Fietser zwaar gewond bij aanrijding Lekker chillen bij Conquista Jubileumfeest Zonnebloem Egmonden :v: ..va:v Open dagen natuurtuin Egmond Het is bijna zo Albert Heijn Limmen AH LIMMEN VERNIEUWD Achteloos weggegooide lunch leidt tot ergernis Op woensdag 20 juni is alles klaar en gaat AH Limmen weer open! Wij vragen u nog 5 dagen geduld! NIEUWS UIT DE REGIO 'i'ii 36$$ Jfr&mi 'Vvj --f INGEZONDEN BRIEF Verspilling U bent van harte welkom tussen 12.00 en 17.00 uur in onze totaal vernieuwde en vergrootte winkel. Om 18.00 uur is de officiële opening met feestelijke activiteiten. Maar... ook het einde van de succesvolle Bouwsteen Spaaractie. Aan alle deelnemende verenigingen wordt dan de Bouwsteen Actie Cheque uitgereikt. 13 JUNI 2012 AKERSLOOT - Op donderdag middag 7 juni omstreeks 14.25 uur, raakte een 83-jarige man uit Akersloot ernstig gewond bij een aanrijding op de Geesterweg in zijn woonplaats. De man reed op een fiets over de Sluisweg en wilde de kruising met de Geestweg oversteken. Vanuit de richting Akersloot kwam een perso nenauto. De bestuurster, een 27-jari- ge vrouw uit De Rijp, zag dat de fiet ser zonder uit te kijken overstak. Zij remde af en stopte. Vanuit tegenge stelde richting kwam ook een auto. De bestuurster van deze auto, een 68-jarige wouw uit Akersloot, zag de fietser te laat en kon niet meer op tijd remmen. Er ontstond een aanrijding waarbij de fietser werd geschept. Door de klap werd de man weggeslingerd en kwam tegen de voorzijde van de andere auto terecht. Hij liep vermoedelijk een ingeklapte long, gebroken ribben, een gebroken heup en een gebroken elleboog op. Hij werd voor behan deling opgenomen in het Medisch Centrum in Alkmaar. LIMMEN - Vrijdagavond 15 juni vindt er in Club - Xtra (12 tot 16 jaar) een open inloop plaats. Waar je de nieuwste beats kimt draaien in de Dj corner. Als je lek ker wil chillen met je wienden kan dat natuurlijk ook. Zaterdagochtend 16 juni is er voor de Kids van 4 tot EGMOND - Op 31 mei hebben heel veel Zonnebloem gasten en genodigden genoten van een muzikaal optreden in de Prins Hendrik Stichting door het Ensemble 'Sonore'. Carina Bossenbroek speelde een geweldige medley van melodieën op panfluit onder begeleiding van Arie Horst op de vleugel en Dub de Vries op elektronisch orgel. Voor De gasten genoten van een muzikaal optreden in de Prins Hendrik Stichting door het Ensemble 'Sonore'. Aangeleverde foto ¥**-■■ MM-Sik t 1 i i- mak &K l i. A 'V* l.' A v l f tlfr Xrfj- en met 9 jaar: Vaderdag cadeautje maken. Zaterdagavond 16 jimi is er in Club - Xtra poolbiljart competi tie. De Conquista Kidselub is elke zaterdagochtend van 10.30 tot 12.00 uur. Jongerencentrum Conquista bevindt zich op de Kerkweg 50 te Limmen, kijk voor meer informatie op www.conquista.nl Tijdens het Open Tuinen Weekend van 23 en 24 juni kunt u een kijkje komen nemen in de natuurtuin van Cees en Ria Baart. Aangeleverde foto en na de pauze zongen alle aan wezigen mee met een medley van bekende liederen. Deze middag werden vier vrijwilligers uitbundig in het zonnetje gezet door voorzit ter Atie Starving, vanwege 5, 15 en zelfs een 25-jarig jubileum. Extra verwend met koffie gebak, hapjes en drankjes, kunnen alle aanwezi gen terugzien op een geweldige en ontspannen middag met prachtige muziek. EGMOND - Tijdens het Open Tuinen Weekend van 23 en 24 juni kunt u een kijkje komen nemen in de natuurtuin van Cees en Ria Baart. U kimt genieten van de natuur lijke vijver met de ijsvogelwand, de bloemenweide en het insectenhotel. Wellicht weet u dat dit jaar uitgeroe pen is tot 'het jaar van de bij'. Aan de hand van een zoekkaart kimt u zelf ontdekken welke soorten wilde bijen en insecten er rondvliegen. Tevens zult u zien dat er, door de grote velschillen in hoog en laag in de natuurtuin, een enorme diversi teit aan inheemse flora en fauna te zien is. U mag dit weekend wij rond wandelen of aan ons om een rond leiding wagen. En als u meer wilt weten over de ontwikkeling van de natuurtuin of het beheer eivan dan vertellen wij u hier graag over. Het entree is gratis en de openingstijden zijn op beide dagen van 10.00 tot 17.00 uur. Het adres is: Doelen 25 te Egmond Binnen. ADVERTENTIE Het is maandagochtend 08.45 uur als ik op de Zuideindeiweg in Limmen (Bij de oude brandweerkazerne rechtdoor richting Castricum) tege moet gefietst wordt door twee jon gens die duidelijk op weg zijn naar school in Castricum. Een van de jon gens in een donkere (mogelijk zwar te) jas gooit met een grote zwaai een plastic zakje in de berm en fiets lachend door. Ik zie dat er in het plastic zakje twee kadetjes zitten, een rond bruin bolletje en een wit pimtje, beide ruim belegd met worst. Dat een verzorgertverzorgster de moeite heeft genomen om woeg op te staan om deze kadetten voor hem klaar te maken interesseert hem waarschijnlijk niet en dat de voed- selbanken de waag niet aankunnen en er wereldwijd elke dag mensen steiven door gebrek aan voedsel maakt hem ook niet uit. Ik hoop dat de betreffende ouder of verzor ger de kadetten op bijgaande foto's (zie inzet bovenaan deze pagina) herkent en deze jongeman hierop aanspreekt. En tegen de jongen zou ik willen zeggen als je echt zo stoer bent als je doet als je windje erbij is zeg je 's morgens gewoon: maak voor mij maar geen brood klaar, ik gooi het ondeiweg toch weg, de schoolkantine of snackbar in de buurt van school is belangrijker. N. Droog Limmen vuurbaak 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 13