Johan Alleman van Alleman Mode geeft Overhandiging sleutels vogelverschrikker totale make over Opel Adam Succesvolle sponsorloop voor Stichting Kees Flashmob in 't Loo door Muziek- en Dansschool H E I L O O 5 INGEZONDEN MEDEDELING Voorzomer in het Heilooer Bos UITKIJKPOST li JUNI 2014 Willem de Haas overhandigde Els van Riel de sleutels van de Opel Adam. Els gaf lachend de sleutels weer door aan haar vrien din Inge Pieters. Foto: Carolien Breed HEILOO - Els van Riel, de winnares van de extra hoofdprijs in de kas sabonnenactie Ik Winkel in Heiloo, hoorde maandag 2 juni van het heuge lijke feit dat ze een halfjaar gratis autorijden in een nieuwe Opel Adam had gewonnen. Ze was net terug van vakantie toen ze het nieuws vernam. Haar vriendin Inge Pieters was zaterdag 31 mei wel aanwezig tijdens de trekking in het Stationscentrum en heeft namens Els de waardecheque in ontvangst genomen. Donderdag 5 juni was de overhandiging van de sleutels van haar nieuwe stoere boodschappenkarretje. Els was samen met Inge naar Van der Steen Heiloo gekomen. Een lachende Els om de hilariteit: „Dat is me toch wat! Ik kan de auto wel ophalen, maar er niet mee wegrijden; ik heb geen rijbewijs." Dus besloot ze haar prijs aan Inge door te geven. En dat kon ter- plekke geregeld worden; de Opel Adam staat voor een halfjaar op naam van Inge, die hier geweldig blij mee is. HEILOO - Johan Alleman heeft een missie. Hij kan het niet aanzien als iemand er niet goed gekleed uitziet. Als Johan iemand ziet die ouder wets of totaal verkeerd gekleed is dan wil hij daar iets aan doen. En daarin gaat hij heel ver. Elke keer als hij op de Vennewatersweg reed, zag hij in het weiland een vogelver schrikker staan in een oude, vale overall. En dat irriteerde Johan. Aan de houding van de vogelverschrik ker te oordelen (hij hing een beetje wezenloos tegen een hek aan) had hij het duidelijk niet naar zijn zin in dat smerige kloffie. Daarom besloot Johan in te grijpen. En vanaf zater dag staat deze vogelverschrikker dan ook in een totaal nieuwe outfit. Hij is gekleed in een pak van Roy Robson, een overhemd van Circle of Gentlemen en een zijden stropdas van Tommy Hilfiger. De vogelver schrikker staat er dan ook een stuk zelfverzekerder bij. En sinds zijn make over is er ook geen vogel meer in de buurt geweest van het veldje dat hij moet bewaken. Blijkbaar doe je je werk beter als je de juiste kle ding draagt. Iets wat Johan Alleman trouwens al jaren roept. via tel. 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. info@uitkij kpost.nl. Redactie De redactie is te bereiken op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of-mail: redactie@uitkijkpost.nl. Voor meer informatie: www.uitkijkpost.nl. Openingstijden Uitgeverij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Adres Bezoekadres: Kennemerstraatweg464, 1851 NG Heiloo, tel. 072-5330175. Volg de Uitkijkpost ook op J HEILOO - Tijdens de maandelijkse natuurwandeling in het Heilooër Bos, zondagmorgen 15 juni, is de aanstaande zomer goed te ervaren. U wandelt onder het gewelf van het bladerdak, op lichtere plekken bloeien dagkoekoeksbloem en nagelkruid, meer in de schaduw de kamperfoelie. U hoort vast nog merels, zanglijsters en zwartkoppen, misschien de holenduif. De wan deling wordt georganiseerd door IVN en start om 10.00 bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg en duurt ongeveer twee uur. Een donatie (richtlijn 2,50) wordt op prijs gesteld. Opgave vooraf is niet nodig. Voor inlichtingen: IVN-Heiloo@hccnet.nl of tel. 072-5325110. Foto: Paul ten Have De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Advertenties Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, ga naarwww.uitkijkpost.nl. Ook kunt u contact opnemen met de advertentieafdeling, f PnnlinK-X.iliii.ilh HEILOO - Op 25 april liepen maar liefst 300 kinderen van de Radboudschool mee in de spon sorloop voor Stichting KEES. Doel was het ophalen van zoveel mogelijk geld om mensen met een beperking te ondersteunen om begeleid te kunnen sporten. Alle speculaties en verwachtingen vooraf over het totale bedrag zijn ruimschoots overtroffen. Er werd door de kinderen maar liefst 8.050 opgehaald, een geweldig resultaat. Een mooi voorbeeld waar kleine kinderen groot in kunnen zijn! Een deel van de opbrengst wordt besteed aan het opstarten van een hardloop groep voor mensen met een visuele beperking. Daarnaast gaat een aantal mensen met een beperking een sportief weekend tegemoet. Via de social media en de site van Stichting KEES wordt iedereen op de hoogte gehouden van de activiteiten die met het opge haalde bedrag worden ondersteund. HEILOO - Op zaterdag 31 mei voerden de leerlingen van de Muziek en Dansschool Heiloo in het winkelcentrum het Loo een flashmob uit onder het motto 'Dans een passie voor het leven'. De flashmob werd gedanst door de jazzballet leerlingen van de groep 16 en de groepen voor volwassenen. Het idee van een flashmob is begonnen als een grap en ging van een mop naar een mob. Met als insteek: laten zien hoe leuk het is om te dansen. Het winkelend publiek zag een dans op het num mer 'Can't rely on you' van Paloma Faith. Jazzballet is een discipline waarin velschillende dansstijlen worden geïntegreerd, van klassiek ballet, modem en lyrical jazz tot streetdance en hiphop. In de les wordt, op een dansante manier, na een warming-up, gewerkt aan ver schillende jazzballet-technieken en aan ritme, coördinatie, kracht en lenigheid. Hierna wordt gewerkt aan een choreografie, die door de Jeroen Haanstra, voorzitter van Stichting Kees toont het gewel dige, door de leerlingen ingezamelde, bedrag. Aangeleverde foto verscheidenheid aan muziek en dansinvloeden kan variëren van modern tot streetdance. Dansen is voor alle leeftijden waarbij les wordt gegeven met de muziek van nu. De groepen dansen met veel plezier op de woensdagmorgen en woensdagavond. Meer informatie: www.muziekendansschoolheiloo. nl. Op zaterdag 31 mei voerden de 16+ en volwassen leerlingen van de Muziek en Dansschool Heiloo een flashmob uit onder het motto 'Dans, een passie voor het leven'. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 5