Start Verkoop Plan Waldijk Inschrijving Timmerdorp Egmond aan den Hoef start op 27 juni Zomermarkt Rembrandtschool 6 Stap in, stap over en ontvang een cadeaubon t.w.v. 20,-!'* m REGIO §§§jgp_ i6 mm Lijbrandt glasvezel, klaar. INGEZONDEN MEDEDELING \W8mmi Lijbrandt, glasvezel, klaar. Cadeaubon t.w.v. £OC% De Lijbrandt Demobus komt naar Heiloo. Kom alles te weten over de voordelen van TV (HD, interactief, digitaal én analoog), internet en telefonie van Lijbrandt glasvezel. Kom langs, er ligt een attentie voor u klaar! Maandag 18 juni t/m zaterdag 30 juni 2012 parkeerterrein Winkelhof 't Loo, Heiloo 20 JUNI 2012 UITGEEST - Bouwfonds Ontwikkeling houdt op 21 en 28 juni van 19.00 tot 20.30 uur bij makelaar Kuijs Reinder Kakes te Castrieum een inloop avond voor Plan Waldijk te Uitgeest. Nieuwe informatie over verlaagde prij zen en luxere afwerking van de woningen is ter plaatse beschikbaar. Aan de rand van Uitgeest, een van de mooiste doipen van Kennemerland, in een omgeving die vanouds wordt gedomineerd door water en groene verge zichten, krijgt stapsgewijs het uitbreidingsplan Waldijk gestalte. Een heer lijke, nieuwe wijk met een hoog kwaliteitsniveau van wonen en leven. Met gevoel voor het historische landschap realiseren Bouwfonds Ontwikkeling en Ouwehand Bouw Vastgoed-realisatie hier opnieuw, na het succes van inmiddels afgesloten eerdere fasen, 13 rij- en hoekwoningen. Gevarieerd van karakter en helemaal afgestemd op de actuele woonwensen. De wonin gen beschikken over een royale tuin op noord- of zuidligging. Prijzen vanaf 217.500. Belangstellenden kunnen voor meer informatie terecht op www. woneninwaldijk.nl of kimnen zich wenden tot de makelaar: Kuijs Reinder Kakes, Dorpsstraat 138, Castrieum. EGMOND - In de eerste week van de zomervakantie zal Egmond aan de Hoef weer opgeschrikt worden door vele tikkende hamers. Op woensdag 27 juni kimnen alle kinderen vanaf 6 jaar tot en met groep 8 van de basisschool zich van 19.00 tot 20.00 uur inschrijven in dorpshuis De Hanswijk. De deel nemersbijdrage is 8,- en minimaal een ouderhulpdag per kind. Bij de inschrijving wordt direct ook de noodzakelijke ouderhulp inge deeld. Het is daarom noodzakelijk dat een van de ouders meekomt. Oudere die vier timmerdorpda- gen assisteren kunnen tot 26 juni, voorafgaand aan de inschrijving, het aanmeldingsformulier inle veren bij Deirdre Groot-Pronk M. v. Weerdenburglaan 4, tel. 072-5063275. Verdere informatie zoals het programma, tijden, voor waarden et cetera is te zien op www.timmerdorpegmondaanden- hoef.nl. Let op: De inschrijving gaat in volgorde van aanmelden. Er kunnen maximaal 180 kinderen muiier niet kunnen downloaden en meedoen. Vol helaas vol! Voor voor verdere vragen: Jakob pronk, diegenen die het aanmeldingsfor- tel 072-5065432 of 06-10020460. v"- In de zomervakantie zal Egmond aan den Hoef weer opgeschrikt worden door vele tikkende hamers. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Op vrijdag 22 juni houdt de Rembrandtschool uit Akersloot een Zomermarkt. De markt begint om 15.30 en eindigt om 19.30 uur. De helft van de opbrengst zal zijn voor de stichting Jarige Job. Deze stichting verzorgt verjaar dagsboxen voor kinderen waaivan de oudere deze niet kimnen beta len. Voor ruim 60.000 kinderen in Nederland is er dit verjaardagsleed. Jarige Job trakteert deze kinderen op een leuke dag. Op de markt zijn er vele leuke kraampjes te vinden, volop lekkere te eten en te drinken, muziek, een Rad van Fortuin met vele mooie prijzen en voor de kinde ren zijn er leuke spelletjes te doen. Entree is voor gratis en iedereen uit Akersloot en daarbuiten is welkom. ADVERTENTIE aLijbrandtNL www.lijbrandt.nl facebook.com/Lijbrandt

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 16