SPORT 17 Dames TV Vennewater kampioen Gemengd jeugdteam TVt Vennewater Kampioen Vennewater gemengd tot en met 10 Woemi kampioen Ai van HSVpromoveert naar hoofdklasse Meervogels' 60 heren naarNK Limmen Ei winnaar E-Top toernooi Kampioenen TC Heiloo United gehuldigd Pax Christi wint schoolhandbaltoernooi Terriërs 8E1 wint bondsdag UITKIJKPOST 13 JUNI 2012 HEILOO - Jongens 8E1 heeft net als vorig jaar de bondsdag gewonnen op hockeyclub Amsterdam. Als poule winnaar waren zij ongeslagen. De halve finale werd met met 10-0 gewonnen, en in een hele span nende finale werd AMHC Alkmaar verslagen met 2-1. Vlnr (boven) Ties, Wouter, Thijs, Daniel, (midden) Tim, Rogier, Mendel en liggend Sjoerd. Aangeleverde foto HEILOO - Lia Duijn, Antoinette Groenewegen, Anne Bosman, Diana Engelsman, Marjo van Soest en Marie Kist van TV Vennewater zijn kampioen geworden. Ze hebben goed gepresteerd in de hoofdklasse Noord- West dames dubbel 18+. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen woensdagmiddag werden Chenaux Jonghart, Tessa Kramer, Myrthe Hajema, Rob Poland en Magnus Beers overtuigend kampioen in de le klasse voorjaarscompetitie gemengd t/m 12. Ondanks het feit dat het team door blessureleed werd getroffen dit seizoen, wisten ze op karakter het sterke Langedijk dat 1 punt voorstond, toch te verslaan en zelfs alle partijen te winnen, waardoor het kampioen schap een feit was. Grote klasse! Aangeleverde foto HEILOO - De Al van HSV is zondag gepromoveerd naar de hoofdklasse. De laatste beslissende wedstrijd tegen Limmen werd met 3-1 gewonnen. Een hele knappe prestatie! Staand vlnr: André, Klaas, Mark, Ruben, Tijn, Remco, Ruben, Daan, Paul, Tristan, Jesse, Mike, Max en Mitch. Zittend vlnr: Cas, Max, Bram, Brian, Jak en Dennis. Aangeleverde foto LIMMEN - Het team van W Limmen El is afgelo pen zaterdag op het zeer sterk bezette eerste E-Top Toernooi van SDO in Bussum voor teams uitkomend in de KNVB Topklasse 9 tegen 9, als onbetwiste win naar uit de bus gekomen. Op de foto van links naar rechts: Jacco de Jong, Stijn Bakker, Jesper Lute, coach Bas Peters, Mike Schouten, Bram Levering, Thomas van Dijk en Jesse Glorie. Voorste rij: Mans Perez, Björn Valkering, Wessel Hoeben en Bas Wempe. Aangeleverde foto HEILOO - Op zondag 3 juni zijn de kampioensteams van TC Heiloo United, tijdens de traditionele barbe cue ter afsluiting van de voorjaarscompetitie, gehul digd. Bij de jeugd op woensdag zijn twee teams kam pioen geworden. Dit zijn het gemengd team tot en met 10 jaar, bestaande uit Lara Dijkhuis, Sanne de Ruiter, Tessa Bakker, Wessel Been, Jasper Dekker en Thijs Oud. Dit team treedt op woensdag 13 juni aan tegen Neckslag in de strijd om het kampioenschap van het district Noord-Holland Noord. Ook het jongensteam tot en met 12 jaar, bestaande uit Jesper de Boer, Ramon van Bennekom, Yoran Jak, Sander Koenz en Marinus Oosters is kampioen. In totaal hebben 21 jeugdteams aan de competitie deelgenomen. Elf teams speelden op woensdagmiddag en tien op zon dag. Op de foto het gemengd team tot en met 10 jaar. Aangeleverde foto LIMMEN - Zondag 10 juni heeft groep 5 van de Pax Christischool uit Limmen meegedaan aan een hand- baltoernooi in Castricum. Op school hadden de kinde ren al handballes gehad, dus ze waren er klaar voor. Dat heeft zijn vruchten afgeworpen, want groep 5 is kampioen geworden! Aangeleverde foto AKERSLOOT - Meervogels'60 handbal heren 1 heeft een succesvol jaar achter de rug, ze zijn in zowel de zaal als op het veld kampioen geworden. Dankzij deze behaalde resultaten spelen zij volgend jaar in de zaal weer op landelijk niveau. Op het veld spe len zij al in de hoogst mogelijke klasse. Door het behalen van het kampioenschap op het veld, mogen zij deelnemen aan het Nederlands kampioenschap veldhandbal, wat gespeeld wordt op zaterdag 9 juni op de velden van handbalvereniging Tornado in Heerhugowaard. Aangeleverde foto HEILOO - In een dubbele competitie met de teams van Heiloo United, Limmen en Heerhugowaard is het gemengd team van Vennewater van aanvoerder Jon Baltus er in geslaagd om ongeslagen kampioen te worden. Alleen United wist de jonge helden een gelijkspel af te dwingen, de andere wedstrijden wer den ruim gewonnen. Naast Jon bestond het team ver der uit: Anne Hoebe, Sacha Laks, Tatum van Leijden en Fedor Klopper. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 17