografie en Remy de Graaf, regie- ondersteuning, kan trots zijn op zijn spelers. De kleine technische licht en geluidsfouten mochten de pret niet drukken. Volgend jaar bestaan de Hanswijckers 45 jaar en wordt 'Ja zuster, Nee zuster' op de planken gezet. Het wordt Simon (Jurre van der Pal) duidelijk dat hier een probleem wortelt. Want dit is pas het kleine plantje (Lars Belle man)! Foto: Menno Rood

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 3