Henk Scholten schenkt bloemen aan de Loet Schoonheidssalon Moments heeft Babor Intocht Plus Wandel4Daagse 't Loo Welkom bij Theeschenkerij De Trog Van der Steen levert bedrijfsauto's voor Het Buffettenpaleis CBS de Duif ondersteund door Rabobank H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Trefpunt blijft open AZ/AFAS stadion Brandweerkazerne Alkmaar Zomerlunch Gezelschapsbank Nordic Walking Buitenlessen Taichi Qigong Jazz Topconcert De Rijp Nieuwe cursussen UITKIJKPOST 13 JUNI 2012 HEILOO - Om het EK gevoel ook bij de ouderen onder ons te laten leven heeft Henk Seholten bloembinderij bij zowel verzorgingshuis De Loet als Overkerek voor alle bewoners een oranje boeket geleverd. 130 kamers zijn versierd met oranje bloemen en zelfs voor de medewerkers was er een boe ket. Nu maar hopen dat Nederland het ver schopt! LIMMEN - Ga op ontdekkingsreis door de wereld van schoonheid en wel behagen en maak kennis met Babor producten. Deze producten hebben een plantaardige oorsprong, zijn niet op dieren getest en zijn in harmonie met de natuur. Een complete verzorgingslijn voor vrouwen én mannen. Bestel de Babor producten online op www.salon-moments.nl. Ervaar wat individuele schoonheid is met de koesterende en verzorgende behandelingen van Babor. Diverse behandelingen voor uw gezicht beantwoorden precies aan uw wen sen en de behoeften van uw huid. Het resultaat is een fantastisch gevoel van totale ontspanning, perfecte verzorging en een absoluut gevoel van welbe vinden. In de salon wordt ook gewerkt met producten van Maria Galland. Deze producten zijn alleen via e-mail of telefoon te bestellen. Graag geven zij u ook persoonlijk advies in de salon of via de telefoon. Schoonheidssalon Moments, Jill van der Velden, www.salon-moments.nl, tel. 072-5052246. HEILOO - Op vrijdag 22 jimi is het weer zover; de derde dag van de Plus Wandel4Daagse bekend als 'de dag van Heiloo'. De intocht zal wederom plaatsvinden op het Looplein. De wandelaars van de Plus Wandel4Daagse komen de mooiste plekken van Alkmaar en omstreken tegen: ze wandelen door de duinen, over het strand, door historische doipen en wandelen langs de mooiste, uitgestrekte polders en groene dijken in Noord-Holland. Al voor het zesde jaar wordt gekozen voor het plein van 't Loo om de duizenden wandelaars op de derde dag te laten finishen, voordat zij de dag ema de offi ciële intocht in Alkmaar zullen meemaken. Elk jaar is het weer een groot feest op het Looplein. Zanger Ben Karsten laat de wandelaars dansend en in polonaise het plein over gaan. Vele wandelaars maken van de gezelligheid van het plein gebruik om even uit te rusten op de vele banken die er staan. Met een kopje koffie, een verse gevulde koek of een appelflap, een ijsje of iets andere lekkers, komen zij weer even op adem. De eerste wandelaars worden omstreeks 10.15 uur veiwacht tot ongeveer 15.00 uur. HEILOO - Van harte welkom in theeschenkerij De Trog. Men schenkt fair trade koffie en de bijzondere witte theesoorten van Jasili. De Trog serveert homemade pro ducten; appeltaart, soep, salades en broodjes. De ingrediënten worden zelf gekweekt of worden door ande re zorginstellingen geleverd. Kom eens langs en laat u verras sen. U kimt ook reserveren voor een high tea. De kinderen kunnen zich in het dierenknuffelverblijf vermaken of in de vlindertuin vlinders tellen. Laat u inspireren door de bijzonde re kunstexposities die de galerie de Buitenkans in De Trog organiseert. Theeschenkerij De Trog is een initi atief van de stichting De Buitenkans. De stichting vindt dat mensen met geestelijke gezondheidsproblemen worden belemmerd in him persoon lijke en sociale functioneren. Dat komt vaak door beeldvorming. Dat wil de stichting beïnvloeden door het opzetten en uitvoeren van acti viteiten. Hierdoor ontpoppen zich kansen en vinden bijzondere ont moetingen plaats. Samen met en door cliënten worden de activiteiten ontwikkeld. De vlinder in het logo van De Buitenkans is daarom van bijzondere waarde. Openingstijden van Theeschenkerij De Trog: don derdag tot en met zondag van 12.00 tot 17.00 uur. De Trog staat aan de Bullaan 4, tegenover de brandweer kazerne in Heiloo. Reserveren voor high tea, tel. 06-22605885 of mailen naar f.bierman@ggz-nhn.nl. Meer informatie over de stichting de Buitenkans op www.de-buitenkans. org. HEILOO - Het Buffettenpaleis heeft twee nieuwe bedrijfsau to's gekocht bij Van der Steen Autobedrijf Heiloo. Het Buffettenpaleis verzorgt voor zowel bedrijven als particulieren op feesten, openingen en partijen bar becues, koude en warme (thema-) buffetten. Onder de naam De Makkelijke Maaltijd verzorgen ze dagverse maaltijden voor particulieren, alleenstaanden en instellingen. Hiervoor zijn ze afhankelijk van een betrouwbaar wagenpark om de bestellingen te bezorgen en te ver zorgen. Uschi en Tom Wieten van Het Buffettenpaleis hebben hun wensen kenbaar gemaakt bij van der Steen Autobedrijf en de ver kopers hebben deze wensen uitge werkt en advies gegeven. De keuze is uiteindelijk gevallen op twee splinternieuwe Peugeot Partners. Hierbij zijn zaken als bedrijfszeker, milieuvriendelijk, representatief, aanschafprijs en de mogelijkheid om de nieuwe huis stijl mooi op te presenteren de uit gangspunten. Allintext Heiloo heeft de nieuwe huisstijl op de bedrijfsauto's aan gebracht. Het Buffettenpaleis is met verschillende merken auto's al jaren klant bij van der Steen Autobedrijf Heiloo, omdat ze tevre den zijn over de snelle service, met alle merken auto en werkzaamhe den op een adres terecht kunnen of het nu de aankoop, onderhoud, APK, schade of ruitsehade betreft, het Buffettenpaleis heeft altijd weer snel de beschikking over hun bedrijfsauto's. Van der Steen Autobedrijf Heiloo verkoopt en onderhoudt alle betreffende nieuwe auto's. Een mooi voorbeeld van regionaal (net) werken en zoals de standaard slo gan van Van der Steen Autobedrijf Heiloo zo mooi weergeeft, dat ze 'Al 25 jaar de mobiliteitspartner in uw eigen regio' zijn. HEILOO - Voor de aankle ding van het schoolplein heeft CBS de Duif financiële onder steuning gekregen uit het Coöperatiefonds van Rabobank Noord-Kennemerland. Op maandag 4 jimi werd hier voor een cheque uitgereikt aan directeur Annemiek van de Vliet, tijdens een bijeenkomst van de bank in Schoort. Door de bijdrage van 1.800,- kon de school een bal- lenvanger aanschaffen voor op het schoolplein. Directeur van CBS de Duif, Annemiek van de Vliet (rechts) neemt de cheque in ont vangst tijdens de bijeenkomst van het Rabobank Coöperatiefonds in Schoort. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl De Stichting Welzijn Heiloo is blij met de voortgezette openstel ling van het Trefpunt. Dit bete kent dat onze welzijnsaetiviteiten gewoon doorgaan in het vertrouw de Trefpunt. Op donderdag 12 juli van 14.00 tot 15.15 uur kunt u het echte AZ gevoel beleven tijdens een rond leiding door het AFAS stadion. U meldt zich bij ons aan via 072- 5331297 en gaat op eigen gelegen heid naar het stadion. De kosten bedragen 10,-. Wilt u ook een kijkje nemen bij de brandweerkazerne? Dat kan op vrijdag 27 juli van tien tot twaalf uur. Voor deelname moet u wel goed ter been zijn. Schrijf tijdig in via tel. 072-5331297. U gaat op eigen gelegenheid naar de brand weerkazerne aan de Helderseweg 9 te Alkmaar. De kosten bedragen 2,50, inclusief een kopje koffie. De jaarlijkse Zomerlimch van de Gezelschapsbank is op woensdag 4 juli van 12.00 tot 14.00 uur in het Van der Valk Hotel te Akersloot. Voor 15 euro kimt u deelnemen aan een uitgebreid limchbuffet met diverse luxe broodsoorten, beleg, verse sala des en drankjes, met ter afsluiting heerlijke desserts. Bent u op zoek naar nieuwe contacten of gewoon een gezellige middag? U bent van harte welkom. Voor meer informatie over de Gezelschapsbank of aanmel den voor de Zomerlimch tel. 072- 5331297. Op vier achtereenvolgende dins dagen, te beginnen op 31 juli, ver zorgt Barbara Grooteman een cur sus Nordic Walking. Tijdstip: van 09.15 tot 10.15 uur, vertrekpunt aan de Nijenburgerweg, kosten: 35,- inelusief stokken. Aanmelden via tel. 072-5331297. Taichi Qigong bevordert de bloed- en lymfecirculatie. Het ver hoogt het concentratievermogen, geeft mentale en fysieke rust en balans. De lessen worden elke week gegeven op woensdag van 10.00 tot 11.00 uur, verzamelen op de parkeerplaats bij Zwembad Loos. Kosten 5,50 per les. Er is geen les op 27 juni. U hoeft zich niet van tevoren op te geven. Het grootste deel van de kaart jes voor het herhalingsconcert van de Stable Roof Jazz Bluesband heeft zijn weg al gevonden. U moet zich haasten voor de resterende kaarten. Het concert is op zondag 23 september om 15.00 uur in de Prins Hendrik Stichting te Egmond aan Zee. Entree 9,50. Telefonisch reserveren via tel. 072-5331297 of via www.welzijnheiloo.nl. Woensdag, 19 september is er een middagtochtje naar museum in 't Houten Huis te de Rijp, waar u een volledige rondleiding krijgt. Ook worden films vertoond. Koffie drin ken in Restaurant de Vriendschap te Driehuizen, schitterend gelegen aan het water. De touringcar vertrekt om 13.00 uur, ook opstapmogelijk- heid Egmond aan Zee. Prijs 21,95 inclusief koffie/gebak. Reserveren: tel. 072-5331297. In het komende seizoen is er een reeks gloednieuwe workshops en cursussen in het Trefpunt. U kunt zich nu al opgeven voor bij voorbeeld experimenteren met Tyvek, papierknipkunst, sierseha- len maken, sjaalknooptechnieken, en ook astrologie voor beginners, do-in met Shiatsu massage, cup cakes decoreren, levensthema's in gesprek.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 7